Těhotenství v začátku - příznaky, chutě, akné atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ŠarlotaV
Nováček 5 příspěvků 10.01.18 20:35
Těhotenství v začátku - příznaky, chutě, akné atd.

Ahoj holky. Mám pár dotazů. Snad to nějak shrnu aby to mělo hlavu a patu. Snažíme se asi 3 měsíce o mimco, předtím jsem měla vleklé gynekologicke problémy(záněty, cysty atpod.) A asi z toho důvodu na to teď musím stále myslet, jestli to vyjde atd. Měla jsem nehormonalni tělísko a dost nepravidelnou menstruaci. Nicméně podle ovulačního testů mi vycházela ovulace v půlce cyklu. Ale k věci.. :) Ted jsem 11 dní po ovulaci. Sex proběhl dva dny před, ten den a den po. Už asi dva dny jsem oteklá a mám nafouklé břicho, mám chutě a jsem žravá :D ale hlavně, my vyskakaly pupinky na obličeji, dekoltu a zádech. Cca 2 dny zpět. Nikdy jsem to nemela! Ani pred menstruací. Těhotenský test dělaný včera a dnes negativní. Menstruaci bych měla dostat za 6 dní. Moje otázka je. Je vůbec možné aby mohli tyto příznaky mít něco společného s brzkym těhotenstvím? Přijde mi to jako bláznovství, ale je to u mě divné. Máte s tím někdo zkušenost? Myslim opravdu takhle na zacatku, v prvním týdnu, dvou. Díky moc :*

Reklama

Reakce:

Patie
Ukecaná baba ;) 2425 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 20:51

Test je podle mě zatím neprůkazný, do MS už netestuj, fakt až po zpoždění. Možný je všechno, já teda měla úplně jiný příznaky, ale relativně brzo. Už týden před očekávanou MS mi hrozně krvácely dásně. Jinak klasický předmenstruační příznaky - bolest v podbříšku, tlak v prsou. Pak najednou den po očekávané MS veškeré příznaky vymizely a test byl jasně pozitivní.

adevoj
Povídálka 35 příspěvků 10.01.18 21:08

Test nedělat, nejdřív první dny zpožděne menstruace… myslím ze to možné je, mě opravdu par dni po ovulace a oplodnění bolelo břicho neznámou bolesti -jinak než před a při MS. Všichni říkali ze těhotná nejsem ze jsem jen ve stresu..(byla jsem ve stresu a miminko jsme nějak extra naplánovali ) a hups, samozřejmě ze jsem byla těhotná ???? :) a opravdu par dni po ovulaci jsem to opravdu vnitřně tusila a to si všichni kolem mě klapali na čelo :kytka: :kytka:

ŠarlotaV
Nováček 5 příspěvků 10.01.18 21:18
@Patie píše:
Test je podle mě zatím neprůkazný, do MS už netestuj, fakt až po zpoždění. Možný je všechno, já teda měla úplně jiný příznaky, ale relativně brzo. Už týden před očekávanou MS mi hrozně krvácely dásně. Jinak klasický předmenstruační příznaky - bolest v podbříšku, tlak v prsou. Pak najednou den po očekávané MS veškeré příznaky vymizely a test byl jasně pozitivní.

No já vím, že by se mělo testovat až po zpoždění, ale znáte to, jak to člověku nedá :lol: ale máte určitě pravdu.. radši počkám. Moc tomu beztak nevěřím. Spíš si myslím že jsem si to vsugerovala. :zed:

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 21:31

@ŠarlotaV nafouklá jsem byla u všech 3 hodne brzo, ještě před menstruací, teď u posleního jsem věděla, že jsem těhotná v podstatě hned..chodila jsem často na wc a vadily mi pachy- týden po otěhotnění..

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 10.01.18 22:32

@ŠarlotaV to co popisujes mám skoro vždy jako PMS i to akné. Na takové příznaky je kdyžtak moc brzy, ještě ani nestihlo pořádně zahnízdit, pokud to vyšlo. Musíš prostě vydržet do termínu ms :roll: moc na to myslíš a vsugerovala jsi si to už asi :roll:

Miska02
Kecalka 130 příspěvků 03.04.18 13:54

Ahoj holky :) Tak já sice jedno těhu mam za sebou, ale tohle se mi nestalo. Poslední ms byla 7.3. a po údajné ovulaci mě bolelo břicho, ale jinak než při ms, ale radši jsem měla celej den vložku a nic. V ten den jsem si myla vlasy a cítila jsem z nich mokrýho psa a to mam voňavý šampon. Po pár dnech jsem měla obrovskou chuť na kapra a to ryby nejím a v životě jsem nesnedla celej kus kapra a ještě s takovou chutí. Mam v podbřišku takovej zvláštní pocit jakoby tam něco bylo… Zítra to mam dostat tak uvidíme. Příteli ani mě by to nevadilo, naopak bychom byli rádi, ale plánovali jsme to až na příští rok :D Co si o tom myslíte? U prvního tehu jsem chutě neměla žádný. Připadám si jak kdybych čekala na první těhu… :nevim: :lol:

Lucinka312
Povídálka 47 příspěvků 10.04.18 21:35

@Miska02 chute jsou mrska :andel: my se s manzelem snazime o prvni, ms bych mela mit 17.4., v aute mi byva sem tam zle, nekdy i odpoledne u pocitace se mi zvedne zaludek, chite ani nemam, ale to akne!!! Ani pred ma tqkove nemivam, tqk nevim co si o tom myslet… snad se zadari hned napoprve :hug:

Miska02
Kecalka 130 příspěvků 11.04.18 07:54

@Lucinka312 Děkuju za odpověď :) Já mám pozitivní test, ale dneska jsem začala špinit tak nevím :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama