Těhotná i když jsem měla menstruaci?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 31.07.19 13:10
Těhotná i když jsem měla menstruaci?

Ahoj holky, zase jsem tu pro radu :lol: už si připadám jak trol :lol: Minulý měsíc jsem měla ms opožděnou o 3.dny - test negativní ms proběhla trochu krátce pouze 2.dny spineni po té se to rozjelo na 2.dny a pak už jen špinění. Dnes jsem 22DC (klasický mám 30.DC) ale asi týden mě již bolí žaludek o víkendu jsem zvracela. Te srandy jsem si udělala test a toto mi vyšlo teď odpoledne :lol: je tam duch nebo ryska :lol: ms mám dostat za 8.dnů :nevim:

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 31.07.19 13:17

Pokud bys mela byt tehotna z predchoziho cyklu, tak uz bys musela mit dalnici a pokud z tohoto a mas 8 dnu do MS tak proste uvidis. Neco vidim, ale jestli je to ryska nebo duch tezko rict. Testuj nejdrive v den MS.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1494 příspěvků 31.07.19 13:20

Mozna tam neco vidim, vydrz do terminu ms. Tak at test krasne sili :kytka:

35ja
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 31.07.19 13:25

Taky to trochu vidím na tě první fotce, přeji ať to odpadne ;)

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 31.07.19 13:26

Díky, já to udělala jen ze srandy :lol: zdálo se mi, ze jsem si dělala test a byl pozitivní a už jsem měla i fotku z UTZ :oops: :zed:
A přítel, nemůžeš byt těhotná, vždyť jsi to dostala :lol: ale už týden mě strašně bolí žaludek a zvedá se mi. Jinak mi nic není :lol:
Počkám týden do ms - v pátek jdu na preventivku tak uvidíme :lol:

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5040 příspěvků 31.07.19 13:30
@petula.bir píše:
Díky, já to udělala jen ze srandy :lol: zdálo se mi, ze jsem si dělala test a byl pozitivní a už jsem měla i fotku z UTZ :oops: :zed:
A přítel, nemůžeš byt těhotná, vždyť jsi to dostala :lol: ale už týden mě strašně bolí žaludek a zvedá se mi. Jinak mi nic není :lol:
Počkám týden do ms - v pátek jdu na preventivku tak uvidíme :lol:

podle mě falešný duch, není to náhodou mamatest? Z předchozího cyklu těhotná nejsi rozhodně, to by byla velmi silná viditelná čárka, HCG bys měla v řádu tisíců jednotek. A špatně od žaludku a podobně, tak to nemohou být příznaky těhotenství vznikého v tomto cyklu. Myslím, že vzhledem ke třiceti dnům dlouhých cyklů míváš ovulaci 15.16. den cyklu. takže dneska bys byla někde 6-7dnů po ovulaci, a toto těhotenství ještě nemůže udělat čárku. Spíš jsou ty falešní duchové, co některé testy dělají. I tak ale držím palce.

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 31.07.19 13:37

@Šáruší
Děkuji :oops: :hug: taky si říkám, ze je to strašně brzy :lol: ale víš jak :srdce: bylo by fajn kdyby to vyšlo tak uvidíme
A ano, je to mamatest, ten mi vždy ukázal spolehlivě právě :oops:

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 31.07.19 13:52

Z minuleho cyklu urcite ne. Tohle vapada tak pred 4 dny uhnizdeni. Ovulaci nevis, kdy jsi mela… podle me to klidne muze byt duch, ktery bude silit :) drzim palce :palec:

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 31.07.19 13:58

@Lumíkovec
Vůbec netuším kdy byla ovulace, nehlidam to :lol: proste se milujeme když máme chuť :lol:
Pokaždé když se mi zdálo, ze jsem těhotná tak jsem byla :lol:

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8952 příspěvků 31.07.19 14:00

@petula.bir ms za 8dnu? To bych vůbec nebrala v potaz. Pokud by to bylo z minulého cyklu, měla by si už dálnice.

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 31.07.19 14:05

@lachtanice86
To je fakt z minelého cyklu opravdu ne :lol:
Počkám do ms a uvidím :think: :lol: Žaludek na vodě, sem tam bolest hlavy ale jinak jsem úplně v pohodě :lol:

Kata44678888
Stálice 99 příspěvků 31.07.19 22:36

@petula.bir Ahoj, minulý měsíc jsem. měla taky zpožděnou menstruaci o 3dny.
Za 3dny mám dostat ms a je mi taky špatně od žaludku a mám závratě. Pichani v podbřišku. Neměla si tu ms slabší?
;) :mavam:

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 01.08.19 06:36

@Kata44678888
Ahojky, měla ale jak píšou holky, kdyby to bylo z minulého cyklu tak už jsou na testech dálnice :lol:

Kata44678888
Stálice 99 příspěvků 01.08.19 10:24

@petula.bir pokud si měla sex hned po menstruaci tak klidně těhotná byt můžeš a nespolihej na ovulaci, žena může být těhotná i když nemá ovulaci, tam dole nikomu nerozkazes, Já takto otěhotnela

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 01.08.19 10:42
@Kata44678888 píše:
@petula.bir pokud si měla sex hned po menstruaci tak klidně těhotná byt můžeš a nespolihej na ovulaci, žena může být těhotná i když nemá ovulaci, tam dole nikomu nerozkazes, Já takto otěhotnela

Ano, myslím cca 2.dny po menstruaci byl sex :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama