Těhotenství x hormonální výkyv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 260 příspěvků 01.12.18 08:29
Těhotenství x hormonální výkyv?

Ahoj holky, no já mám pěkné dylema! Má menstruace chodila 24.-26.den. Poslední menstruace byla vyvolána injekci, protože jsem to nedostala měsíc! V té době jsme toho měli hodně a byl i větší stres a sex byl jen jednou, myslela jsem si, že by po prvním sexu a hned to šlo? A to jeste byl chvíli přes menses a ono nic. Doktorka mi řekla, že tam vidí jak se tvoří folikuly, tak že mi píchne injekci, protože byla sliznice nahoře. A ze se mame i nadale snazit. Menstruace dorazila za 11.dní a vše bylo OK. Snažili jsme se dál a ted opravdu hoooodne! Okolo 12.dne cyklu mi začalo být divně a celkově jsem byla nějaká moc unavená, začala jsem chvíli slabě krvácet, pak to přešlo ve špinění, ale pak to během dne odešlo a vše bylo OK. No a od 24.dne mě bolí prsa, mám pusu jak puberťák, do toho jsem dva dny špinila, ale tak slabě a bolel mě docela dost podbřišek. Dnes jsem 27.dne a stále nic, prsa stále bolí a podbřišek sem tam, tak jako nevím :?, zda zase nějaká hormonální reakce a zase zbytečné naděje, nebo zda se to ted povedlo :roll: :srdce:? Opravdu nevím, na test je asi brzy, ne? Cítím se fajn, jen včera jsem šla brzy spát a spala jsem až doteď pres 12 hodin, to se mi nestalo ještě v životě :roll:, jinak vůbec nic. Je zase pravda, že když se mi to zpozdilo ke konci září, žádné špinění jsem neměla, jen taky bolest v podbřišku.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 01.12.18 08:51

Příznaky způsobuje hcg, takže test uz by vyšel pozitivní. Zkus ho

Toma18
Kecalka 260 příspěvků 01.12.18 08:52

@Tichošlápek myslis, ze i odpoledni test by byl spolehlivý?

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 01.12.18 08:56

@Toma18 ano, někdo je ma dokonce silnější než ranni, ale je to individuální

Toma18
Kecalka 260 příspěvků 01.12.18 09:00

@Tichošlápek zkusim a uvidíme, buď vyjde nebo ne. Ale taky může být ještě brzy. Já si většinou kupovala ty papírové nejlevnější, jaký je asi nejlepší?

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 01.12.18 09:06

@Toma18 je to celkem fuk. Mamatest nebo dr.max jsou oba dobre

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >