Těhotenství v sedmidenni pauze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 18:45
Těhotenství v sedmidenni pauze

Chtěla jsem se zeptat, užívám antikoncepci Dienielle brala jsme dvě platicka za sebou a z toho druheho jsme si nevzala dva prášky nasledovala sedmidenni pauza a při ní jsem měla nechraneny sex. Ted šestý den beru antikoncepci po té pauze a na kalhotách mám trochu krve. Může se jednat o těhotenství? Nebo nevíte co to může být?

Reakce:
Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17522 příspěvků 06.01.19 18:49

Těhotenství určitě ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 18:59

@Antonie Bolavá
I kdyby náhodou ta pauza byla o den delší a ten poslední den jsem měla nechr. sex?
Zítra si zavolám na gyn, ale potřebovala jsem se uklidnit, že se nejedná o nechtěné těhotenství..

Lekninka91
Extra třída :D 10464 příspěvků 06.01.19 19:19

Když umíš napsat na emimino tak předpokládám, že by sis mohla umět přečíst příbalový leták, ve kterém je to uvedené. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 19:28

@Lekninka91
Děkuji za odpověď. Kdyby to tam bylo, nepíšu sem.

skorotehotna
Kecalka 380 příspěvků 06.01.19 19:49

A proč vynechavas dva prášky?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 06.01.19 19:53
@skorotehotna píše:
A proč vynechavas dva prášky?

Když brala dvě plata po sobě, tak je to jedno. Třeba si to chtěla posunout, aby to nedostavala o víkendy. :nevim: nebo… Nevím :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:02

Odjela jsem pryč a bohužel jsem je nechala doma, tak jsem udělala pauzu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >