Ztratila jsem nadšení z těhotenství

Anonymní
10.12.19 20:34

Tehotna, ale, ne stastna

Nevim, kde zacit. Jsem kratce tehu, moc jsme si miminko prali. Ze zacatku jsem byla nadsena, zadne potize, citim se dobre. Jsem ted v desatem tydnu a pripadam si oskliva, otekla, hnusna, a citim ae fakt na hovno. Vubec se netesim, chci zpatky svoje telo. A jeste posloucham ruzne historky z porodu, a jak byla kazda po porodu oskliva. Ztratila jsem totalni nadseni a doma jsem protivna. Holky prejde to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23090
10.12.19 20:35

No a počkej tak 8 až 9 měsíců to je teprve nářez :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8452
10.12.19 20:40

Přejde to. Těhotenství je pro mě vždy hnusný období. Teď čekám čtvrté a je mi pekelně. Že jsem hnusná, to už beru sportovně. Těším se, až porodim, začne se sebou něco dělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4971
@Anonymní píše:
Nevim, kde zacit. Jsem kratce tehu, moc jsme si miminko prali. Ze zacatku jsem byla nadsena, zadne potize, citim se dobre. Jsem ted v desatem tydnu a pripadam si oskliva, otekla, hnusna, a citim ae fakt na hovno. Vubec se netesim, chci zpatky svoje telo. A jeste posloucham ruzne historky z porodu, a jak byla kazda po porodu oskliva. Ztratila jsem totalni nadseni a doma jsem protivna. Holky prejde to?

Ne nepřejde :mrgreen: já přesně kvůli tomu brečím tak každých 14 dní a to jsem 17.tt :mrgreen: :mrgreen: jsem hnusná, mám velký břicho, celulitidu budu mít za chvili i patách, opupinkovana jsem a je mi divně :mrgreen: přejde to tak kolem půl roku dítěte :mrgreen: jsi úplně normální a v pořádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10945

Jestli jsi takto přecitlivela uz ted, tak te to prejde tak za 3 roky. ;) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31302
10.12.19 20:41

A bude hůř :lol:.Strie, povislé břicho, padání vlasů, prsa vzor kokršpaněl. K tomu kruhy pod očima z nevyspání, bolavý spodek ze šití a labilní psychika. Vítej v reálném mateřském světě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3950
10.12.19 20:41

To jsou ty hormony. Nechci strašit, ale bude hůř :mrgreen:
Ale jednoho dne to skončí, nic netrvá věčně.

Příspěvek upraven 10.12.19 v 20:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 20:43

Já po 1. porodu byla do 3 týdnů fyzicky v pohodě a po 6 týdnech nešlo poznat, že jsem rodila, tolik k ošklivosti. Zbytek jsou hormony a nálady a to přejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5047
10.12.19 20:44
@Burj Chalifa píše:
A bude hůř :lol:.Strie, povislé břicho, padání vlasů, prsa vzor kokršpaněl. K tomu kruhy pod očima z nevyspání, bolavý spodek ze šití a labilní psychika. Vítej v reálném mateřském světě.
:lol: :lol: :lol: asi tak no…holt vse ma svou dan :nevim: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 20:45

Přejde. Mě to přešlo tak půl roku po porodu. ;) Ale velké břicho už mi zůstalo, asi na památku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8673
10.12.19 20:47

Hele buď ráda že nemáš rizikové tehu a problémy…
Jo a ty historky neposlouchej nebo nevím proč si ž toho něco děláš… každá máme jiné tělo každá máme jiný porod někdo porodu za 2 hodiny někdo za 15 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5047
10.12.19 20:47

Hele ja si treba tehotenstvi uzivala teda. Krom vetsiho bricha a zadku jsem mela uzasny vlasy a plet. Kazdej mi rikal, ze to bude kluk a mame holcicku. Ale i ja sama sobe jsem se celkem libila ;) :lol:
Jinak po porodu vypadam lip jak pred tehotenstvim - postavou. Samozrejme prsa utrpela, ale jeste kojim. Uvidime, az prestanu. Kamaradce se temer srovnaly a ma je fakt pekny i pres rocni kojeni ;) nenervuj se uz ted, neposlouchej historky o porodu - kazda jsme jina, kazda mame jiny porod…pockej na prvni kopanecky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1335
10.12.19 21:10

Taky moc nechápu jak někdo říká, že těhotenství je nejkrásnější období ženy - není. Ale to miminko za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
10.12.19 21:13
@Anonymní píše:
Nevim, kde zacit. Jsem kratce tehu, moc jsme si miminko prali. Ze zacatku jsem byla nadsena, zadne potize, citim se dobre. Jsem ted v desatem tydnu a pripadam si oskliva, otekla, hnusna, a citim ae fakt na hovno. Vubec se netesim, chci zpatky svoje telo. A jeste posloucham ruzne historky z porodu, a jak byla kazda po porodu oskliva. Ztratila jsem totalni nadseni a doma jsem protivna. Holky prejde to?

Vzhledove se cítím v pohodě. Ale jinak je mi blbě a jsem pořád buď vztekla nebo ubrecena a neskutečně vyčerpaná. A mam všeho po krk. Přejde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 21:20

Holky dekuji, nektere jste me moc nepotesily @Kukacka123 a tobe dekuji za povzbuzeni :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama