Těhotenství, zubař a covid-19

Anonymní
22.4.20 13:27

Těhotenství, zubař a covid-19

Ahoj holky, chci se zeptat jak to máte teďka se zubařem v těhu?
Ten můj neordinuje v souvislosti s coronaviren a údajně se chystá jít do důchodu (samozřejmě bez náhrady). Jinde berou pouze akutní případy. Jedna sestra mi dokonce řekla že odrodím i bez razítka.
Jak jste na tom vy? A má to cenu obvolavat v této situaci, když ani nevíme jak se to bude vyvíjet?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
22.4.20 13:35

Byla jsem normálně na roční preventivce i na dentální hygieně, můj zubař ordinuje celou dobu bez omezení. Že jsem těhotná s mýma návštěvama nijak nesouviselo, šla bych i netěhotná. Ale žádné razítko nikde nemám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24628
22.4.20 13:43

Tak zubaře si vyřeš, ale v souvislosti s těhotenstvím bych to až tak nehrotila, protože… ono fakt porodíš i bez razítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
22.4.20 13:50

Mě gyndařka řekla, že to nemám lámat. Pokud do porodu stihnu zubaře, obvodní a EKG tak to bude super, když ne tak se nic neděje. Zubařka neordinuje, jen asi na 4 ordinace je jedna na akutní případy. Možná obvodní ke konci měsíce začne něco málo, do teď měla úplně zavřeno. Budu tedy jednat podle vývoje situace, ale hrotit to nebudu. Pochybuji, že mě pošlou při porodu ještě k zubaři pro razítko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
22.4.20 14:33

Moje zubařka odešla do důchodu a údajně má za ní být náhrada, která převezme i ostatní pacienty. Ale už má zavřeno od února, nikdo nic neví.. Řešila jsem to na gyndě, tak mi sama říkala, že se svět nezboří když tam nebudu mít v průkazce nic od zubaře. Hlavně ať mám EKG :-). Takže to neřeším a uvidím jak se to bude vyvíjet. A teď hledat nového zubaře je nadlidský úkol :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
22.4.20 15:01

Jestli ted resis zubare jenom kvuli razitku do průkazky, tak na to se fakt muzes vyprdnout.. Porodis vazne i bez toho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
22.4.20 15:02

Ja nemam ani misto na razítko v prukazce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
22.4.20 20:09

Porodís i běž razítka, ale treba já mám špatný zuby a v těhotenství to byla úplně katastrofa, sehnala bych si zubaře za každou cenu, ne kvůli razítku, ale kvůli zubum. Já, teda. Ty máš třeba zuby dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat