Těhotná a pocit že se otvírám

Anonymní
15.11.18 14:02

Tehotna a pocit ze se otviram

Dobry den. poprosim o zachovani anonyma.Rada bych tehotenstvi pred rodinou utajila co nejdele..Jsem v 15 tt ale citim se stale dost nekomfortne.Mam totiz porad pocit jak kdybych dole neco mela..jako zapomenuty tampon nebo proste cizi predmet.hned na kraji za vchodem ci ve vchode?:D.. kvasinky nemam. Zanet nemam. vsechno i tak prelecene..cipek mam dostatecny neotviram se a presto ma pocit ze se zblaznim:(.jim vsechno potrebne od vitaminu po magnezium..ultrazvuky jsou v poradku..genetika take..Je zde prosim nekdo kdo mel ma podobny problem? Mam pocit ze ze me furt neco vypadne:(.Mam strach o dite i kdyz vim ze je v poradku tak tento nonstop pocit me dohani k silenstvi.moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.11.18 14:20

Jeste musim dodat ze mam stale slabe bolesti bricha jako bych mela dostat menstruaci..Porad jen doufam ze pocit ze tam neco mam je jen proto, ze ji mam treba zevnitr zdurelou, ale nenasla sem nikde nic o tom ze by nekdo mel podobne pocity:(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.18 19:39

Já to měla stejně po porodu a bylo to poklesem poševní stěny.Takze to může být podobné, pokles pánevního dna a pod. Vyšetření můžou být ok, páč když si lehnes, nepůsobí gravitace a vše se jeví ok.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.18 17:18
@Anonymní píše:
Já to měla stejně po porodu a bylo to poklesem poševní stěny.Takze to může být podobné, pokles pánevního dna a pod. Vyšetření můžou být ok, páč když si lehnes, nepůsobí gravitace a vše se jeví ok.

Prosim a da se s tim neco delat?zmizelo to samo?myslim ze to bude ono:(.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.18 21:04

Cvičit pánevní dno a celkové pak posilovat cele tělo, držení. Je možné, ze to po porodu zmizí samo. Mně se to výrazně zlepšilo až 2 roky po porodu a teď to zlobí jen když jsem hodně unavená. Bude to dobré, uvidíš. Těhotenství dělá s tělem nehezké veci. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.18 21:29
@Anonymní píše:
Cvičit pánevní dno a celkové pak posilovat cele tělo, držení. Je možné, ze to po porodu zmizí samo. Mně se to výrazně zlepšilo až 2 roky po porodu a teď to zlobí jen když jsem hodně unavená. Bude to dobré, uvidíš. Těhotenství dělá s tělem nehezké veci. :roll:

Prave..sem tehotna po 6te..deti pouze dve ..ale samozrejme ty veci vidim.zvazuji pak vaginalni plastiku..Po tomhle sem si jen uvedomila ze bude fakt nutna :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama