Těhotná, i když jsem měla menstruaci?

20
15.9.20 17:29

Těhotná, i když jsem měla menstruaci? Prosiim

Ahoj holky, cca před měsícem nám praskl s bývalým přítelem kondom. Naštěstí pro jistotu vytáhl před vyvrcholením penis. Normálně jsem dostala menstruaci přesně v den, kdy byla očekávaná. Uběhl cca týden od konce menstruace a začalo mě mírně píchat v podbřišku. Není to nic nesnesitelného, dá se to úplně normálně zvládnout. Je možné, že bych byla těhotná? Jinak nemám žádné jiné příznaky. Prosím prosím o uklidnění. Je mi 18 a zatím rodičovství opravdu neplánuji. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
483
15.9.20 17:37

Klid, těhotná nejsi.. Dovnitř se neudělal a menstruaci si dostala.. To píchání v podbřišku může být ovulace.. Příště si skoč pro postinor, když vám praskne guma.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.9.20 17:43

@Elin29 Uff, hned jsem klidnější :kytka: děkuju moc. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
15.9.20 18:16

Také myslím že by to byla. hodne blbá náhoda..já to.sice tak mela- plánováne, ale normalne jsem to v den MS dostala jen to bylo postupně slabší a druhý den to ustalo takže to dle lékaře bylo uhnizdovani a vyšlo to zrovna na čas MS…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
15.9.20 19:48

Ne těhotná nebudeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
15.9.20 22:34

@Anika01 těhu nejsi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16173
15.9.20 22:42

To nebude těhotenství :) a jinak já měla normálně menses u obou dětí :oops: klasickou délku, normální sílu. Ale my nepoužili kondom ani přerušovanou soulož :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
16.9.20 07:02

@Nihanin.1 děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu