Těhotenství nebo zánět?

257
8.8.13 14:20

tehotensvi nebo zanet?

Ahoj ja uz fakt nevim co si myslet…cyklus mam jako hodinky rekla bych ze snad i na minutu presne.. Vcera jsem mela dostat ms, vim ze je to teprve den spozdeni ale misto ms mam takovy divny mlecny vytok a docela dost. Test jsem si dnes delala ale byl negativni. Bolesti mam jako vzdy pred ms. Tak nevim muze to byt nejaky zanet a proto se nedostavila ms?? Dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lentilkaa2
8.8.13 15:14

Ahoj, ja mela bily husty vytok pred MS vzdy a kdyz jsem byla tehu, mela jsem vsechny priznaky MS. Takze to tehu muze byt a nemusi…

• Nahlásit
  • Citovat
3478
8.8.13 17:39

Já na tom ted byla stejne, ms prisla o tri dny dyl, asi z toho bezvadneho pocasí :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
17.8.13 17:48

Ahoj, mám podobný problém a nemám se koho zeptat, tak to zkouším takhle… S manželem se snažíme o mimčo. Pět dní po milování mě začalo bolet v podbřišku. Když to třetí den neustávalo, tak jsem si zašla na gyndu a doktor mi řekl, že to bude nejspíš zánět, ale zánětlivý faktor jsem měla jen mírně zvýšený, jinak mi nenašli vůbec nic. V podbřišku mě dohromady bolelo tak týden, potom jsem cítila takový divný tlak, jinak ho mám pořádně nafouklý a naomak tvrdý. Do toho mám ještě citlivá a zvětšená prsa. V pondělí mi měla přijít menstruace, ale slabé krvácení jsem měla až ve čtvrtek a je to spíš takové špinění… Test jsem měla zatím negativní, asi je na něj ještě brzo… Co si myslíte, mohlo by to být těhotenství i přes to krvácení?! Moc vám děkuji za radu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama