Těhotenství při opožděné ovulaci - jaký tt

Anonymní
18.3.20 17:02

Tehotestvi při opožděné ovulaci

Hezký den. Je tady prosím nekdo, kdo má ovulaci až 20 den cyklu? Podle poslední ms bych měla být 7+1, ale dle utz mi doktor řekl 4tt, ale že už je tam vidět váček, ohraničení, žloutek. Což mi na 4tt přijde jako blbost. U předešlého těhotenství jsem ve 4tt ještě ani nevedela, že jsem těhotná a teď jsem měla už 14 dní pozitivní testy (tedy od 2tt). Na kontrolu mám jít za týden. Ale prostě se nemůžu nijak dopočítat, ani podle sexu mi to nevychází. Tak se spíš bojím, jestli není něco špatně. Předem děkuji za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.3.20 17:36

Měla jsem ovulaci běžně 20-21 den a několikrát otěhotněla a vše bez problémů. U posledního těhotenství dokonce proběhla ovulace 25-26 den a těhotenství probíhá naprosto v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.3.20 18:21
@Anonymní píše:
Měla jsem ovulaci běžně 20-21 den a několikrát otěhotněla a vše bez problémů. U posledního těhotenství dokonce proběhla ovulace 25-26 den a těhotenství probíhá naprosto v pořádku.

No mě jde spíš o to určení týdnů. Doktorovi jsem o opožděné ovulaci říkala, ale spíš mi naznačil, ať se moc netěším, že embryo absolutně neodpovídá 8tt.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama