Těhotná bez pořádného styku

Anonymní
16.11.19 21:37

Těhotná bez pořádného styku

Ahoj všem, budu ráda za vaše rady. S manželem se o miminko ještě nesnažíme a tak vždy při styku použijeme kondom. Ne však od úplného začátku. Mám už víc než deset dní zpožděný mns. Jaká je tu pravděpodobnost? Na gynekologii jsem byla asi před deseti dny. Lékařka říkala že mám prokrvenejsi sliznici, že mívám silnější krvácení. Řekla jsem že ne. Že bych ho právě měla mít. A ono nic. Je tedy možné že i bez vyvrcholení může dojít k oplodnění?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13562
16.11.19 21:40

Ano může, udělej si test s takovým zpožděním by musel vyjít pozitivně kdybys těhotná byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17368
16.11.19 21:40

Udělej si test není nic jednoduššího

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 21:42

Ano, je možné i bez vyvrcholení otehotnet. Mě vždycky zarazí když se v dnešní době na toto zeptá dospěla zena :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
994
16.11.19 21:52

No… ale ta pravděpodobnost je malinkatá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1781
16.11.19 21:52

Samozdrějmě, že může.
Udělej si test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 22:04

A test sis nedělala proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.19 22:26

Test jsem dělala minulý týden a nic sem neviděla. Zítra budu upalovat pro nový.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.19 07:22

Vypadá to víc než jasný že.

• Nahlásit
  • Citovat
2747
17.11.19 07:50

Jj je to jasný. Gratuluji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.19 12:55

Dobry den, chci se zeptat, jak se daji spocitat plodne dny? Vsechny ovulacni kalkulacky mi ukazuji ovulaci 13.11. Styk jsem mela 12.11. 19.11 jsem mela bolesti v podbrisku a pani doktorka na pohotovosti mi rekla ze mam zvysenou delozni sliznici a ze menstruace prijde cca do 14 dnu. Ze vidi ze jsem ovulaci mela pravdepodobne 18.11. To poznala podle hlenu z cipku..Podle vnitrniho ultrazvuku, delala mi i pohmat prstama do vaginy.. Dneska (21.11) bolesti v podbrisku, hrozne pichani a tlak v podbrisku..a takove…„tepani“, chodim casto curat a mam kovovou chut v puse, jak kdybych olizovala trubku :D zaludek na vode a obcas prsa, ale jakoby od paze k prsu, nemam citlive bradavky a nespinim…mam negativni testy hcg i moc coz mi prislo po tak kratke dobe od styku brzy, prave na te pohotovosti. Muzu byt tehotna? Myslim, ze by dr stejne nepoznala 6 dni po oplodneni ze jsem tehotna…Posledni menses byla od 28.10-3.11. Kdy se da udelat tehotensky test?. Muj sex byl prvni, nechraneny, antikoncepci jsem brala naposledy pred 3 rokama. Dekuju za odpoved. Jde o to, ze jsem na sobe nikdy necitela bolesti, kdyz jsem mela ovulaci…nic si nevsugerovavam, nemyslim na to jen mam strach…dekuji za odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama