Těhotná i přes menstruaci? Menstruační krev je jiná

Anonymní
26.12.20 21:07

Těhotná i přes menstruaci? Jiná krev

Moc se omlouvám ze zakládám tema, snad to nevadí, ale: dostala jsem ms o 3 dny později (ale to není žádný problém, občas to tak mám), ale tentokrat byla ta krev úplně jiná, čistě červená, ne temně ruda. To až pak další den, taková asi klasická ms no a další den konec. Takže jen 2 dny. Od te doby jen při curani vidím ze to je lehce zbarvené ale jinak ani spineni, nic.

S partnerem jsme měli několikrát v posledních 2 tydnech nechráněný sex, udělal se do mě i dvakrát po sobě…

Myslite ze mohu byt v tom? Jiné příznaky nemám, prsa neboli, jen den před ms jsem měla takový chvilkovy stav na omdleni a musela si lehnout, celkově jsem hodně unavená ale to muže byt klidně z práce, před Vánoci jsem toho moc nenaspala. Ale teda lehla bych si v jakoukoliv denní hodinu :lol: A nemám na nic chuť - z ničeho mi teda není zle, ale zároveň na nic moc chuť nemám, a to jsem jinak zmlsaná :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3966
26.12.20 21:11

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4014
26.12.20 21:12

Popis hrozný… Těhotná nebudeš, MS máš jen zkoumás a vymyslíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 21:13

@darekp aha :lol: už hodinu čtu všude po internetu ze to je běžné :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Eleanora198
26.12.20 21:15

Kamarádka měla menstruaci první tři měsíce a to normální, neměla žádné jiné příznaky. Klidně být těhotná můžeš, je to velmi běžné menstruovat první měsíc, navíc pokud je krev jiná a kratší cyklus. Udelej si test.

• Citovat
  • Nahlásit
24904
26.12.20 21:16

Co třeba zkusit těhotenský test? Dneska seženeš už i na benzině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3966
26.12.20 21:22
@Anonymní píše:
@darekp aha :lol: už hodinu čtu všude po internetu ze to je běžné :oops:

No tak teoreticky můžeš být těhotná v podstatě kdykoliv, pokud máš sex, ale to se tady potom nemusíš vůbec ptát :roll: tím ‚ne‘ myslím to, že je to dost nepravděpodobný, kdybych se měla vsadit, tak se vsadím, že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Eleanora198
26.12.20 21:23

@darekp ale to nemáš pravdu, menstruace v těhotenství je velmi častá, navíc první měsíc. A tady dokonce jen 2 dny. Já bych teda mazala pro test

• Citovat
  • Nahlásit
3966
26.12.20 21:26
@Eleanora198 píše:
@darekp ale to nemáš pravdu, menstruace v těhotenství je velmi častá, navíc první měsíc. A tady dokonce jen 2 dny. Já bych teda mazala pro test

Jo, a jak častá? Jako v mým okolí znám jednu jedinou z těch desítek žen, co znám.. Taky jsou i případy, kdy i přes negativní těhotenský test jsou ženy těhotné, tak ten taky nemůže brát jako spolehlivý ukazatel… Tak asi bude nejlepší, aby počkala dalších 8 měsíců, jestli náhodou neporodí, pak už to bude jisté :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Eleanora198
26.12.20 21:32

@darekp :lol: ten test bude lepší nápad :lol: Tak v okolí mám 2 a jedna to měla do 5.měsíce, ale zas tolik zen co jsou nebo byly těhotné okolo sebe nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
1551
26.12.20 22:03

Čistě červená krev je pořád krev, takže na těhotenství bych to neviděla, spíš vidíš trávu růst. Ale klidně si test udělej a budeš mít jasno. ;)
I když často ty diskuze pokračují v tom sledu, že „menstruaci jsem sice měla, těhotenský test je negativní, ale můžu být stejně těhotná?“. A vždycky se tu najde pár holek, co ti napíšou, že můžeš. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
26.12.20 22:20

Mě teda zaráží lehce zbarvená moč při čůrání. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
27.12.20 16:23

No já nechci strašit, ale máte-li zbarvenou moč, tak potom problém nebude těhotenství, ale daleko spíš máte zánět močáku, nebo tak něco :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat