TĚHOTNÁ I PŘES MENSTRUACI A PRÁŠKY PO

Anonymní
2.7.20 17:17

TĚHOTNÁ I PŘES MENSTRUACI A PRÁŠKY PO

Ahoj, je to velmi důležité. Asi před měsícem jsem měla s přítelem nechráněný styk, ale vzala jsem si prášky po a měsíčky dostala, bohužel se mě to stalo podruhé, prášek jsem si vzala znova, ale měsíčky jsem taky dostala, ale teď jsem četla, že i tak můžu být těhotná, je nějaká šance i přes to, že jsem si vzala ty prášky a měsíčky dostala?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59697
2.7.20 17:21
@Anonymní píše:
Ahoj, je to velmi důležité. Asi před měsícem jsem měla s přítelem nechráněný styk, ale vzala jsem si prášky po a měsíčky dostala, bohužel se mě to stalo podruhé, prášek jsem si vzala znova, ale měsíčky jsem taky dostala, ale teď jsem četla, že i tak můžu být těhotná, je nějaká šance i přes to, že jsem si vzala ty prášky a měsíčky dostala?

Spíš si rozhodís cyklus.. Ale ano, i postinor může selhat.. Porid si ochranu, neasi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12167
2.7.20 17:22

Ne. Respektive veeeeeemi nepravdepodobne. A davej si lepsi pozor, ono jsou ty prasky docela zahul, brat je kazdy mesic nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 17:23

Ano to vím, ale je nějaká velká šance že bych byla těhotná?
Ano, ochranu již mám, byla to moje hloupost @martina.se

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.20 17:25

Takže je velmi malá šance, třeba tak 95% šance že nejsem těhotná?
Já vím, kdybych ty prášky brala furt, přestanou účinkovat
Ale už mám antikoncepci@beruska9

• Nahlásit
  • Citovat
12167
2.7.20 17:29
@Anonymní píše:
Takže je velmi malá šance, třeba tak 95% šance že nejsem těhotná?
Já vím, kdybych ty prášky brala furt, přestanou účinkovat
Ale už mám antikoncepci@beruska9

Obecne, pokud prijde krvaceni, nejspis tehotna nejses. Postinor v naproste vetsine zabere, kdyz se vezme dostatecne vcas. U obou veci jsou vyjimky, ale kdyz kombinujes vyjimku s vyjimkou…a statisticka sance na otehotneni behem kazdeho cyklu je pouze cca 20%, takze kdyz to vsechno zkombinujes, ta sance je nejspis podstatne nizsi nez 5%. Vzdy muzes jeste pocurat test, jestli chces klidneji spat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 17:37

Poprvé jsem ho vzala až ten třetí den, ale po druhé do 24 hodin
Já vím, že jsem to kombonivala, ale po obou případech měsíčky byli, takže jsem byla klidná, měli chvíli spoždění, ale to psali na tom, že se zpozdi
Já ani nevykaziji žádné příznaky těhotenství
Takže je spíš velice nepravděpodobné že jsem těhotná?
Zítra ráno jsi půjdu udělat test, jen nevím jestli bude platny, když se to stalo před nedávnem @beruska9

• Nahlásit
  • Citovat
59697
2.7.20 17:37
@Anonymní píše:
Ano to vím, ale je nějaká velká šance že bych byla těhotná?
Ano, ochranu již mám, byla to moje hloupost @martina.se
Šance mizivá, ale nedá se vyloučit..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 17:40

Jenom jak jste to myslela, že u obou věci jsou výjimky? @beruska9

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.7.20 17:52

Dobře děkuji, jestli je mizivá, tak to dobré znamení, radši si mám ale udělat test a nebo si rovnou zavolat na gynekologie? @martina.se

• Nahlásit
  • Citovat
12167
3.7.20 06:31
@Anonymní píše:
Jenom jak jste to myslela, že u obou věci jsou výjimky? @beruska9

Ze vyjimecne je nekdo tehotny po Postinoru. A vyjimecne nekdo I v tehotenstvi krvaci, jakoby ms, a to I po nekolik mesicu. Ale sance ze by se sesli 2 vyjimky, tj ze vezmes Postinor, probehne „menstruace“ a ty budes stejne tehotna, je miziva. Kolik to je „pred nedavnem?“ Jestli uz probehlo krvaceni, tak uz aspon par tydnu? To by test uz ukazat mel. Na gyndu nevolej, tam nevykoukaji vubec nic. Ja byt tebou to hodim za hlavu a nezaobiram se velice nizkou pravdepodobnosti, nebo pokud mas strach a tehotenstvi by bylo naprosto katastrofalni, kup par testu a udelej treba ted a jeste za tyden/dva. Mam znamou, ktera byla tak paranoidni, ze si delala testy I kdyz s nikym ten mesic nespala, to uz sice bylo pomalu na Chocholouska, ale kdyz ji to uklidnilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
3.7.20 06:48

Z textu tito vyznělo, ze jsi… ale po přečtení neblazni. Mpro uklidnění udělej ještě ty testy za sebou. Tehotna bys být neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama