Těhotná, ale žádné příznaky...

Anonymní
3.1.19 13:33

Těhotná, ale žádné příznaky...

Děvčata předem se omlouvám za anonym, ale přátelé ještě nevědí, že jsem těhotná a nechci aby to zjistili tady. Dle MS bych dneska měla být 5+0tt, ale nemám žádné tehu příznaky, prsa mě bolely asi jenom 4 dny, cítím se dobře, potřebovala bych je o trošku uklidnit, jestli jste to některé také tak měly a bylo všechno v pořádku? Na první kontrolu jdu až za 14 dní. :( jsem loni po potratu, tak mám tedka strach. :nevim: děkuji vám za odpovedi :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

133
3.1.19 13:35

Já měla první příznaky až v 13tt. Takže klídek. A 2 dny po spozdeni Ms jsem měla HCG 1640.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.19 13:39

Ja v tomto tydnu zadne priznaky nemela. Nedelala bych si hlavu. Vse dopadne v poradku. Pockej az budes tak ve 2-3 mesici. Niceho se neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
3.1.19 13:40

Ja nemela zadne priznaky az do konce,nebyt bricha a neustaleho curani talze klidek :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.19 13:45

@Majdacz @MakynaStan @Kaci89 děkuji vám za trošku uklidnění :srdce: snad to vážně bude tedka všechno v pořádku :) zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
2385
3.1.19 13:46

U prvniho ditete byl prvnim priznakem az ve 20tt zvetseny poprsi a lehce bricho :mrgreen: az pak mi zacalo neco chutnat vic/min, ruzny veci mi pak smrdeli atd. To byla pohodicka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.19 13:48

@Celina no právě, já si pořád říkám, že to nesmím číst a pak stejně clovek to emimino otevře :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
526
3.1.19 13:55

Těhotenství jsem zjistila „až“ 7+5 tt, až v 9+5 přišlo v práci první zvracení a pak bych o tom radši nevěděla, jak to bylo strašné :roll: Takže ještě není všem dnům konec, ale nepřeju ti to, je to vysilující :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
3.1.19 14:15

Ahoj, ja to u druheho mela stejne jak ty, akorat jsem k tomu krvacela. Ve 12tt jsem se radovala, ze tentokrat mam pohodove tehotenstvi bez nevolnosti a pic, od 13tt zvraceni nebo aspon zaludek na vode, vse mi smrdelo, rano pocity na omdleni a plet samej bedar a to do cca 20tt :lol: Uzivej si to a hlavne v klidu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
3.1.19 14:22

Já jsem příznaky měla brzy,ale pak vymizely a vždy jsem potratila.Takže je možná lepší je nemít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.19 14:24

@Celina dekuji :kytka: na krvi jsem byla minulý pátek 518hcg a včera 2663,tak snad to je v pořádku :) minule tehu jsem právě příznaky měla a nebylo v pořádku, tak snad to teď bude všechno ok :)

• Nahlásit
  • Citovat
107
3.1.19 14:25

Jsem v 17tt a příznaky nemám skoro žádné, jen sem byla více unavená a to už mě naštěstí taky přešlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15149
3.1.19 14:40

Když jsem čekala druhé dítě, tak se první příznaky objevily až někdy kolem 12tt - nechápala jsem, proč je mi pořád blbě a seplo mi to, až když mi po týdnu nevolností tchyně řekla, „OPRAVDU NEVÍŠ z čeho ti může být špatně?“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
3.1.19 14:58

Věděla jsem o těhotenství velmi brzo a v podstatě pro mě bylo skoro imaginární, protože nic nebylo jinak. Nebýt testů, nepoznala bych to. Obrátilo se to až po 12tt kdy začaly nevolnosti a následně blití jako Amina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.19 19:11

Děkuji vám děvčata všem za reakce :kytka: Hned jsem klidnější, když vím, že jste to měly nebo máte podobně, hold nezbývá než mrnouskovi věřit, že tentokrát s námi už zůstane :lol: :srdce: zakladatelka diskuze

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama