Těhotná a návrat z UK do ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikoletta12
Nováček 2 příspěvky 16.04.18 21:31
Těhotná a návrat z Uk do Čr

Ahoj maminky. Potřebovala bych poradit. Už dlouhá léta bydlím v UK, mám tu i narozené dítě. Ted jsem opět těhotná, ale ráda bych se již vrátila do ČR. Táta brit souhlasí a stěhoval by se s námi. Já ale vůbec nemám tušení, jak ukončit pracovní poměr. Prý pokud dám výpověd či odejdu na dohodu, pracovní úřad mi 3 měsíce nevyplatí žádné peníze. Pracovní úřad bych žádala o transfer. Pokud v práci zůstanu až do doby po porodu a pak se vrátím do ČR, nejsem si jistá jestli vůbec budu mít nárok na statutory mateninty leave? A jak by to bylo se zdravotním pojištěním pro nás všechny? Nevím, jak to přesně provézt. Zda se přestěhovat před či po porodu. Nemáme maminy některá už zkušenost? Díky moc ;)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama