Těhotná bývalá nově vdaná

Anonymní
7.9.21 08:48

Těhotná bývalá nově vdaná

Dobrý den,

mám menší problém. Rozešel jsem se s bývalou, která čeká moje dítě a řekl jsem ji - má to i písemně - že o dítě nemám zájem, s čím ona souhlasila a řekla, že mě nechá na pokoji. Byla na začátku těhotenství a já jsem doufal v její návrat ke mně… Teď za půl roku si našla staro-novou lásku a vdala se za něj. Mně se zájem o dítě rozležel v hlavě a teď mám obavy, že do rodného listu bude automaticky zapsán on. Dá se tomu nějak zabránit? Navíc chce odjet do Německa, protože on je Němec.

Prosím, poraďte.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11485
7.9.21 08:50

Musíš to dát k soudu. V rodném listě bude automaticky manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12298
7.9.21 08:54
@Anonymní píše:
Dobrý den,

mám menší problém. Rozešel jsem se s bývalou, která čeká moje dítě a řekl jsem ji - má to i písemně - že o dítě nemám zájem, s čím ona souhlasila a řekla, že mě nechá na pokoji. Byla na začátku těhotenství a já jsem doufal v její návrat ke mně… Teď za půl roku si našla staro-novou lásku a vdala se za něj. Mně se zájem o dítě rozležel v hlavě a teď mám obavy, že do rodného listu bude automaticky zapsán on. Dá se tomu nějak zabránit? Navíc chce odjet do Německa, protože on je Němec.

Prosím, poraďte.

Tak jasně že tam bude manžel. A tebe bych tam už nezapsala, jedině, že by jí donutil soud. Ty si jí řekl, dokonce i napsal, že o dítě nemáš zájem, ale doufal si, že se k tobě vrátí? Dej jí pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
7.9.21 08:54

Jasně, písemně potvrdíš, že o dítě nemáš zájem a přitom doufáš v její návrat. Jasně. Buď rád, že tvoje dítě bude mít lepšího tátu než toho biologickýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27375
7.9.21 08:57

Ona se za ani ne 9 m stihla vdát i těhotná s jiným? To jak ty ženský dělají? 8o a ty evidentně každý měsíc chceš taky něco jinýho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
7.9.21 08:57

Těžko říct, manžel by se musel otcovství u soudu vzdát a ty si o uznání otcovství zažádat, ale popravdě nevim co od toho čekáš. Napřed ji řekneš, že s ní dítě nechceš, pak doufáš, že se k tobě vrátí (byla by fakt blbá, kdyby to po tom cos ji řekl udělala) a teď jsi zjistil, že je spokojená a šťastná s někym jinym, tak jí to chceš znepříjemnit - a to pořádně :roll:
Přijde mi to jen jako naschvál než opravdová touha po dítěti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22200
7.9.21 08:58

Vyfakovat těhotnou partnerku, to je opravdu originální taktika, jak jí získat zpátky :lol: už se víc neztrapňuj a nech jí být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23021
7.9.21 08:59

Pokud se dítě narodí v manželství, máš smůlu. Nejde to napadnout. Kdo je biologický otec je v tomto případě irelevantní. To by musela otcovství napadnout matka nebo manžel, ty ne. Pozdě „bycha“ honit chlapče. Zachoval jsi se jako haj.zl, tak si to vyžereš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
7.9.21 09:00

Zabranit? Radsi si sednu na ruce… Takze ty ses s ni rozesel, nechal jsi ji samotnou s ditetem, ktere jsi nechtel, a ted, kdyz ona se zaridila nejlip, jak mohla, dite bude mit tatu, tak najednou chces delat problemy, protoze ted ji ma nekdo jinej, nez ty? Je to tak? Nech ji na pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
7.9.21 09:00

Proboha nech tu zenskou byt :roll:, bud aspon v necem chlap. Svoji povinnost ona splnila- dala ti vedet ze je tehotna, ty ses vyjadril ohledne ditete ze nemas zajem. Ona si nasla muze ktery si ji veme i s ditetem, tudiz automaticky jako kanzel bude v RL, pripadne ucinej souhlasne prohlaseni. Fakt si myslis ze zena ma cekat az tomuntrollovi se to roslezi v hlave a pote se vrati. Pevne doufam ze soudce bude mit rozum a posle te do prcic i s testama DNA. :poblion: :poblion: :poblion:

Příspěvek upraven 07.09.21 v 09:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
7.9.21 09:02

No ty jsi ale… hlupák…
S takovým co mi řekne, že o svoje dítě nemá zájem, bych taky neztrácela čas. Dobře udělala, že se vdala, takhle bude mít dítě v RL otce, co se doopravdy stará. Byť není biologickým ploditelem.
Ty to můžeš hnát akorát přes soud. Ale dle všeho docílíš akorát toho, že budeš muset platit alimenty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319

Ty jsi mi ale vykutalenej blbecek.

Dej jim pokoj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@pikola píše:
Ona se za ani ne 9 m stihla vdát i těhotná s jiným? To jak ty ženský dělají? 8o a ty evidentně každý měsíc chceš taky něco jinýho

Oni už se znali přes deset let, nevím, co mezi nimi předtím bylo či nebylo (o bývalých vztazích moc nechtěla nikdy mluvit), a on o ni měl zájem pořád. Řekla, že chce naší holčičce zajistit co nejlepší rodinné zázemí a otce, který o dítě má zájem a bude se starat. Prý ne někoho… jako jsem já :(

• Citovat
  • Nahlásit
102555
7.9.21 09:03

Proč jsou někteří chlapi takoví ubožáci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22200
7.9.21 09:04
@Anonymní píše:
Oni už se znali přes deset let, nevím, co mezi nimi předtím bylo či nebylo (o bývalých vztazích moc nechtěla nikdy mluvit), a on o ni měl zájem pořád. Řekla, že chce naší holčičce zajistit co nejlepší rodinné zázemí a otce, který o dítě má zájem a bude se starat. Prý ne někoho… jako jsem já :(

Nedivíš se jí, že ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat