Reklama

Těhotná, ale TT negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 20:45
Těhotná, ale TT negativní

Ahoj holky, potřebuji poradit.
Takže ovulaci jsem měla 100% 12.7 podle testu, hlenu i bolesti 13.7 test už slabl.. Sex byl pro jistotu od 10.- 15. každý den, tudíž jsme se do ovu trefili. Asi pět dní mě bolí v podbřišku jako před MS a občas prsa. Jinak zatím nic necítím. Spíš jen můj vnitřní pocit. Mám dojem, že to už vyšlo, cítím se šťastně a nevím proč :D mívám i motýlky v břichu :lol:
Jediný problém je, že bych to ráda měla černé na bílém jenže test furt negativní :think: jsem sice teprve 11DPO, ale většině co tady čtu už vyšel aspoň duch :nevim: Tak teď vážně nevím, jestli mám ještě čekat nebo se už nic neobjeví a zkusit zas příští OVU. :zed:

Reklama

Reakce:

ShadowDancer
Stálice 74 příspěvků 23.07.18 20:50

Nebo zkusit počkat na menstruaci a pokud nepřijde, tak teprve testovat :nevim:

Šmoulice
Kelišová 6648 příspěvků 23.07.18 20:50

Pokud je TT negativní, tak nejspíš těhotná nejsi :roll:
A hlavně nechápu, proč tak blbneš ??? Až ti MS vynechá, tak pak testuj, ne ?

Markéta80
Hvězda diskuse 39347 příspěvků 23.07.18 20:55

proč testuješ takhle brzo? Ted se jen nervuješ, test se má dělat až při vynechání tak počkej a až budeš mít 2 dny zpoždění udělej si test. Stejně to neovlivníš. Moc bych na pocity nedávala, já měla snad každý měsíc x příznaků a nic :lol:

ShadowDancer
Stálice 74 příspěvků 23.07.18 20:58
@Markéta80 píše:
proč testuješ takhle brzo? Ted se jen nervuješ, test se má dělat až při vynechání tak počkej a až budeš mít 2 dny zpoždění udělej si test. Stejně to neovlivníš. Moc bych na pocity nedávala, já měla snad každý měsíc x příznaků a nic :lol:
… a ten měsíc, co jsem měla pozitivní test, jsem si byla stoprocentně jistá, že budu krvácet :lol:

a12
Vesmírná mluvilka 30560 příspěvků 23.07.18 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuji poradit.
Takže ovulaci jsem měla 100% 12.7 podle testu, hlenu i bolesti 13.7 test už slabl.. Sex byl pro jistotu od 10.- 15. každý den, tudíž jsme se do ovu trefili. Asi pět dní mě bolí v podbřišku jako před MS a občas prsa. Jinak zatím nic necítím. Spíš jen můj vnitřní pocit. Mám dojem, že to už vyšlo, cítím se šťastně a nevím proč :D mívám i motýlky v břichu :lol:
Jediný problém je, že bych to ráda měla černé na bílém jenže test furt negativní :think: jsem sice teprve 11DPO, ale většině co tady čtu už vyšel aspoň duch :nevim: Tak teď vážně nevím, jestli mám ještě čekat nebo se už nic neobjeví a zkusit zas příští OVU. :zed:

Moc nechapu tu posledni vetu "jestli mam jeste cekat, nebo dalsi ovu :mrgreen:
Tak jako cekat asi musis kazdopadne :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 39347 příspěvků 23.07.18 21:06

@ShadowDancer :mrgreen: :mrgreen: přesně tak, bylo mne strašně zle ale brzo. Vlastně jsme byli v zoo a já si říkala že je to z té klobásy jenže po 5ti dnech mne bylo furt zle ale říkala jsme si že už magořim a byla jsme a u Vali jsme ani nevěděli že se už snažíme a bylo mne výborně vůbec nic mne nebylo a jak jsme si udělala test a tam dvě čárky tak do hodiny jsme začala zvracet a manžel když mne viděl tak že jsme nějaká zelená že jsme asi fakt těhotná :mrgreen:

ShadowDancer
Stálice 74 příspěvků 23.07.18 21:13
@Markéta80 píše:
@ShadowDancer :mrgreen: :mrgreen: přesně tak, bylo mne strašně zle ale brzo. Vlastně jsme byli v zoo a já si říkala že je to z té klobásy jenže po 5ti dnech mne bylo furt zle ale říkala jsme si že už magořim a byla jsme a u Vali jsme ani nevěděli že se už snažíme a bylo mne výborně vůbec nic mne nebylo a jak jsme si udělala test a tam dvě čárky tak do hodiny jsme začala zvracet a manžel když mne viděl tak že jsme nějaká zelená že jsme asi fakt těhotná :mrgreen:

Pardon za OT, ale tohle je ještě celkem dobré, to jo. Já měla neskutečnou chuť na syrové maso, na tatarák nebo na krvavý steak :mrgreen: a den před tím, než jsem zjistila dvě čárky, jsem měla od rána neuvěřitelnou chuť dát chlapovi pěstí, přestože nic neprovedl. Hrozně mi vadilo jak na mě kouká. :lol: No tak jsme se ještě smáli, že mám před menstruací a že to bude zas na vymítání.. no, a dostali to ze mě o 9 měsíců později. :lol: a taky jsem si půl roku před tím každý měsíc byla “vnitřně jistá” že to vyšlo. Taky jsem si byla vnitřně jistá, že to bude kluk a nakonec je to princezna :nevim: závidím těm, kterým ta intuice funguje dobře :lol:

KarolB
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 23.07.18 21:15

@ShadowDancer Taky jsem to tak mela.. :lol: Jeli jsme ted na dovolenou, ja vybavena vlozkama a tamponama, dokonce jsem i zacala celkem dost spinit, pak ale jak kdyz utne, krece v podbrisku a boleni prsou a na testi vylezl docela slusnej duch.. :mrgreen: Ted je z ducha uz slusna dalnice.. :mrgreen:

P4ja
Kelišová 5448 příspěvků 23.07.18 21:15

Jestli to pomůže, tak já měla ducha až týden po vynechané MS. Ovu jsem sice neměřila, ale věděla jsem, kdy jsem měla příznaky a podle stáří plodu to vůbec neodpovídalo. Hoď se do klidu a testuj až s datem MS. Od toho to je na testu napsané.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 23.07.18 22:29

Já byla dneska na gyndě 5 dní po vynechané MS poslední test dnes ráno negativní a přesto mi sám od sebe udělal odběr na Hcg, prý na testu ještě nemusí být nic vidět. :nevim:

maminka_03
Kecalka 322 příspěvků 24.07.18 22:25

Ja 2dny pred ocekavanou MS udelala tes abyl slabyduch…no a uz jsem ve 31tt.u prvniho to jsem mela 4dny zpozdeni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama