Těhotná? Či jen špatný spánek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.11.19 21:21

Těhotná ? Či jen špatný spánek

Ahoj všichni, mám takový dotazy. Je možné, že mě bolí prsa od zad (mám velikost A/B)? Spala jsem na víkend u kamarádky a zada z její postele me bolí priserne. A dnes ráno moje prsa jsou bolestivá ale jakoby mezi prsy a nebo uprostřed prsu jakoby vevnitř.
Pak tu je ještě možnost, že me bolí kvůli MS která se ma do týdne dostavit.
Třetí varianta a druha otázka mužů 6 dni po styku mít příznaky bolesti tehu? ( nic jiného se neděje)
Beru do toho jeste HA, ale člověk nikdy neví. Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
204
17.11.19 21:35

Za prve blbe si spala nebi za druhe tehotensky test :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
17.11.19 21:38

Já popravdě nechápu, proč je tu každý den aspoň jedna podobná diskuze :D může to být příznak těhotenství a ano, může to být i 6 dnů po styku, taky jsem hned na začátku cítila změny, plná prsa, ale záruka to není, může jít o MS nebo spoustu dalších věcí. Na emiminu nikdo těhotenství nepotvrdí ani nevyvrátí, prostě test nebo návštěva na gyndě a bude jasno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
17.11.19 21:40

Jinak při braní HA a s tím, že MS má teprve dorazit a není zpoždění, bych těhotenství spíš vyloučila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
17.11.19 22:46

Pokud bereš HA pravidelně..tak nemáš ovulaci tudíž neotehotnis. Pokud jsi mezitím neměla ATB nebo průjem a nebrala jsi černé uhlí nebo zda jsi po polknutí HA nezvracela. Týden před MS bolestivá prsa, je fakt brzo. Těhotná na 99% nejsi. Pro tvůj klid, jdi udělej 14dni od styku test. Spíš buď v kldiu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat