Těhotná a pigmentové skvrny

Anonymní
1.7.15 08:26

těhotná a pigmentové skvrny

Ahoj holky, jsme těhotná a všimla jsme si, že se mi v obličeji udělaly pigmentové skvrny, co proti tomu dělat? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6641
1.7.15 08:36

Ahoj, obávám se, že s tím nic nejde..Měly by zmizet po porodu, ale co mám kamarádky, tak už to mají každé léto :cert:
Jen make up pomůže :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
1.7.15 08:43

Jsou různé bělící prostředky. Různé masky, krémy na to se přeptat v parfumerce s nabídkou péčí o plet. Pak samozřejmě používat krém s faktorem. Někomu to po porodu začne mizet, někomu ne, známé se to částečně ztratilo, něco zůstalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9175
1.7.15 09:10

Mě bohužel jedna velká zůstala na trvalo. Takže bez krému s faktorem 50 vůbec nevycházím a vyzkoušela jsem plno zesvětlujících prostředků z lékárny. A efekt teda nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1555
1.7.15 09:54

Játra dostávají v těhotenství dost zabrat a dle mého je toto jeden z projevů. Mně osobně se v těhotenství zflekatil celý obličej (játra mi to pořádné vrátila za všechny ty předchozí roky :-)). Můžu říct, skrvnky se částečně ztratily, ale rozhodně ne všechny a úplně, pleť už nikdy nebyla stejná, jako před těhu. Ale bude to individuální…
Co na to pomáhá, bohužel, nic moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
20.4.17 09:20

Jsem taky těhotná a pri prvnim sluníčku se mi skvrny objevily na cele a to jsem byla namazana faktorem 50 :/ nikdy jsem skvrny nemela, tak me dost znepokojuje, ze vam to zůstalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
20.4.17 09:48

Ahoj,
mně se v těhotenství udělaly po těle právě naopak skvrnky s nedostatkem pigmentu a jsou bílé. Gynekoložka říkala, že je to kvůli výrazným hormonálním změnám, ale mely by vymizet. PO porodu mi opravdu zmizely z břicha, rukou, nohou, ale jak jsem po porodu nasadila HA, tak to začalo a mám levou paži od lokte po rameno úplně flekatou a citlivou na sluníčko.
Takže opravdu na tom budou mít obrovský podíl ty bouřlivý změny v těle díky hormonům.
Jinak pomáhá prý i jablečný ocet potírat tím hnědý flíčky, protože to může být i kožní plíseň, ale v tomhle případě, to určitě budou spíš ty pigmentový skvrny. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
20.4.17 10:15
@LidkaMat píše:
Ahoj,
mně se v těhotenství udělaly po těle právě naopak skvrnky s nedostatkem pigmentu a jsou bílé. Gynekoložka říkala, že je to kvůli výrazným hormonálním změnám, ale mely by vymizet. PO porodu mi opravdu zmizely z břicha, rukou, nohou, ale jak jsem po porodu nasadila HA, tak to začalo a mám levou paži od lokte po rameno úplně flekatou a citlivou na sluníčko.
Takže opravdu na tom budou mít obrovský podíl ty bouřlivý změny v těle díky hormonům.
Jinak pomáhá prý i jablečný ocet potírat tím hnědý flíčky, protože to může být i kožní plíseň, ale v tomhle případě, to určitě budou spíš ty pigmentový skvrny. :nevim:

Si tak nekdy rikam, co jeste vsechno musime vytrpět kvuli tem prckum :lol: obrovská oběť kolikrat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 10:19

Protože jsem rodila v létě, tak jsem jako těhotná měla skvrny na spáncích… Dlouho, ale nakonec zmizeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
20.4.17 10:20
@Lindii píše:
Jsem taky těhotná a pri prvnim sluníčku se mi skvrny objevily na cele a to jsem byla namazana faktorem 50 :/ nikdy jsem skvrny nemela, tak me dost znepokojuje, ze vam to zůstalo.
:mavam: nazdárek :lol:
Ale taky Tě asi nepotěším. Začalo to u Anetky, jak je narozená v létě, tak jsem vypadala jako bubák. A každý léto se to vrací. Hodně pih a fleky :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
20.4.17 10:34

@Berousik nazdarek :mrgreen: hmm no to budu „krasavice“ :lol: jako pihata sem dost, to mi ale nevadi, stve me jen ta skvrna :think: vypadam ja kdyz mam lepru.No a mate se holky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
20.4.17 10:38

@Lindii já měla fleky hlavně na lícních kostech.
Máme se moc dobře :dance: jen mi to miminko moc dlouho nevydrželo, už je zase velká :)
A obě holky jsou super :srdce:
Ty už to máš koukám za pár. Přeju, ať je všechno v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
20.4.17 10:45

@Berousik ja mam na cele a trochu na nose, ale prijde mi, ze uz to zas mizi, jak si cistim plet, tak uvidime v lete, jaka budu opice :lol: a co ta ctu, tak nejak zadny kremy na to nepomahaj, tak nevim.no jo, clovek si to musi uzivat, vsa se ted tesim, az ho budu mit u sebe no :) a chci si uzit kazdy den, doufam, ze to nebude nejaej urvanek velkej. V kolikatem tydnu jsi rodila? Ja sem skoro 36 a klidne bych za tyden uz rodila, je to narocny, mam bricho, ja kdyz cekam trojcata :zed: spat uz nemuzu, vse me boli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9673
20.4.17 11:58

@Lindii Měla jsem u obou těhotenství teď zmizeli týden po porodu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
20.4.17 12:12

Také jsem měla a po porodu zmizly. maž se vysokým faktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama