Těhotná, ale TT negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 20:45
Těhotná, ale TT negativní

Ahoj holky, potřebuji poradit.
Takže ovulaci jsem měla 100% 12.7 podle testu, hlenu i bolesti 13.7 test už slabl.. Sex byl pro jistotu od 10.- 15. každý den, tudíž jsme se do ovu trefili. Asi pět dní mě bolí v podbřišku jako před MS a občas prsa. Jinak zatím nic necítím. Spíš jen můj vnitřní pocit. Mám dojem, že to už vyšlo, cítím se šťastně a nevím proč :D mívám i motýlky v břichu :lol:
Jediný problém je, že bych to ráda měla černé na bílém jenže test furt negativní :think: jsem sice teprve 11DPO, ale většině co tady čtu už vyšel aspoň duch :nevim: Tak teď vážně nevím, jestli mám ještě čekat nebo se už nic neobjeví a zkusit zas příští OVU. :zed:

Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 23.07.18 20:50

Nebo zkusit počkat na menstruaci a pokud nepřijde, tak teprve testovat :nevim:

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 23.07.18 20:50

Pokud je TT negativní, tak nejspíš těhotná nejsi :roll:
A hlavně nechápu, proč tak blbneš ??? Až ti MS vynechá, tak pak testuj, ne ?

Markéta80
Hvězda diskuse 42023 příspěvků 23.07.18 20:55

proč testuješ takhle brzo? Ted se jen nervuješ, test se má dělat až při vynechání tak počkej a až budeš mít 2 dny zpoždění udělej si test. Stejně to neovlivníš. Moc bych na pocity nedávala, já měla snad každý měsíc x příznaků a nic :lol:

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 23.07.18 20:58
@Markéta80 píše:
proč testuješ takhle brzo? Ted se jen nervuješ, test se má dělat až při vynechání tak počkej a až budeš mít 2 dny zpoždění udělej si test. Stejně to neovlivníš. Moc bych na pocity nedávala, já měla snad každý měsíc x příznaků a nic :lol:
… a ten měsíc, co jsem měla pozitivní test, jsem si byla stoprocentně jistá, že budu krvácet :lol:
a12
Vesmírná mluvilka 34516 příspěvků 23.07.18 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji poradit.
Takže ovulaci jsem měla 100% 12.7 podle testu, hlenu i bolesti 13.7 test už slabl.. Sex byl pro jistotu od 10.- 15. každý den, tudíž jsme se do ovu trefili. Asi pět dní mě bolí v podbřišku jako před MS a občas prsa. Jinak zatím nic necítím. Spíš jen můj vnitřní pocit. Mám dojem, že to už vyšlo, cítím se šťastně a nevím proč :D mívám i motýlky v břichu :lol:
Jediný problém je, že bych to ráda měla černé na bílém jenže test furt negativní :think: jsem sice teprve 11DPO, ale většině co tady čtu už vyšel aspoň duch :nevim: Tak teď vážně nevím, jestli mám ještě čekat nebo se už nic neobjeví a zkusit zas příští OVU. :zed:

Moc nechapu tu posledni vetu "jestli mam jeste cekat, nebo dalsi ovu :mrgreen:
Tak jako cekat asi musis kazdopadne :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 42023 příspěvků 23.07.18 21:06

@ShadowDancer :mrgreen: :mrgreen: přesně tak, bylo mne strašně zle ale brzo. Vlastně jsme byli v zoo a já si říkala že je to z té klobásy jenže po 5ti dnech mne bylo furt zle ale říkala jsme si že už magořim a byla jsme a u Vali jsme ani nevěděli že se už snažíme a bylo mne výborně vůbec nic mne nebylo a jak jsme si udělala test a tam dvě čárky tak do hodiny jsme začala zvracet a manžel když mne viděl tak že jsme nějaká zelená že jsme asi fakt těhotná :mrgreen:

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 23.07.18 21:13
@Markéta80 píše:
@ShadowDancer :mrgreen: :mrgreen: přesně tak, bylo mne strašně zle ale brzo. Vlastně jsme byli v zoo a já si říkala že je to z té klobásy jenže po 5ti dnech mne bylo furt zle ale říkala jsme si že už magořim a byla jsme a u Vali jsme ani nevěděli že se už snažíme a bylo mne výborně vůbec nic mne nebylo a jak jsme si udělala test a tam dvě čárky tak do hodiny jsme začala zvracet a manžel když mne viděl tak že jsme nějaká zelená že jsme asi fakt těhotná :mrgreen:

Pardon za OT, ale tohle je ještě celkem dobré, to jo. Já měla neskutečnou chuť na syrové maso, na tatarák nebo na krvavý steak :mrgreen: a den před tím, než jsem zjistila dvě čárky, jsem měla od rána neuvěřitelnou chuť dát chlapovi pěstí, přestože nic neprovedl. Hrozně mi vadilo jak na mě kouká. :lol: No tak jsme se ještě smáli, že mám před menstruací a že to bude zas na vymítání.. no, a dostali to ze mě o 9 měsíců později. :lol: a taky jsem si půl roku před tím každý měsíc byla “vnitřně jistá” že to vyšlo. Taky jsem si byla vnitřně jistá, že to bude kluk a nakonec je to princezna :nevim: závidím těm, kterým ta intuice funguje dobře :lol:

KarolB
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 23.07.18 21:15

@ShadowDancer Taky jsem to tak mela.. :lol: Jeli jsme ted na dovolenou, ja vybavena vlozkama a tamponama, dokonce jsem i zacala celkem dost spinit, pak ale jak kdyz utne, krece v podbrisku a boleni prsou a na testi vylezl docela slusnej duch.. :mrgreen: Ted je z ducha uz slusna dalnice.. :mrgreen:

P4ja
Echt Kelišová 7735 příspěvků 1 inzerát 23.07.18 21:15

Jestli to pomůže, tak já měla ducha až týden po vynechané MS. Ovu jsem sice neměřila, ale věděla jsem, kdy jsem měla příznaky a podle stáří plodu to vůbec neodpovídalo. Hoď se do klidu a testuj až s datem MS. Od toho to je na testu napsané.

Aduš8
Závislačka 3412 příspěvků 23.07.18 22:29

Já byla dneska na gyndě 5 dní po vynechané MS poslední test dnes ráno negativní a přesto mi sám od sebe udělal odběr na Hcg, prý na testu ještě nemusí být nic vidět. :nevim:

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 24.07.18 22:25

Ja 2dny pred ocekavanou MS udelala tes abyl slabyduch…no a uz jsem ve 31tt.u prvniho to jsem mela 4dny zpozdeni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >