Těhotenství - z ničeho nic zvýšený tlak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Káťulka káťa
Povídálka 19 příspěvků 19.03.18 10:14
Tehotenstvi z niceho nic zvysenej tlak

Ahoj holky prosim o radu. Jsem ve 33tt a vysoky tlak mam jiz od zacatku tehotenstvi, problemy s nim jsem mela i pred tehotenstvim.Beru dopegyt a tlak mam uz upraveny jen obcas skace, ale ted je to takove zvlastni, sedim na gauci a z niceho nic citim jak se zadychavam tak si zmerim tlak. A mam treba 148/98, pak kdyz se citim dobre mam zase kolem 130/80.Uz jsem to takhle mela nekolikrat, nemate nekdo podobnou zkusenost?? Jinak otoky nemam.

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12146 příspěvků 19.03.18 10:19

Mě takhle začala preeklampsie, jestli to nebylo ojedinělé tak bych minimálně zavolala mudr nebo rovnou šla na kontrolu

Tunrida
Hvězda diskuse 46412 příspěvků 19.03.18 10:25

Jestli to na sobě takhle cítíš, tak to chce zkonzultovat s doktorem.

Káťulka káťa
Povídálka 19 příspěvků 19.03.18 10:40
@ka2ka píše:
Mě takhle začala preeklampsie, jestli to nebylo ojedinělé tak bych minimálně zavolala mudr nebo rovnou šla na kontrolu

A jine priznaky preeklampsie si nemela?? Ja nic jineho nez tohle nemam, zadne otoky ani bilkovinu v moci u lekarky jsem byla minuly tyden. Jeste k tomu tlaku nekolik mesicu pred tehotenstvi se mi tlak sam upravil a nebrala jsem zadne leky az v tehotenstvi jsem mela 160/95 proto hned na zacatku jsem zacala brat dopegyt, doktorka se prave bala ten preeklampsie ale tu jsem nakonec nemela nastesti tak si nemyslim, ze bych ji mela.

ka2ka
Extra třída :D 12146 příspěvků 19.03.18 10:45

@Káťulka káťa ne neměla, u první jsem tedy zoufale rychle příbírala půl kg denně pak i kilo, u druhé to mudr nepodcenil a bral mi krev ze které se prokázala, měla jsem to co ty tlak o. k. a zničeho nic mi bylo zle a tlak nahoře

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama