Jsem těhotná, ale on to nechce

Anonymní
18.9.20 12:55

Tehotna a on to nechce

Jsem s partnerem mesic a pul, stala se nam proste nehoda :( vzala jsem tabletku po, dostala menstruaci a beru HAK, udelala si test a byl pozitivni, dnes jsem byla na krev a v POndeli bude vysledek.
Ptala jsem se partnera, jestli by chtel to dite i kdyz jsme spolu kratko..a on ze ne..ze mne podpori v tom jit na potrat. A ze doufa, ze se nase vztahy po potratu nezhorsi.

On si neumi predstavit mit nahodne dite, on ho chce planovane.
Kurva mel premyslet kdyz to udelal…jsme z toho uplne mimo…

Mne je 34 a jemu 37.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
681
18.9.20 13:00
@Anonymní píše:
Jsem s partnerem mesic a pul, stala se nam proste nehoda :( vzala jsem tabletku po, dostala menstruaci a beru HAK, udelala si test a byl pozitivni, dnes jsem byla na krev a v POndeli bude vysledek.
Ptala jsem se partnera, jestli by chtel to dite i kdyz jsme spolu kratko..a on ze ne..ze mne podpori v tom jit na potrat. A ze doufa, ze se nase vztahy po potratu nezhorsi.

On si neumi predstavit mit nahodne dite, on ho chce planovane.
Kurva mel premyslet kdyz to udelal…jsme z toho uplne mimo…

Mne je 34 a jemu 37.

Jak on? A ty jsi přemýšlet nemusela, když jsi ho nechala připustit bez kondomu a naštěkat si do boudy? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17024
18.9.20 13:01

Bereš antikoncepci, stala se vám nehoda, ty jsi si k té antikoncepci ještě vzala prášek po a jsi těhotná? Promiň, ale to je tak překombinovaný, že tomu nevěřím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
18.9.20 13:02

Jestli bereš antikoncepci, proč sis vzala po styku postinor? Nějak to nechápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
18.9.20 13:02

Máš docela věk na miminko…já bych si ho nechala být tebou…a on ať se k tomu postaví jak chce, už se stalo. Někdy není na co čekat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016
18.9.20 13:03

To chceš tvrdit komu, že si otěhotněla přes HA a tabletka PO nezabrala? Nějak moc náhod najednou. Chlapovi se nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
18.9.20 13:04
@Platanka píše:
Jestli bereš antikoncepci, proč sis vzala po styku postinor? Nějak to nechápu…

přesně tak.. další pohádka o početí přes HA a čistě náhodou ve věku, kdy biologické hodiny bijí pět po dvanácté :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32276

A test na HIV máš? Nikdy nevíš s kým spíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Ne..ja pisu…meli sme nechraneny sex(udelal se dnu), vzala jsem prasek po a pak si nechala predepsat za 2 tydny HAK. Test je pozitivni.

@Janli píše:
Bereš antikoncepci, stala se vám nehoda, ty jsi si k té antikoncepci ještě vzala prášek po a jsi těhotná? Promiň, ale to je tak překombinovaný, že tomu nevěřím…
  • Citovat
  • Nahlásit
545
18.9.20 13:05

Myslím, že chlap má krapet víc rozumu. Mít s někým dítě po měsíci a půl známosti? Jestli dítě chceš, přemýšlej nad tím, jestli to zvládneš sama. Může a nemusí vám to spolu vyjít. Tak ať pak nepláčeš, že tě opustil.
A u toho sexu jste snad byli oba, tak neobviňuj chlapa. Jsi dost stará na to, abys věděla, jak to funguje. Mohla ses chránit a neudělala jsi to.

Příspěvek upraven 18.09.20 v 13:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 13:05

Nešla bych na potrat nikdy, obzvlášť ne v tomhle věku, je příliš velké nebezpečí, že už pak dítě nebude. Je nepříjemné být svobodná matka, kdyby fakt nechtěl, ale na potrat bych nešla. Má tě případně kdo podpořit? Rodina?
Když bereš HA, jak se vám mohla stát nehoda? Úplně tomu asi nerozumím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.20 13:06

A utahnes to pripadne financne sama? Ja bych si v tvem veku miminko nechala…

A jeste otazka- jsi si na 100% jista, ze jsi tehotna?

• Citovat
  • Nahlásit
1210
18.9.20 13:07
@Anonymní píše:
Ne..ja pisu…meli sme nechraneny sex(udelal se dnu), vzala jsem prasek po a pak si nechala predepsat za 2 tydny HAK. Test je pozitivni.

Jo tak, chápu. No, tak záleží na tom, jestli budeš radši samozivitelka, nebo bezdetna, to ie na tobě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39

No ve tvém věku bych si miminko nechala. Samozřejmě nechci říct, že si stará, ale od 35 už to nemusí jít tak lehce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
@Anonymní píše:

Nedovedu si představit, že po Postinoru můžeš být těhotná, to si měla ten nechráněný styk jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama