Těhotenství versus Pregnyl a dvě čárky

8
21.6.13 22:13

Těhotenství versus Pregnyl a dvě čárky

Ahoj holky, jsem si vědoma, že takovýchto témat je tu mnoho a tím pádem se i omlouvám, že to tady zahlcuji… Jenže snažilky pochopí zoufalost a touhu po odpovědích a nedočkavost. Rok a půl snažení, návrh na IUI, IUI provedena 7.6.2013 a před tím tomu předcházela injekce Pregnylu 5.6.2013… 15.6. test zda mám v těle Pregnyl, po druhé čárce ani stopa.. V úterý 18.6.2013 první ofiko testování 2 čárky (slabé), 20.6. dvě čárky (silnější), dnes 21.6. druhá čárka téměř neviditelná :(( stále mne bolí v podbříšku a jsem nafouklá… myslíte, že jde o zamlklé těhu? Předpokládám, že doběh Pregnylu to být nemůže, když už 15.6. nebyl na testu… ach jo, jsem nešťastná :( testy jsem dělala dva, pokaždé od jiné značky a výsledek stejný.. Vím, řešení je jít k doktorovi, ale zajímá mě váš názor… Moc děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
226
21.6.13 22:20
@Sasse píše:
Ahoj holky, jsem si vědoma, že takovýchto témat je tu mnoho a tím pádem se i omlouvám, že to tady zahlcuji… Jenže snažilky pochopí zoufalost a touhu po odpovědích a nedočkavost. Rok a půl snažení, návrh na IUI, IUI provedena 7.6.2013 a před tím tomu předcházela injekce Pregnylu 5.6.2013… 15.6. test zda mám v těle Pregnyl, po druhé čárce ani stopa.. V úterý 18.6.2013 první ofiko testování 2 čárky (slabé), 20.6. dvě čárky (silnější), dnes 21.6. druhá čárka téměř neviditelná :(( stále mne bolí v podbříšku a jsem nafouklá… myslíte, že jde o zamlklé těhu? Předpokládám, že doběh Pregnylu to být nemůže, když už 15.6. nebyl na testu… ach jo, jsem nešťastná :( testy jsem dělala dva, pokaždé od jiné značky a výsledek stejný.. Vím, řešení je jít k doktorovi, ale zajímá mě váš názor… Moc děkuju :)

Zlaticko, mohlo by to byt zamlkle tehotenstvi. Testujes ve stejny cas? Ale ty carky NERIKAJI KOLIK toho je, ac si to muzes myslet. Pocitam to na 14 dni od oplozeni.
Radim, nezkoumej carky, prd tam vyzkoumas.
Kup si normalni test - DIGITALNI clearblue. Napis, jak dopadl. Udelej ho z RANNI moci, ne v 10 vecer.
Napis, jak dopadl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
21.6.13 22:23

Jsi zlatá děkuji :) vždy jsem testovala právě ráno z první ranní..jenže myslela jsem, že hcg by se mělo zvyšovat a o to sílit..když koukám na ostatní jak krásně se jim to zbarvuje tak mi není úplně hej.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
21.6.13 22:24

Ahojky tak hlavne - testuj jednim testem ( mam na mysli znacku testu a citlivost nejlepe 10 ), predpokladam, ze popIUI bys mela jit do centra na krevni testy, pokud to nemuzes vydrzet zajdi si nekam do laborky jako samoplatce na zjisteni HCG v krvi.. Pregnyl by na testech uz byt nemel, podle me, jsi tehu jen kazdy test ma jinou citlivost, ja to tak mela taky na 10kovem testu pekna druha carka a na 25kovem duch.. drzim moc pesti at to vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
21.6.13 22:26
@Sasse píše:
Jsi zlatá děkuji :) vždy jsem testovala právě ráno z první ranní..jenže myslela jsem, že hcg by se mělo zvyšovat a o to sílit..když koukám na ostatní jak krásně se jim to zbarvuje tak mi není úplně hej.. :roll:

No, nemas nahodou fotky tech testu? treba nervis a pripada ti to slabsi, ale jiny by nesouhlasili.

Oplozene vajicko cestuje 6 dnu, nez se uhnizdi. Po uhnizdeni se detekuje hcg. Tj. pokud 7.6. IUI, hnizdi cca od 13teho. Cili si hnizdi tejden, tudiz spravne detekujes dve carky.

Kdy mas mit cyklus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
21.6.13 22:27

Moc děkuju.. testovala jsem se právě od úterka stejným a až dnes pro porovnání jsem koupila jiný..proto mě to vykolejilo :) určitě dám vědět! Bylo by supr kdyby to vyšlo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
21.6.13 22:27
@dirli píše:
Ahojky tak hlavne - testuj jednim testem ( mam na mysli znacku testu a citlivost nejlepe 10 ), predpokladam, ze popIUI bys mela jit do centra na krevni testy, pokud to nemuzes vydrzet zajdi si nekam do laborky jako samoplatce na zjisteni HCG v krvi.. Pregnyl by na testech uz byt nemel, podle me, jsi tehu jen kazdy test ma jinou citlivost, ja to tak mela taky na 10kovem testu pekna druha carka a na 25kovem duch.. drzim moc pesti at to vyjde :hug:

no ja predpokladam, ze testuje stejnym testem… jinak je to samozrejme vysvetlitelne testem.
No laborator ji v sobotu nenabere, proto radim clearblue, jinak urcite laborator.

Příspěvek upraven 21.06.13 v 22:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
21.6.13 22:28
@Sasse píše:
Moc děkuju.. testovala jsem se právě od úterka stejným a až dnes pro porovnání jsem koupila jiný..proto mě to vykolejilo :) určitě dám vědět! Bylo by supr kdyby to vyšlo!

TO BYL JINY TEST??? Aha, tim se to vysvetluje :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
21.6.13 22:28

Právě že jsem dělala dva..nejdříve stejný jako od úterý.. a pak jsem chtěla zkusit co na to jiná značka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
21.6.13 22:29
@Sasse píše:
Moc děkuju.. testovala jsem se právě od úterka stejným a až dnes pro porovnání jsem koupila jiný..proto mě to vykolejilo :) určitě dám vědět! Bylo by supr kdyby to vyšlo!

Tak to by opravdu mohlo byt zpusobene jinym typem testu :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
21.6.13 22:32
@Sasse píše:
Právě že jsem dělala dva..nejdříve stejný jako od úterý.. a pak jsem chtěla zkusit co na to jiná značka :)

skvele :P to jsem si oddychla.
V tom pripade jsi v tom. Jeste pro sichr kup ten clearblue.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
21.6.13 22:33

Doufám, že jsme se pochopily správně.. :D já ráno dělala stejným jako od úterka..ale vyděsila jsem se tou slaboulinkou čárkou a tak jsem šla pro další (neměli stejnou značku tak jsem koupila jiný) a ten sice nebyl (ten druhý typ) z ranní močí, ale i tak tam téměř nebyla mrcha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
21.6.13 22:41

Tak to se omlouvam, pochopila jsem to tak, ze jsi testovala od utery jednim testem a dneska
jsi testovala jinou znackou a carka byla proto slabsi.. Ty jsi ale testovala dneska dvema typy testu ze? Jeden stejny jako od utery a druhy jiny a na obou byla carka slaba, je to tak?? V tom pripade o vsem rozhodne krev, jdes hned v pondeli? Budu na Tebe myslet :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
21.6.13 22:43

Ano jdu v pondělí… :( dám vědět.. a ano pochopila jsi to skvěle :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
21.6.13 22:47
@Sasse píše:
Doufám, že jsme se pochopily správně.. :D já ráno dělala stejným jako od úterka..ale vyděsila jsem se tou slaboulinkou čárkou a tak jsem šla pro další (neměli stejnou značku tak jsem koupila jiný) a ten sice nebyl (ten druhý typ) z ranní močí, ale i tak tam téměř nebyla mrcha.

aha… uz taky rozumim.

kdy mas mit cyklus? zkus ten clearblue

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat