Tehotenstvi5-6tt,vyse HCG apod...

9
1.11.19 15:19

Tehotenstvi5-6tt,vyse HCG apod...

Zdravim,,mela bych na Vas otazky a prosbicku na rady…mela jsem jedno mimodelozni tehu(nebylo mi nijak spatne, zadne bolesti, krvaceni nic)..nyni jsem po IVF znovu tehotna..podle ms bych mela byt cca konec 5tt..vyse hcg jsem mela po ET 14 dnu jsem mela 568 a 19 den pak 4100 bohuzel na UZ jsem objednana az za 14 dnu..takze jsem jak natrni a hrozne streduju ptz nepoznam zda by to mohlo byt zase mimo…nijak extra bolesti nemam teochu tlaky v podbrisku ale spise na leve strane kde mam svuj jediny vejcovod…To cekani je hrozne a jelikoz gynekolog minule objevil mimodelozni opravdu za 5 minut 12 tak mam velky strach ptz nyni to trva jeste dele:/ Jaky na to mate nazor ci zkusenosti,,kolik jste meli vy HCG a bylo to normalni? Apod…Dekuju za rady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
1.11.19 16:42

Buď v klidu a nestresuj se. Dr tě pozval za 14 dní aby už viděl :srdce:, tak myslí pozitivně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3280
1.11.19 17:01

V pohode to mas, ja 14dni po ket 680 nebo tak nejak a za tyden cca 5700. Srdicko potvrzeno 6+4. Uvidis bude tam :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.11.19 17:48

Uklidnila jste mi… :srdce: :srdce: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
2.11.19 09:02

Nyni mi zas ze dne na den prestalo pobolivat bricho :zed: takze ted jsem pro zmenu nervozni z toho co to :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.11.19 13:44

Tak jsem dnes byla UZ a hura jupii je to v deloze..1 level splnen…jsem v 6tt a evryo ma 0.38 mm…Me rekla dr ze je to naprosto normalni velikost..ale na netu jsem cetla spoustu ze je to male…jak jste to meli vy? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15375
4.11.19 17:54

@Nixxx ne kazdy chodi na 1.utz už v 6tt. Takže ti asi moc lidí neodpoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat