Reklama

Těhotná 8.měsíců po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ItsGoingToBeOkay
Povídálka 43 příspěvků 05.03.10 13:55
Těhotná 8.měsíců po porodu?

Zdravím dámy, ,prosím zkušenější o rady,postřehy.Mám syna bude mu 8.měsíců.
Už od jeho 4měsíců jsem brala Azalii.Teď jsem načla platičko Minervy.Syna mám i přes braní antikoncepce.
Celý problém je v tom,že jsem asi znovu těhotná.Mám stínové// na 2.testech.Men­struaci jsem od porodu ještě neměla.Myslíte,že mohu být těhotná i když MS ještě nebyla. Je tady některá,co otěhotněla po porodu tak brzy?Zvládáte to?
Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lost008
Závislačka 3168 příspěvků 05.03.10 14:01

zajdi si do skoro dvojcata v diskusi stejna situace tam pokecame. :wink: :wink: :wink:

lost008
Závislačka 3168 příspěvků 05.03.10 14:04

Jo jinak ja otehotnela a eli bylo 9mesicu otehotnela jsem necekane protoze Eli byla z ivf a myslela sem ze druhe bude taky ivf ale jaksi sme otehotnely normalne. :roll: :roll: :roll: Jinak nikomu to moc nedoporucuji ale stavaji se horsi veci.V te diskuzi jsou holky co otehotnely driv nez ja treba a zvladaji to taky.tak se mrkni. :wink: :wink: :wink:

adys
Závislačka 3790 příspěvků 05.03.10 14:13

moje tchyne ma deti 11 mesicu po sobe ;-)

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 05.03.10 14:14

My máme v dubnové diskuzi jednu maminu, která plánovaně otěhotněla, když prvnímu dítěti bylo 6 měsíců a těhotenství snáší dobře. První dítě rodila císařem.
MMch moje tchýně měla děti po 13 měsících, moje mamka po 15 a taky to přežily :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 05.03.10 14:46

babicka manzela ma 5 deti v rozmeni 6,5 roku - ale tehdy se vychova a stimulace deti moc neresila…

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 05.03.10 14:57
Pudloslava píše:
babicka manzela ma 5 deti v rozmeni 6,5 roku - ale tehdy se vychova a stimulace deti moc neresila…

To jo, ale zase když já jsem s bráchou takhle brzo po sobě, tak pro nás to bylo super. My jsme až do školního věku nepotřebovali kamarády - vyhráli jsme si spolu a nemyslím si, že by někdo z nás trpěl. Stejně tak manžel s jeho bratrem. Ono se to teď často tak prezentuje, jakože jsou pak ty děti ochuzené, ale já si to nemyslím.

Bobule3
Kelišová 5964 příspěvků 05.03.10 15:03

tak já podruhé otěhotněla, když bylo klukovi 8 měsíců. Neplánovaně, ale MS i přesto, že jsem plně kojila jsem měla už dlouho. U prvního jsem u testu brečela štěstím a u druhého hrůzou, jak to zvládnu. Ale zvládli jsme. První rok je trochu náročnější, ale pak je to jen lepší a lepší a nemůžu si vynachválit. Staršímu bude v červnu 15 a mladšímu bylo v listopadu 13. Jsem za to dnes ráda a můžu jen doporučit.
Držím pěsti, ať je hlavně těhotenství v pohodě a neboj, určitě to zvládnete. :mavam:

Bobule3
Kelišová 5964 příspěvků 05.03.10 15:06

Mufino - přesně tak, vždycky se zabavili, vystačili si sami, doma i venku, mohli hrát stejné hry… navíc později měli stejného koníčka… já opravdu můžu jen doporučit mít děti blíž k sobě

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 05.03.10 15:10

Ahoj, hele dvě děti se ještě zvládají levou zadní, to mi věř :mrgreen: :wink: Sice to ze začátku vypadá děsivě, ale jde to :-) My máme děti od sebe 19, 15, 17 a 20 měsíců :wink: Sice je to hukot, ale stojí to za to :-)

Bobule3
Kelišová 5964 příspěvků 05.03.10 15:14

Fragolo - klobouk dolů, ale přiznávám se, že Ti až závidím. :wink: Taky ještě zvažujeme, že malé pořídíme co nejdříve sourozence, ale máme už taky nějaký věk, tak uvidíme, co na to „matka příroda“ :mavam:

Pípánek
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 05.03.10 15:18

ahojky, já jsem s Dorotkou otěhotněla, když bylo Elišce 11 měsíců a šlo to , sice ten začátek , kdy mě bylo celý 4 měsíce dost blbě byl těžký, ale pak už to šlo a teď má Dorotka už půl roku. Je to sice náročnější, fakt celý den lítám jen kolem dětí a na Elišku už nemám tolik času, ale zase bude fajn, že si spolu za chvíli už vyhrají a budou snad mít k sobě blíž, víc si budou rozumět, než kdyby byly o 4 roky od sebe. Aspoň v to doufám. :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.10 15:27

Nechci vás strašit,ale já jsem se sestrou o dva roky a nikdy jsme si nerozuměly.Sestra má dva kluky 16 měsíců od sebe,rvali se jak koně a v dospělosti spolu vůbec nemluví.

siloenka
Kecalka 486 příspěvků 05.03.10 15:27

Tak jestli dobře počítám,otěhotněla jsem,když prostřednímu bylo 5měsíců. Těhotenství i porod byl v pohodě,teď je to sice kapánek náročné,ale věřím,že bude líp. Už teď se ten roční zabaví se čtyřleťákem a menší věk. rozdíl bude určitě ještě lepší. Jen teda nějak přežít ten první rok :think: /ročák zkoumá novorozence,takže je nejde nechat ani na vteřinu osamotě,navíc novorozenec se jen kojí,bojuje s kolikou atd…ale vše jen dočasu,určo bude líp/

Příspěvek upraven 09.03.10 v 10:38

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 05.03.10 15:31

Ahoj!

Těhotná být určitě můžeš…

První dvě děti jsou od sebe 19 měsíců, takže jsem otěhotněla, když bylo synovi necelých 10. měsíců.
Zvládli jsme to celkem dobře, kluci si spolu hezky hrajou a mají se rádi, i když se někdy tahají o hračky a občas nějaká ta rána padne. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >