Těhotná a na zabití

5.8.15 11:43

těhotná a na zabití

Ahoj maminy, tak se jdu vypovídat. A třeba i pro radu.Jsem v 9tt. Konečně druhé vytoužené miminko. První dceři je šest let, po ní přišla dvě zamlklá těhu a nyní konečně srdíčko bušilo a vypadá to vše dobře. Dalo by se říct, že můžu být šťastná a také jsem.Ale už od čtvrtého týdne mě trápí šílené nechutenství a žaludek na vodě. U první dcery jsem zvracela.Co jsem čekal, že mi bude dobře???To jistě ne, ale tohle je fakt šílené, nejsem schopá normálně fungovat. A odnáší to pochopitelně můj partner.Jsem protivná, nepříjemná až zlá. No prostě na zabití. Divím se, že mi ještě jednu neflák, protože já bych se propleskala. Vím, že jsem zlá. Ale nějak se nedokážu ovládat, když příjde domů, všechno mě na něm rozčiluje. Ikdyž já ho opravdu miluju.Ale teď mě prostě vytáčí, cokoliv sním spojené. U první dcerky jsem to takhle neměla, zle mi bylo.Ale určitě jsem nebyla nazabití, jako teď. Nevím, jak to ovládnout. Měl jste někdo podobný problém. A jak to zvládali vaši partneři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
5.8.15 11:46

@makynkamalinka jj dve kamarádky to tak měly a v obou pripadech si chlapi nasli radsi milenky a chodili domu jen když fakt museli resp nechvatali pac 9 mesicu s nima v kuse za techle podmínek, tak to byla pro ne nerealna představa a třebas takovej sex? Neexistovalo takze si to vyresili po svým ;) ale zalezi na chlapovi zda to ustane a kousne nebo ne stejne tak na tom jak moc ty se budes ovládat ;)

• Citovat
  • Upravit
1874
5.8.15 11:49

@makynkamalinka klid.. Jsem 13tt a taky se mi to děje. Super nálada a najednou jak vypínač a po každém bych jen stekala. Naštěstí jsme si o tom s přítelem promluvili a když vidí že nemám náladu, tak si zaleze s dcerou na zahradu a něco dělají.. Já můžu odpočívat a když mi je lépe, sama přijdu. Tyhle chvíle kdy se zavřu do ložnice v tichu a klidu mi moc pomáhají. Nj hormony.. To přejde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 11:53

Já se totiž vůbec nepoznávám. U dcerky to bylo prostě jiné. Tak moc jsem se na tohle těhu těšila. A teď příjde mi, že to jde všechno zkopce. Hormony uplně zblázněný. A chlap je prostě skvělej. Vždycky mě pohladí, usměje se a řekne vím, že to tak nemyslíš. Nebo to převede do srandy.Ale už i tohle mě vytáčí, jak je chápavý. Prostě nevím, co to se mnou je. Maminy díky, potřebovala jsem se z toho vypsat a slyšet, že nejsem jediná, kdo tohle prožívá :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
5.8.15 12:01

Jojo, dneska to mám za sebou. Manžel se sbalil a šel radši ven :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
5.8.15 12:03

Ahoj, jsem 8+3tt a ta náladovost mě také trápí. Je to se mnou jak na horské dráze, mám skvělou náladu, pak stačí maličkost a bác. Buďto jsem nesnesitelná nebo plačtivá a lítostivá. Snažím se před partnerem ovládat, ale někdy je to opravdu těžké. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
5.8.15 12:08

Taky jsem to měla, hlavně v druhém těhu :mrgreen: Dodnes o tom manžel vykládá, jak jsem byla vzteklá :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 12:10

Takže nejsem rarita?? :D To se mi ulevilo. Přítel tohle právě z prvního těhu nezná. To jsem byla klidná. Teď jsem prostě na odstřel. Moc mě to trápí, ale nedokážu si pomoct :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6444
5.8.15 12:11

@makynkamalinka @makynkamalinka ahojky mam to same jsem ve 33tt taky jsem kolikrat na zabiti :pocitac: taky cekame druhe mimi a u prvniho jsem to nemela ani jsem u nej nezvracela proste nic a ted jsem zvracela do 14tt a jsem uz sama sobe protivna. Manzelovi jsem to vysvetlila kdyz jsem byla v pohode ze to proste musime vydrzet ze stim nic nenadelam ze kdyz na nej budu zla at si me nevsima ze me to pak prejde a bude klid :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23037
5.8.15 12:13

Normálně manžela varuj. Já to semtam mám taky a to hned ráno upozorňuju celé okolí, at mi jdou raději z vlny, jinak by to zle dopadlo. Muž když to na něj sedne, tak se prostě někam do kouta usalaší, vrčí a nemluví a nemá cenu s ním komunikovat. Je potřeba počkat až se sám přidá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 12:22

Tak já si myslím, že to partner ví, že ty moje nálady plynou z těhu a z toho jak mi je zle. A snaží se to i chápat. Otázkou je jak dlouho to vydrží, já už bych to totiž vzdala a nakopala si

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
5.8.15 12:35
@makynkamalinka píše:
Ahoj maminy, tak se jdu vypovídat. A třeba i pro radu.Jsem v 9tt. Konečně druhé vytoužené miminko. První dceři je šest let, po ní přišla dvě zamlklá těhu a nyní konečně srdíčko bušilo a vypadá to vše dobře. Dalo by se říct, že můžu být šťastná a také jsem.Ale už od čtvrtého týdne mě trápí šílené nechutenství a žaludek na vodě. U první dcery jsem zvracela.Co jsem čekal, že mi bude dobře???To jistě ne, ale tohle je fakt šílené, nejsem schopá normálně fungovat. A odnáší to pochopitelně můj partner.Jsem protivná, nepříjemná až zlá. No prostě na zabití. Divím se, že mi ještě jednu neflák, protože já bych se propleskala. Vím, že jsem zlá. Ale nějak se nedokážu ovládat, když příjde domů, všechno mě na něm rozčiluje. Ikdyž já ho opravdu miluju.Ale teď mě prostě vytáčí, cokoliv sním spojené. U první dcerky jsem to takhle neměla, zle mi bylo.Ale určitě jsem nebyla nazabití, jako teď. Nevím, jak to ovládnout. Měl jste někdo podobný problém. A jak to zvládali vaši partneři?

Klidek, jsou to hormony ;-) mela jsem to taky tak, manzel byl trpelivy.. Po 12.tt to zacalo odeznivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
5.8.15 16:35

Ja takovy mela obe tehotenstvi :-), ale nastesti jenom prvni 4 mesice. Chlap byl u prvniho tehotenstvi zaskoceny, ale vse se vyjasnilo a bral to s nadhledem. U druhyho to uz neresil a pockal az se vyvztekam :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
5.8.15 16:50

Já mám ty náladové nerovnováhy taky, myslím si, že se celkem držím a ovládám se…chlap si to nemyslí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama