Těhotná a přítel nechce sex

3517
18.6.13 14:54

Těhotná a přítel nechce sex

Ahoj maminky :) stalo se některé z vás, že přítel nechtěl sex, když jste byly těhulky? Jsem ve 20. tt a ještě minulý týden to šlo, ale včera už nechtěl :/ Prý mu to už přijde divný a bojí se aby prckovi nějak neublížil, když už mám pupík :) Jinak je hodnej, mazlíme se, ale ten sex mi chybí :/ Zkoušela jsem mu vysvětlit, že miminku se nic nestane, ale je to jak mluvit do dubu :) Řekněte, že jste to taky některá zažila a co jste s tím dělaly :D ;) Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
napresdrzku
18.6.13 14:58

No mně teda ne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2xmamina18
18.6.13 14:58

Zažila ale vydržel to asi 3 tejdny a pak si dal říct :D sice jsem musela bejt pořád nahoře aby měl jistotu a teď ke konci jsem mu znova vysvětlovala, že i když má špunt už hlavičku dolu tak ať si tak nefandí, že by se k ní dostal :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
6788
18.6.13 14:59

Podle mě je to úplně normální… U nás je to to to samé. Nedělala jsem s tím nic, nechce tak nechce, nutit ho nebudu :nevim:
A co vím, tak určitě víc než polovina těhulí co znám to tak měla, takže klid :kytka: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3157
18.6.13 14:59

Meli jsme presne totez. Vubec neslo o to, ze bych ho nepritahovala s briskem, ale bal se o mimi. Ikdyz uz jsem ho presvedcila a odhodlali jsme se, skoncilo to driv, nez zacalo. Neslo mu to. Pry se mu porad vybavoval mimisek, jak tam ma tu hlavicku a on tam bude busit :lol: No nevyresili jsme to nijak. Parkrat neco bylo, ale spocitala bych to na prstech. Az kdyz uz jsem prenasela a doktorka mu rekla narovinu, ze to muze pomoct, tak se premoh. No ale taky asi dvakrat. Takze tak. Asi jsem te nepotesila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3517
18.6.13 15:02

@Aneťák89 @Mrňátko Holky mě těší, že nejsem sama :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
18.6.13 15:03

A myslite si, ze vazne nechce kvuli diteti nebo je to jen vymluva a proste ho s tim brichem nepritahujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.13 15:04

Neboj to se spravi a když ne, je to normalni, manzel nechtel sexovat dokud jsem neporodila…

• Citovat
  • Nahlásit
182
18.6.13 15:05

Mě se taky přítel pořád ptá, jestli mu tím neublížíme. Říkám mu, že když jsem šťastná já, tak i to malé :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
18.6.13 15:05

Ne nezažila. Příroda to vymyslela chytře, ublížit miminku? Jak?

Příspěvek upraven 18.06.13 v 15:06

• Citovat
  • Nahlásit
3517
18.6.13 15:06

@Lolllo No to nevím :) ale ptala jsem se ho na to a říkal, že mám ještě malý bříško, že tím to není..prostě se jenom bojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3517
18.6.13 15:08
@Anonymní píše:
Neboj to se spravi a když ne, je to normalni, manzel nechtel sexovat dokud jsem neporodila…

No kdyžtak ho znásilním :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3517
18.6.13 15:10

@nikol.ondrášovka No sice nevím jak, ale můžu ti dát kontakt na přítele a můžeš se zeptat jeho :)) Taky nechápu jak by mu mohl ublížit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.13 15:10

Zažila, ale jen při prvním těhotenství, při druhém už byl otrlejší a víc věřil, že se nic nestane. Je to celkem normální, dost chlapů to tak má, buďto jim to vážně přijde divné, jako sex ve třech :mrgreen:, nebo se opravdu o vás a mimi bojí, nebo je možné že pro ně prostě bříško už není sexy. Obvykle je to v hlavě, je to o pocitech, o obavách, hluboko v nich..to neokecáte, nevysvětlíte..někdy se to může zmírnit, ale pak se třeba projeví nějaký problém, který se sexem vůbec nemusí souviset, a řekne vám: Vidíš, to je určitě protože…
chcete to riskovat? Je to těžké, ale právě v tomto období by to chtělo hodně tolerance a empatie k tomu, kdo se necítí.

• Citovat
  • Nahlásit
3517
18.6.13 15:14
@Anonymní píše:
Zažila, ale jen při prvním těhotenství, při druhém už byl otrlejší a víc věřil, že se nic nestane. Je to celkem normální, dost chlapů to tak má, buďto jim to vážně přijde divné, jako sex ve třech :mrgreen:, nebo se opravdu o vás a mimi bojí, nebo je možné že pro ně prostě bříško už není sexy. Obvykle je to v hlavě, je to o pocitech, o obavách, hluboko v nich..to neokecáte, nevysvětlíte..někdy se to může zmírnit, ale pak se třeba projeví nějaký problém, který se sexem vůbec nemusí souviset, a řekne vám: Vidíš, to je určitě protože…
chcete to riskovat? Je to těžké, ale právě v tomto období by to chtělo hodně tolerance a empatie k tomu, kdo se necítí.

Asi máš pravdu :) něco o sexu ve třech taky říkal :D Určitě ho nutit nebudu, ale vydržet to ještě nejmín 20 týdnů bude mazec :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat