Těhotná, chci opustit otce mých dětí

Anonymní
18.11.20 21:56

Těhotná, chci opustit otce mých dětí?

Ahoj, doufám že mne tady většina z vás neukamenuje, bohužel poslední dva měsíce mám docela trápení, a ráda bych z toho ven.
S Partnerem jsme spolu 5 let, byla v plánu svatba ale kvůli covidu jsme ji odložili na neurčito. Máme ročního chlapečka, a momentálně čekáme holčičku. Partner si s malým hraje, jako otec funguje, sice v domácnosti moc nepomáhá, ale takhle jsme to měli nastavené od začátku. Chodí do práce, nepije a nedělá nic “hrozného” ale co mi hrozně vadí, flirtuje přes sociální sítě.. zjistila jsem to nedávno, když mi ukazoval fotky malého a bohužel nebo (bohudíky?) tam měl i fotografii nějaké slečny. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost, raději jsem to neřešila, ale všimla jsem si, že neustále komentuje “holkám” fotky, že s námi si nikam fotografie nedává.. jen a pouze sebe :roll: nechci znít jako těhotná hysterka, ale začíná mi to hodně vadit. Nikam nechodí, je s námi často a hodně se malému věnuje ale ten telefon.. :roll:
Myslím, že tohle mi nestojí za trápení, jsem z toho opravdu nešťastná, protože o mě je velký zájem z mužské strany, hodně cvicim, pracuju při MD, má navařeno, uklizeno, a o malého se staram jak maximálně můžu, sex má také kdykoliv si řekne..
tak proč tedy ten flirt přes internet? :,(
Omlouvám se, jestli to znělo hystericky, ale jsem z toho docela na dne, často přemýšlím jestli odejít a najít si nekoho jiného, ale nechci dětem brát tátu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9338
18.11.20 22:00

Hele, kdybych měla sjet manželovy sociální sítě, tak se užárlím. Naše společné fotky taky nikde nemáme, ale to je naše domluva, nechceme zveřejňovat fotky našich dětí. Nehrotíš to moc při působení těhotenských hormonů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.20 22:00

Udělej doma bordel až si kákne do trenek. Ty jsi paní domu a ty tomu velíš. Nejsi žádná fňukna přeci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17533
18.11.20 22:01

Mávají s tebou hormony a všechno se zdá horší, než to je. Nemá smysl dělat radikální kroky. Máš relativně v pohodě fungující vztah a tohle se dá řešit. Mluvila jsi s ním? Ví, že ti tohle všechno vadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 22:04

Jde o to, že se “slečnami” nebo “ženami” flirtuje po síti, píše si s nimi erotický chat a neskutečně mě to vnitřně ponižuje.. jinak nelezu mu do mobilu, jedna slečna mi poslala screeny jejich konverzace. Sice nikam “nechodí” ale tohle mě hodně bolí, cejtim se pod psa.
Nejvíc mě na tom žere, jak všude dělá tatínka a skoro manžela “roku”, mluví o třetím miminku přitom dělá tohle. :zed:
Nechci dělat doma “zle” kvůli malýmu, vlastně jen kvůli němu to tiše rozdejchávám, protože vidím jak nesmírně tatínka zbožňuje

• Citovat
  • Nahlásit
2364
18.11.20 22:06
@Anonymní píše:
Ahoj, doufám že mne tady většina z vás neukamenuje, bohužel poslední dva měsíce mám docela trápení, a ráda bych z toho ven.
S Partnerem jsme spolu 5 let, byla v plánu svatba ale kvůli covidu jsme ji odložili na neurčito. Máme ročního chlapečka, a momentálně čekáme holčičku. Partner si s malým hraje, jako otec funguje, sice v domácnosti moc nepomáhá, ale takhle jsme to měli nastavené od začátku. Chodí do práce, nepije a nedělá nic “hrozného” ale co mi hrozně vadí, flirtuje přes sociální sítě.. zjistila jsem to nedávno, když mi ukazoval fotky malého a bohužel nebo (bohudíky?) tam měl i fotografii nějaké slečny. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost, raději jsem to neřešila, ale všimla jsem si, že neustále komentuje “holkám” fotky, že s námi si nikam fotografie nedává.. jen a pouze sebe :roll: nechci znít jako těhotná hysterka, ale začíná mi to hodně vadit. Nikam nechodí, je s námi často a hodně se malému věnuje ale ten telefon.. :roll:
Myslím, že tohle mi nestojí za trápení, jsem z toho opravdu nešťastná, protože o mě je velký zájem z mužské strany, hodně cvicim, pracuju při MD, má navařeno, uklizeno, a o malého se staram jak maximálně můžu, sex má také kdykoliv si řekne..
tak proč tedy ten flirt přes internet? :,(
Omlouvám se, jestli to znělo hystericky, ale jsem z toho docela na dne, často přemýšlím jestli odejít a najít si nekoho jiného, ale nechci dětem brát tátu..

Jsi nestastna, protoze je o tebe zajem z muzske strany a ze cvicis? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 22:06

Jinak když jsem mu naznačila, že se mi to nelíbí, tak mi řekl že přeci nikam nechodí, že nosí výplatu domů a věnuje se prckovi, takže já jsem vlastně ta špatná, že ho moralizuju když mi vadí jeho internetový flirt. Že bych měla vlastně “držet hubu a krok dokud nikam nechodí”

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 22:09

Jsem nešťastná, že partner o mne jeví zájem, že se fakt snažím i když jsem kolikrát unavená jako každá maminka, aby měl doma co největší komfort, a on flirtuje na netu s jinými :,( prostě tomu nerozumím proč tohle dělá.. když se potom chová jako by se mnou neměl žádný problém

• Citovat
  • Nahlásit
18.11.20 22:12

Standart. Nic novýho. Jsi pro něj automatická jistota. Dej si mezi kámoše nějaký borce a ukazuj mu jejich fotky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9338
18.11.20 22:15

Tak by možná stačilo napsat úvodní příspěvek trošku přesněji. Mezi flirtem a komentováním fotek a chatem o sexu je docela podstatný rozdíl. Co ti na to řekl, má k tomu nějaký racionální důvod? Dokážu si představit, že pro spoustu chlapů to může být jen prostě disciplína a pobavení :nevim: ale tohle bych taky netolerovala. Jen tedy nechápu, že těhotná s batoletem doma přemýšlíš hned nad tím, jestli máš odejít a hledat jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 22:21

Mám pocit, jako by si tím snad něco dokazoval. A nechci hledat nikoho jiného, spíš jsem z toho nešťastná a mám pocit, že odchodem by se mi ulevilo. Hlavně si i na mateřské vydělám stejně jako muž, takže děti by nestrádaly, k tomu mám vlastní, sice menší byt, který pronajímám ale mohla bych do něj s dětmi odejít, jen ten tatínek by jim chyběl..
Mám pocit, jako by si mě z tohohle co jsem se dozvěděla nevážil, a vadí mi už jen jeho přítomnost.. možná je to horší díky hormonům, ale neskutečně mě to trápí

• Citovat
  • Nahlásit
2979
18.11.20 22:37
@Anonymní píše:
Mám pocit, jako by si tím snad něco dokazoval. A nechci hledat nikoho jiného, spíš jsem z toho nešťastná a mám pocit, že odchodem by se mi ulevilo. Hlavně si i na mateřské vydělám stejně jako muž, takže děti by nestrádaly, k tomu mám vlastní, sice menší byt, který pronajímám ale mohla bych do něj s dětmi odejít, jen ten tatínek by jim chyběl..
Mám pocit, jako by si mě z tohohle co jsem se dozvěděla nevážil, a vadí mi už jen jeho přítomnost.. možná je to horší díky hormonům, ale neskutečně mě to trápí

Přijde mi jestli nemá díky tvé samostatnosti a nezávislosti nějaký komplex, který si takto kompenzuje…zkusila bych s ním probrat to, že tě to fakt ponižuje a že to bereš jako nevěru… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
18.11.20 23:38

Tak se ho zeptej, jestli se na socialnich siti mas chovat stejne jako on. Jestli mu to prijde takto v poradku a chce, aby ses take tak chovala. Nebo to poloz tak, ze si to neprejes, ze se take tak nechovas a jake by mu to bylo, kdybys byla jako on.

Nedivim se ti, ze se ti to nelibi. Je to flirt jako kazdy jiny a navic adekvatny pubertaku ci nezadanych panu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
18.11.20 23:39

PS: ty take nikam nechodis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 23:43

Nikam nechodím, už z důvodu těhotenství a nechci dávat ročního synka moc často na hlídání.. občas nám pohlídá babička pokud si potrebuju zařídit lékaře, jinak velmi výjimečně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama