Těhotná a manžel se zamiloval do jiné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 22:49
Tehotna a manzel se zamiloval do jine

Zdravim, asi pred mesicem a pul za mnou prisel manzel, ze si neni jisty city ke me, podotykam, ze jsme spolu 10 let a z toho 3 roky jako manzele… dlouho jsme se snazili o miminko, o jedno jsme prisili, ale v lete jsem zjistila, ze jsem opet tehotna, radost vystridal strach o to malicke a i hormony zacaly pracovat, silene zmeny nalad, casto jsem brecela, sama se sebou jsem nevedela, co mam delat… jak se prehoupnul 3 mesic, clovek se uklidnil, prvni screenig taky dopadl uplne na jednicku, proste zase jsem se zacala citit v klidu, zacala si predstavovat budoucnos, ale zniceho nic mi manzel oznamil, ze si neni jisty svyma citama ke me, sok, zacal mesic hruzy, kdy stridave utikal z domu on nebo ja, sileny obrat z jeho strany, lhostejnost, proste i kdyz me videl, ze jsem uplne v ha*zlu, byl naprosto bez emoci, do toho zase strach o miminko, silene stavy bezmoci, ptala jsem se, jestli ma nekoho jineho, zatloukal, ze ne, ale clovek to tak nejak citi, nicmene po nejake dobe mi sam napsal sms, ze uz to tak dal nejde, ze mi nechce ublizovat, ze chce, aby vse bylo jako driv… ja to brala, tesila jsem se, ze ta hruza uz je za nama, ale jak jsem v zivote muzi nevlezla do mobilu, tak kdyz byl ve sprse, tak jem videla, ze mu dosla sms, od zeny, neodolala jsem a otevrela se mi konverzace, jak si pisi, jak se miloujou a jine, ze u ni prespava atd… tvrdil, ze to tak neni, ale me to slozilo, od doktora prasky, odesla jsem z domu se dvema kufry, uz 14 dni bydlim mimo, ted ale za mnou jezdi, bere me na vylety, v 5 mesici mi poprve hladil brisko a zacal se zajimat o miminko, dokonce jsme se i nekolikrat milovali (neodsuzujte me, ale opravdu jsem potrebovala sex) ale kdyz se ho ptam, co bude dal, tak nedokaze rict nic jineho, nez ze nevi a to na vsechno, kvuli tomu malickemu i castecne kvuli sobe nechci, aby to mezi nama skoncilo, nedokazu si predstavit, ze na vsechno budu sama, je to me prvni dite, mam z toho vseho strach, ale uz opravdu nevim, co vic udelat… jeho chovani proste nejde popsat jinak, nez ze nevi co chce, sice mi tvrdi, ze za ni neleze, ale ja mu neverim, tipuju, ze to same tvrdi i ji (ona o me vi od zacatku i to, ze jsem tehotna), ale tezko rict…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 25.10.18 22:57

Jestli ona o tobě ví, že jsi těhotná a stejně s ním spí tak je to pěkná píp :?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 25.10.18 22:57

Já bych s ním být nedokázala a už vůbec ne spát. Bála bych se, abych v těhotenství něco nechytila a mimi donosila zdravé. Vrátíš se k němu a co až tě opustí v roce dítěte, nebo dýl. Bude smutno vám oběma. Když ti tohle dokázal udělat, když nosíš pod srdcem jeho dítě, je to parchant.

Russet
Extra třída :D 11659 příspěvků 25.10.18 23:01

Sobec. A ještě jednou sobec. Nevěřím, že do dítěte byl milujicí a nejnej manžel. Nespala bych s ním z důvodu strachu z pohlavní nemoci. On s tou druhou spí nejspíš taky. Chudáček.

bjetuschka
Závislačka 4659 příspěvků 25.10.18 23:06

Hele nevěra se stát může, je to řekla bych častější než si lidé myslí…
Ovšem alarmující je to, že není schopný se vyjádřit a to ani když jsi těhotná. 8o Nechává si tě jen jako zadní vrátka, to mi na to přijde jako největší hnus, k :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2404 příspěvků 25.10.18 23:08

Je mi to moc líto. Manžel je sobec a teda milenka, která ví, že jsi těhotná… No na zvracení tohle.

Pandemie
Kecalka 111 příspěvků 25.10.18 23:37

To je síla 8o Doufám, že máš pořádnou oporu v rodině a třeba v nějaké kamarádce. Milenka ho dříve či později odkopne. On si bude sypat popel na hlavu. Nejspíš ho to bude opravdu mrzet. Jestli odpustíš, bude na tobě. Ale červík už nikdy nepřestane hlodat. Teš se na miminko, to je skutečně ta největší láska a smysl života :kytka:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2639 příspěvků 26.10.18 00:03

At je to jak chce, tak chlap co tohle vybali na svoji zenu v tehotenstvi je totalni sobec a h.ajzl. Absolutne nechapu, proc s tim na tebe zrovna ted nastoupil, strasnej problem nechat si to pro sebe ze :zed: . Mohl si to nechat az po porodu a sestinedeli, kdyz uz to muselo byt.

Strasny, co se z nekterych lidi kolikrat vyklube. Hodne sily a zdravi miminku i Tobe :kytka: , Tvymu chlapovi at klidne upadne ta jeho veledulezita, zmatena treti noha. Smejd.

mota
Kecalka 112 příspěvků 26.10.18 00:05
@Anonymní píše:
Zdravim, asi pred mesicem a pul za mnou prisel manzel, ze si neni jisty city ke me, podotykam, ze jsme spolu 10 let a z toho 3 roky jako manzele… dlouho jsme se snazili o miminko, o jedno jsme prisili, ale v lete jsem zjistila, ze jsem opet tehotna, radost vystridal strach o to malicke a i hormony zacaly pracovat, silene zmeny nalad, casto jsem brecela, sama se sebou jsem nevedela, co mam delat… jak se prehoupnul 3 mesic, clovek se uklidnil, prvni screenig taky dopadl uplne na jednicku, proste zase jsem se zacala citit v klidu, zacala si predstavovat budoucnos, ale zniceho nic mi manzel oznamil, ze si neni jisty svyma citama ke me, sok, zacal mesic hruzy, kdy stridave utikal z domu on nebo ja, sileny obrat z jeho strany, lhostejnost, proste i kdyz me videl, ze jsem uplne v ha*zlu, byl naprosto bez emoci, do toho zase strach o miminko, silene stavy bezmoci, ptala jsem se, jestli ma nekoho jineho, zatloukal, ze ne, ale clovek to tak nejak citi, nicmene po nejake dobe mi sam napsal sms, ze uz to tak dal nejde, ze mi nechce ublizovat, ze chce, aby vse bylo jako driv… ja to brala, tesila jsem se, ze ta hruza uz je za nama, ale jak jsem v zivote muzi nevlezla do mobilu, tak kdyz byl ve sprse, tak jem videla, ze mu dosla sms, od zeny, neodolala jsem a otevrela se mi konverzace, jak si pisi, jak se miloujou a jine, ze u ni prespava atd… tvrdil, ze to tak neni, ale me to slozilo, od doktora prasky, odesla jsem z domu se dvema kufry, uz 14 dni bydlim mimo, ted ale za mnou jezdi, bere me na vylety, v 5 mesici mi poprve hladil brisko a zacal se zajimat o miminko, dokonce jsme se i nekolikrat milovali (neodsuzujte me, ale opravdu jsem potrebovala sex) ale kdyz se ho ptam, co bude dal, tak nedokaze rict nic jineho, nez ze nevi a to na vsechno, kvuli tomu malickemu i castecne kvuli sobe nechci, aby to mezi nama skoncilo, nedokazu si predstavit, ze na vsechno budu sama, je to me prvni dite, mam z toho vseho strach, ale uz opravdu nevim, co vic udelat… jeho chovani proste nejde popsat jinak, nez ze nevi co chce, sice mi tvrdi, ze za ni neleze, ale ja mu neverim, tipuju, ze to same tvrdi i ji (ona o me vi od zacatku i to, ze jsem tehotna), ale tezko rict…

Neodsuzuji Tě, ale pokud Tě podvádí, nemohla bych s ním spát už kvůli miminku a strachu z nějakých nemocí…

rozand
Závislačka 3133 příspěvků 26.10.18 00:25

Doufám, že jsi s ním nespala bez kondomu a neohrozila tak dítě.

jege
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 26.10.18 00:36

Když to psychicky vydržíš a budeš lepší než ona, tak ta se na ni vykašle, ale musíš to udělat chytře. Pokud Ti ovšem za to ještě stojí…

Edit: Sežeň si nebo někde stáhni a přečti si to tohle: https://www.databazeknih.cz/…cenici-16234

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 01:13

Moc mě mrzí Tvá situace. Zažila jsem něco podobného, v light verzi po porodu. Nepřeju nejhoršímu nepříteli. Nakonec se to srovnalo, ale pořád to není lehké.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 01:18
@Ms.Ragdoll píše:
At je to jak chce, tak chlap co tohle vybali na svoji zenu v tehotenstvi je totalni sobec a h.ajzl. Absolutne nechapu, proc s tim na tebe zrovna ted nastoupil, strasnej problem nechat si to pro sebe ze :zed: . Mohl si to nechat az po porodu a sestinedeli, kdyz uz to muselo byt.Strasny, co se z nekterych lidi kolikrat vyklube. Hodne sily a zdravi miminku i Tobe :kytka: , Tvymu chlapovi at klidne upadne ta jeho veledulezita, zmatena treti noha. Smejd.
Říkala jsem si, že můj muž není schopen něco takového udělat. Fyzická nevěra asi neproběhla, ale mohl si to nechat pro sebe. Jenže on neumí moc lhát. Dobře nebo špatně?

Lisa_Qr
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 26.10.18 01:47

Asi se ať tak moc nebojís o miminko, když spis s někým kdo neni monogamní. Jinak co na to rict asi bych ho nechala at se snaží ale ještě bych to nebrala na lehkou váhu to jeho snažení ze on nic on muzikant… a co říká on ? Ze se rozešli a proč to udělal , byly v tom city ? Nebo měl jen příležitost zasunout , doma nic není? Někdo to nevydrží a neodola jiné. :(

Dada666
Povídálka 18 příspěvků 26.10.18 01:55

Sejdete se na kožním :potlesk: :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >