Reklama

Těhotná a návrat z UK do ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikoletta12
Nováček 2 příspěvky 16.04.18 21:31
Těhotná a návrat z Uk do Čr

Ahoj maminky. Potřebovala bych poradit. Už dlouhá léta bydlím v UK, mám tu i narozené dítě. Ted jsem opět těhotná, ale ráda bych se již vrátila do ČR. Táta brit souhlasí a stěhoval by se s námi. Já ale vůbec nemám tušení, jak ukončit pracovní poměr. Prý pokud dám výpověd či odejdu na dohodu, pracovní úřad mi 3 měsíce nevyplatí žádné peníze. Pracovní úřad bych žádala o transfer. Pokud v práci zůstanu až do doby po porodu a pak se vrátím do ČR, nejsem si jistá jestli vůbec budu mít nárok na statutory mateninty leave? A jak by to bylo se zdravotním pojištěním pro nás všechny? Nevím, jak to přesně provézt. Zda se přestěhovat před či po porodu. Nemáme maminy některá už zkušenost? Díky moc ;)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama