Těhotná? Gynekolog tvrdí ano, testy negativní.

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lokinka29
Povídálka 20 příspěvků 04.04.19 08:13
Těhotná? Gynekolog tvrdí ano, testy negativní.

Ahoj holky,
Potřebuji trochu pomoct a poradit, spíše bych byla rada, kdyby některá z vás měla podobnou zkušenost se šťastným koncem. V úterý jsem si dělala tt, vyšel mi krásně pozitivni :hug:, nevěřila jsem svým očím a udělala hned druhy, asi 5 minut na to (byl to test dr max), tam jen slabý dusik, říkám si kurna tak teď vím úplný prd, běžela jsem do lékárny pro další testy a udělala ho večer a tam po limitu krásný duch, ALE bod zlomu nastal, když jsem si test sla dělat druhy den ráno, tam sněhobílo, za chvíli jsem udělala pro jistotu ještě jeden a také snehobilo (všechny testy dr byly dr max) 8o mimochodem mám 1 den zpozdenou ms. Břicho mě začalo včera bolet jako čert musela jsem jen ležet na zádech, nebyla jsem schopna ani nic doma udělat. :nevim: tak jsem se obávala cysty, běžela ještě včera na gyndu, tak to doktorce vypravim, ze pozitivní, negativní :dance: a mám v tom guláš. Řekla mi ze se na to tedy podíváme, dle utz mi řekla ze mám tehotenskou, vysokou sliznici, cystu ze tam nevidí a ze nevidí ani mimodelozni, ale ze nevidí zatím ani zárodek ze jsem tam brzo, a ze jsem 4+0 a bolesti mam od roztahovani dělohy, a 15.4. Mám přijít na utz… jenže dnes ráno zase test a opět negativní, ale gynekolozka mi tvrdila 100% tehu… tak do prcic, ani tak nejsem o moc moudřejší… jaký mate názor? Předem dekuji, a omlouvám se za nové téma, ale nic podobného mé situaci jsem nenašla. :srdce: :andel:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 5931 příspěvků 3 inzeráty 04.04.19 08:19

tak to bude vysoká sliznice před menstruací, však dr říkala, že tam nic nevidí, proto je blbost utíkat k doktorce při jednom dni zpoždění, lépe je počkat, až je něco vidět

Dsarka
Stálice 52 příspěvků 04.04.19 08:21

Věřila bych doktorovi, zkusila bych jiný TT s větší citlivostí. Jinak žádnou podobnou zkušenost nemám :lol: ta :mavam:

kacakaca
Závislačka 2699 příspěvků 04.04.19 08:23

Doktorka urcite netvrdila 100% tehu, kdyz nevidela zarodek. Jedina rada je Cekej do 15.4. Byt tebou, tak umyju okna, zasazim zahradu, jezdim na kole vylety, proste cokoli jineho nez cucet na dalsi a dalsi testy, at to utece.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 04.04.19 08:27

Vysoká sliznice je i před ms. Takže musíš proste počkat. Zatím dle testu ani uz těhotná nejsi

Sl.Kockova
Kecalka 237 příspěvků 04.04.19 08:27

Dost možná biochemické tehotenstvi..také jsem měla, jeden den test pozitivni, druhy den už ne a pak prisla ms..

Lokinka29
Povídálka 20 příspěvků 04.04.19 08:33

:nevim: dekuji za reakce, ano tvrdila mi těhotenství, řekla mi cituji “Ano, určitě se jedna o těhotenství.” .. právě pro to, jsem z toho zmatená, říkám ji, ale ze testy jsou zase negativní, a ona ze jsou to jenom testy, ze pacientek s negativními testy ještě ve 3 měsíci má plno :zed: a skoro se mi vysmala, jako ze věřím spis testům než ji… ale nevím, mám v tom opravdu brajgl. :nevim:

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 04.04.19 08:34

Mně se stalo něco podobného - ale před 20 lety, kdy utz nebyl takové kvality, jako dnes. opožděná MS, podle gynekologa na utz vysoká těhotenská sliznice, vysoká pravděpodobnost těhotenství. Ráno po tomto vyšetření jsem si udělala test a byl negativní. Za 3 dny pak dorazila MS a sestra potvrdila z odběrů, že hcg bylo negativní.

lachtanice86
Echt Kelišová 7638 příspěvků 04.04.19 08:36

Nevěřím že doktorka řekla 100% tehotenska vysoká sliznice. Vysoká sliznice je i pred ms

masima
Kecalka 357 příspěvků 04.04.19 08:48

Proč si nedojdeš vzít krev na hcg jako samoplátce?

Příspěvek upraven 04.04.19 v 08:52

Lokinka29
Povídálka 20 příspěvků 04.04.19 08:51

Ano to mi řekla, nevím proč bych si to vymyslela :roll: , proto mi to přijde hodně zvláštní a ptám se na Váš názor. O ms vůbec nemluvila… a ještě mi řekla ze 15.4. dostanu tehotensky průkaz :mrgreen: bavila se se mnou jako s těhotnou a ze termín porodu 10.12. , jenže já přijdu domu s touhle informaci udělám test a negativní. Tak buďto jsem blba já a nebo ona. :think:

karkarka
Závislačka 3489 příspěvků 04.04.19 08:55

Zmenila bych doktorku.nechapu,jak muze podle vysoke sliznice (ktera je i pred menstruaci) 100%potvrdit těhotenství.a to ze pacientek s negativnimi testy jeste ve 3.mesici ma plno :zed:

Lokinka29
Povídálka 20 příspěvků 04.04.19 08:59

Posílám testy jak šly po sobě ten dole je z rána :nevim:

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 04.04.19 09:01

Samozřejmě, přeji ti těhotenství, ale přístup paní doktorky se mi zdá velmi zvláštní. Těhotenskou průkazku s termínem porodu jsem dostala až tehdy, když mi bylo potvrzeno prosperující těhotenství (růst plodu + srdeční akce). Tedy někdy v 7-8 tt.

Příspěvek upraven 04.04.19 v 09:01

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 04.04.19 09:01

Ti měla vzít krev na hcg. Jenom ze sliznice ti nemůže potvrdit těhotenství.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama