Těhotná 14 dni před svatbou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
261
18.5.22 14:36

Těhotná 14 dni před svatbou

Ahoj holky, mám 14dni před svatbou a včera jsem zjistila, ze jsem těhotná. Samozřejmě to nechci na svatbě všem říkat takhle brzy, ale zas kazdej si všimne ze nepiju.. byla jste některá v podobné situaci?
Nějaké tipy jak balamutit? diiiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2001
18.5.22 14:42

Moje kamarádka měla jako výmluvu zánět močáku a braní antibiotik s tím, že když si dáš skleničku na přípitek, nic se nestane, ale tvrdý raději vynecháš a stejně tak průběžné pití vína/piva, protože nechceš, aby ti bylo po kombinaci léků a alkoholu zle. A okomentovat to tak, že tě to teda štve, že ses těšila, že to rozjedete, ale že jsi ráda alespoň za to, že to není nic horšího a můžeš se vůbec vdát a mohli jste se všichni sejít, že alkohol se holt oželí, že to mohlo dopadnout hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
18.5.22 14:43

Bud dobiras ATB nebo si musela vzit leky na bolest hlavy, ani s jednim se nema pit alkohol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.22 14:43

A nešlo by se nějak s obsluhou domluvit, aby dávali nealko víno/šampus? A když te nekdo pozve na panáka, tak řekneš, že už máš dost a chceš si užít první novomanželskou noc :mrgreen: Popřípadě to také nějak domluvit s obsluhou.. Jenže to by museli vědět, že ten panák je pro tebe. :think:
Já se sice nevdávám, ale oslavy ještě nějaké budou, takže mám v plánu nalejvat si právě nealko víno. U nás se panáky nějak nejedou, takže o to to mám lehčí. Přemýšlela jsem, jak bych případný panák maskovala a jediné co mi přišlo, že bych nakoupila sladké barevné cucy a podle té barvy pak džus. A co se týče koktejlů, tak existují taky nealko verze.
Máš to těžký a já tě úplně chápu, že to nechceš ještě šířit. Tak gratuluji k těhotenství, držím pěsti. A snad něco vymyslíte, aby se každý hned neptal proč jako nepijes.. 8o :roll: :)

• Citovat
  • Nahlásit
217
18.5.22 14:46

Tak predne, gratuluju :) Taky jsem na nasi svatbe nepila, protoze me alkohol hrozne uspava a nechtela jsem odpadnout jeste pred pulnoci. Vsichni to jako argument pochopili a nikdo nerejpal. Nebo muzes rict, ze mas celej den zaludek na vode a nechces ho podrazdit alkoholem. On ten svatebni den je sam o sobe docela stresujici. Po obradu a foceni ze me opadl ten stres a byla jsem mega ospala i bez alkoholu. (Na tuhle unavu vytecne pomohl kusanec svatebniho dortu :D )
Uzij si svatbu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
18.5.22 15:12

Nejjednodušší je ten močák a antibiotika. A gratuluji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
18.5.22 15:16

Zanet mocaku je hodně ohranej :mrgreen: tomu snad nemůže už nikdo věřit…
Já byla na velké rodinné oslave domluvená s číšníkem a do skleničky na víno mi dával džus s vodou… Nikdo nic nepoznal :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
18.5.22 15:20

Jestli sem měla na svatbě přípitek a pak sklenku vína tak je to hodně. Na svatbě se ani nehodí aby nevěsta lila prvni ligu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
18.5.22 15:41

Moderní důvod je detox kvůli plánování početí. Přípitek můžeš, vinný střik tomu taky výjimečně neuškodí, a na tvrdý máš výmluvu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26743
18.5.22 15:45
@wiwiOL píše:
Nejjednodušší je ten močák a antibiotika. A gratuluji. :kytka:

To určitě…. :mrgreen: Ještě mám v živé paměti oslavu, kde neteř nepila, protože měla zánět močových cest a antibiotika. I když to byla pravda, tak ještě pár měsíců potom musela vysvětlovat, že fakt není a nebyla těhotná….
@Holkaholkaa Domluv se s obsluhou na nalívání nealko vína nebo si tam nachystej láhev od oblíbenýho alkoholu s nápojem stejné barvy a konzistence. Zvlášť pokud normálně piješ a neupejpáš se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
18.5.22 15:51
@wiwiOL píše:
Nejjednodušší je ten močák a antibiotika. A gratuluji. :kytka:

Staci rict, ze bere antibiotika, nemusi hlasit na co. Jestli teda ma takove svatebni hosty, kterym se musi zpovidat proc nepije, na co konkretne ma antibiotika, atd., tak se tam asi stejne najde nekdo kdo placne, jestli neni tehotna, na to se musi taky pripravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
18.5.22 15:55

@Janli @hani28 Tak ten zánět často probíhá bez příznaků na rozdíl od řady jiných nemocí vyžadujících atb, navíc tím dost trpí ženy, ale je pravda, že ostatním může být putna potom, jakou „má nemoc“ a vlastně by ani nemusela vysvětlovat důvod nepití, ale pokud normálně pije, tak chápu, že se brání z nařčení z těhotenství. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34049
18.5.22 15:58

Nevěsta by měla být na svatbě střízlivá. Řekni, že si chceš váš den užít a zapamatovat :mrgreen:
Antibiotika jsou fakt už trapný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
18.5.22 15:59

Já tedy těhotná nebyla, ale nechtěla jsem pít a užít si to (po alkoholu usínám :think:). Tak jsem říkala, že bych si z první manželské noci ráda vše pamatovala a chci si jí užít střízlivá :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1848
18.5.22 16:01

Stejne si vsichni budou delat legraci, ze nepijes, protoze jsi tehotna, takze je jedno, jaka bude vymluva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat