Těhotenství ze styku bez vyvrcholení?

Anonymní
13.2.21 13:07

Těhotenství ze styku bez vyvrcholení?

Ahoj, stala se mi taková věc. Jsem těhotná a ten měsíc proběhly pouze dva styky. Jeden cca 3 dny před ovulací nechráněný se vším všudy a další za více jak 48 hodin po pozitivním ovulačním testu. Jednalo se však o styk ve stylu max 5 zásunů a bez vyvrcholení muže. Ten den ani předchozí k jinému styku nedošlo, že by spermie zůstaly v močové trubici muže. Myslíte, že by těhotenství mohlo vzniknout z toho „styku“ bez vyvrcholení a oddalování ejakulace? Nemáte někdo zkušenosti? Vím, že spermie si dokáží počkat na vajíčko klidně 5 dní a před ovulací je prý holčička většinou a já čekam holčičku. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7449
13.2.21 13:11

Normalne to je z toho prvniho styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1793
13.2.21 13:15

Jestli to byly styky se stejnym muzem, tak je to fuk..jestli 2 a kazdy jiny, tsk to bude ten se strikem…ano, ozehotnet se da i pri nevystriku, ale pokud byl jeden styk s vyvrcholenim, tak je to, bych rekla na 95% z toho…je take pravdepodobnejsi, ze si spermie pockaji 3 dny na vajicko, nez vajicko 2 dny na spermie..za predpokladu, ze ovulace byla opravdu, kdy myslis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19089
13.2.21 13:21

Proč to řešíš, teda jestli zas nejsou dva potenciální tatínci… :mrgreen:. Těhotná jsi z prvního styku, já měla rozdíl mezi sexem a ovulací 5dní. Spermie se fakt v močové trubici neudrží pár dni, to chlap nechodí močit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6493
13.2.21 13:28

S největší pravděpodobností je dite toho prvního chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 13:32

Dekuji za nazory:) podle terminu z ultrazvuku vychazi ovulace na den, kdy jsem mela pozitivni test, ale tezko rici zda li je mozne, ze ovulace muze byt v den pozitivniho testu. Sama si myslim, ze spis spermie pockaji.

• Citovat
  • Nahlásit
15325
13.2.21 13:35

Zas někdo řeší 2 tatínky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7449
13.2.21 14:04
@Anonymní píše:
Dekuji za nazory:) podle terminu z ultrazvuku vychazi ovulace na den, kdy jsem mela pozitivni test, ale tezko rici zda li je mozne, ze ovulace muze byt v den pozitivniho testu. Sama si myslim, ze spis spermie pockaji.

No a neni to fuk? Den sem, den tam? Deti se nerodej presne ma termin vetsinou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 14:06

Otěhotněla jsem oběma způsoby. Dvakrát ze styku 3-4 dny před ovulací a jednou z přerušky 2 dny před ovulací ( neujelo to, muselo to být z pověstné kapky, přičemž několik let to fungovalo). První dva případy kluk, holka, třetí nevím ( těhotenství skončilo brzy).

• Citovat
  • Nahlásit
9077
13.2.21 14:50
@lachtanice86 píše:
Zas někdo řeší 2 tatínky?

No nejspíš. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
13.2.21 15:03

To by se mi chtělo, mít milence na pět zásunů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 16:33
toto ale nebylo 2 dny pred ovulaci ten preruseny styk, ale 2 dny po pozitivnim ovulacnim testu. Dokonce vic jak 48 hodin po pozitivnim testu. Tak si myslim, ze je to malo pravdepodobne, ale zajimaly me zkusenosti @Anonymní píše:
Otěhotněla jsem oběma způsoby. Dvakrát ze styku 3-4 dny před ovulací a jednou z přerušky 2 dny před ovulací ( neujelo to, muselo to být z pověstné kapky, přičemž několik let to fungovalo). První dva případy kluk, holka, třetí nevím ( těhotenství skončilo brzy).
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat