Těhotenství, mykoza už v početí a stále přetrvává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 00:48
Tehotenstvi,mykoza uz v poceti a stale pretrvava

Ahoj holky, omloubam se za anonym.je tu nekdo kdo mel od zacatku tehu mykozu nebo zanet, ktery mu nechteli lecit a ditko bylo v poradku?
Pred par mesici jsem zazila kyretaz a nasledne komplikace a ted se bojim, zda to zvladne to mimco ted. Pripadne beru jakekoliv rady, co by mohlo na to svedeni a paleni pomoci, uz sem vyzkousela snad vsechno 8o :nevim: :(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 04:54

Mykózu mám od 3měsíce těhu, teď jsem v 8. Zpočátku to nechtějí moc léčit. Ale 100% jsem vždy něco dostala… Ale zkus se vykašlat na různé sajrajty, stejně to moc nepomůže. Mě zaručeně pomohly laktobacily Gynimum intime protect. Doporučila mi je mudr k antibiotikum. Jsou boží, brala jsem je zpočátku každý den, teď ob den a fakt mám pokoj. Když by se to chtělo vracet, beru denně. Preventivně se můžou brát, až do konce těhu. Věř mi, vyzkoušely jsme, kde co a zabralo, až toto. Sice jsou dražší, ale funkční ;) jo a pokud to půjde, omez cukry a bílé pečivo, nebude se jim u Tebe tolik líbit :lol: a na svědění klidně canesten nebo clotrimazol krém ;) držím palec, ať to přejde, je to opruz :mavam:

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 02.01.19 06:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omloubam se za anonym.je tu nekdo kdo mel od zacatku tehu mykozu nebo zanet, ktery mu nechteli lecit a ditko bylo v poradku?
Pred par mesici jsem zazila kyretaz a nasledne komplikace a ted se bojim, zda to zvladne to mimco ted. Pripadne beru jakekoliv rady, co by mohlo na to svedeni a paleni pomoci, uz sem vyzkousela snad vsechno 8o :nevim: :(

Měla jsem s tím problém celé těhotenství. Ze začátku jsem měla globule tetraboricum, pak mi dr psala Macmiror, ten nezabral vůbec. Pomáhal mi Clotrimazol na zavádění i mast. Měla jsem i Gynimun ale zbytečně vyhozené peníze. Ke konci těhotenství jsem navíc měla i pozitivního streptokoka a ten se neléčí, jen ti před porodem píchnou atb.

Avu
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 02.01.19 06:24

Trpěla jsem na to celé těhotenství, ve stěrecj byly vždy kvasinky i bakterie. Dostala jsem na to pokaždé Macmiror, jednou Naxyl. Nicméně hodně mi pomohl Gynocaps, laktobacily na zavádění, začala jsem je užívat vždycky hned po dobrání Macmiroru.

Ada22
Kecalka 489 příspěvků 02.01.19 07:28

Určitě omezit sladké. Mne zhoršují mykozu i mléčné výrobky. Jim jen tvrdé sýry. Jogurty sójové. Jinak mne pomáhalo boraxové globule brát preventivně. Tak dvakrát až třikrát týdně. Na svědění mi před těhotenstvím zabral pimafukort , ale to nevím jak se smi v trhu a úplně zmizelo až po úpravě stravy.

Tucnak123
Nováček 6 příspěvků 02.01.19 22:43
:hug:

Příspěvek upraven 02.01.19 v 22:47

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 22:46

ekuju za reakce. Nejdriv me lecili mycomaxem a klionem jako netehotnou. Jenze se to vratilo. Gynimun sem mela jak laktobacily vrchem tak spodem a nic. Clotrimazol nic, lactofeel nic, tee tree lehce zlepsilo, ze jsem alespon spala. Ve vyterech pred mesicem ani bacil ani kvasinka, dietu uz mesic drzim bez cukru a mouky a stejne nic. V pondeli budu muset k doktorovi, aby potvrdil ze tehu jde jak ma a doufam, ze mi neco da. Jenze nedal mi minule nic ani jako netehotny i kdyz to mam doslova az v zadku. Uprimne i premyslim, zda to nemuze byt alergie na neco, treba kyselinu listovou.no fakt nespim z toho a fakt bych skoro brecela z toho, jak pres den v praci sedim a nemuzu nic. :roll

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 03.01.19 03:28
@Anonymní píše:
ekuju za reakce. Nejdriv me lecili mycomaxem a klionem jako netehotnou. Jenze se to vratilo. Gynimun sem mela jak laktobacily vrchem tak spodem a nic. Clotrimazol nic, lactofeel nic, tee tree lehce zlepsilo, ze jsem alespon spala. Ve vyterech pred mesicem ani bacil ani kvasinka, dietu uz mesic drzim bez cukru a mouky a stejne nic. V pondeli budu muset k doktorovi, aby potvrdil ze tehu jde jak ma a doufam, ze mi neco da. Jenze nedal mi minule nic ani jako netehotny i kdyz to mam doslova az v zadku. Uprimne i premyslim, zda to nemuze byt alergie na neco, treba kyselinu listovou.no fakt nespim z toho a fakt bych skoro brecela z toho, jak pres den v praci sedim a nemuzu nic. :roll

Taky by to mohlo být pracím prostředkem, zkusila jsi vyměnit? Já peru prádlo ve Formilu s marseilským mýdlem a když náhodou vyperu v Persilu, tak mi to vadí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 06:15
@Miasofi píše:
Taky by to mohlo být pracím prostředkem, zkusila jsi vyměnit? Já peru prádlo ve Formilu s marseilským mýdlem a když náhodou vyperu v Persilu, tak mi to vadí.

Pouzivam Perwol uz roky,takze by ta alergie musela vzniknout nahle:-(Ale muzu zkusit vymenit. Opet sem celou noc nespala jak moc to svedi :nevim: 8o :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 07:03

Zkuste vysadit vše co je různé dochucené a mléčné výrobky. Tenkrát jsem nebyla tehu, ale příznaky vymizely , po té co jsem jedla jen čerstvé maso rýží brambory ovoce zelenina. Chce to zkoušet. Jinak na akutní fázi mi pomohl pimafukort, ale otázka, zda se smí v těhotenství­.Nektere mastičky na kvasinky mi problém i zhoršily. Volné bavlněné oblečení pravděpodobně nosíte ? Zkusila bych si vzít i magnesium vitamin. Tím nic nezkazite.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 07:10
@Anonymní píše:
Zkuste vysadit vše co je různé dochucené a mléčné výrobky. Tenkrát jsem nebyla tehu, ale příznaky vymizely , po té co jsem jedla jen čerstvé maso rýží brambory ovoce zelenina. Chce to zkoušet. Jinak na akutní fázi mi pomohl pimafukort, ale otázka, zda se smí v těhotenství­.Nektere mastičky na kvasinky mi problém i zhoršily. Volné bavlněné oblečení pravděpodobně nosíte ? Zkusila bych si vzít i magnesium vitamin. Tím nic nezkazite.

Dekuju za doporuceni. Uz mesic jim jen maso a zeleninu,obcas tvrdy syr ci bily jogurt. Sice sem uz i jako tehotna tim padem zhubla,ale zlepseni zadny. Zkusim tedy vynechat uplne mleko. Nicmene mado fakt nesnasim a jist ho i k snidani,tomu rikam teda obet :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 07:12
@Anonymní píše:

Dekuju za doporuceni. Uz mesic jim jen maso a zeleninu,obcas tvrdy syr ci bily jogurt. Sice sem uz i jako tehotna tim padem zhubla,ale zlepseni zadny. Zkusim tedy vynechat uplne mleko. Nicmene mado fakt nesnasim a jist ho i k snidani,tomu rikam teda obet :lol: no ale magnesium zkusim,je vlastne na otoky a alergie,tak se treba i vyspim. Jeste jim hylac.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >