Těhotná i přes styk s kondomem?

1.6.17 08:44

těhotná i přes styk s kondomem?

Ahoj předem se omlouvám dotaz je asi směšný, měla jsem styk chráněný s kondomem celou dobu a potom jsem si z obavy z těhu vzala postinor. MS došla přesně v cyklu 29 den a trvala šest dní…první dny silnější 2 vložky až tři na den potom jedna…s jasně červenou krví… asi psychika mě začalo trochu bolet v podbřišku a záda bazalku jsem měla před ms 37,2 po ms 36,5 těhotenský testy jsem si dělala po skončení ms negativní
14 dní od styku negativní a tři týdny od styku taky negativní
omlouvám se za pitomý dotaz ale klid je klid. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.6.17 08:52

Ne těhotná nejsi. Za to bych doporučila se trochu uklidnit, protože postinor nejsou lentilky. Když jsi takový nerv, tak ber třeba Ha a k tomu používejte kondom :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
1.6.17 08:52

A jaký ten dotaz vlastně je? Jestli můžeš být přeci jen těhotná? Měla jsi kondom, vzala sis Postinor, bazální teplota rozhodně není těhotenská, dostala jsi MS, testy máš opakovaně negativní… ne, těhotná nejsi, můžeš být naprosto v klidu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
1.6.17 08:55

Test negativní, MS jak má být, kondom byl, Postinor byl. Zbývá už jen psychiatrie. Sorryjako.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.17 09:01

Teď má panickou hrůzu z otěhotnění, a za pár let bude šílet z bazální teploty, plodných dnů a bude do sebe cpát hormony aby otěhotnět mohla. Svět je plný paradoxu.. A čím jsem starší, tím víc se s tím u žen setkávám.

• Nahlásit
  • Citovat
50186
1.6.17 09:06

Neláduj se postinorem, to není žádná prevence, je to dryák jak sviňa. A asi teda nesoulož, když z toho máš takový schízy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
1.6.17 09:10

Me by zajimalo, jak bude vypadat ochrana pro dalsi obdobi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 09:13
@Fima píše:
A jaký ten dotaz vlastně je? Jestli můžeš být přeci jen těhotná? Měla jsi kondom, vzala sis Postinor, bazální teplota rozhodně není těhotenská, dostala jsi MS, testy máš opakovaně negativní… ne, těhotná nejsi, můžeš být naprosto v klidu. ;)

Presne, vic klidna uz byt nemuzes. Ale chran se lepe, Postinor je pekny svinstvo. At nemas nervy a sex neni drama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
1.6.17 09:20

Jojo - já v 18 letech brala HA a k tomu používala kondom… no a v 25 letech jsem měřila bazálku, počítala plodné dny, pila kontryhel po litrech, ládovala se Macou, manžela hnala na spermiogram a mimi „trvalo“ rok… takže jsem zářný příklad tohoto paradoxu :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
1.6.17 09:22

@Icestar :mrgreen: :mrgreen:

Po takovém dotazu doporučuji nemít sex vůbec. Bude to pro tebe mnohem lepší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5694
1.6.17 09:36
@omites píše:
Me by zajimalo, jak bude vypadat ochrana pro dalsi obdobi?

Tady je nejlepší nesouložit, protože to psychicky nedá :nevim: Jestli takhle bude vyšilovat pokaždé? 8o Vždyť z toho ani nemůže nic mít, když se permanentně bojí, že otěhotní. Ať zvolí dvojitou ochranu kondom + HA, kondom + spermicidní krém atd. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 10:00

No nasadím si i ha jinak díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.17 10:28
@Anonymní píše:
Teď má panickou hrůzu z otěhotnění, a za pár let bude šílet z bazální teploty, plodných dnů a bude do sebe cpát hormony aby otěhotnět mohla. Svět je plný paradoxu.. A čím jsem starší, tím víc se s tím u žen setkávám.

Souhlasím, ale když tady založí diskuzi holčina, která neplánovaně otěhotněla a není třeba v příznivé životní situaci, ptá se, co má dělat a na co by měla případně nárok, hned se slétnou harpye, že na neplánované otěhotnění nevěří, že každá antikoncepční metoda je tak strašně spolehlivá :zed: Praštit palicí by potřebovaly. Ne každý chce do sebe cpát hormony, to svinstvo a nehormonální antikoncepční metody jsou buď a nebo, to neznamená, že by žena měla být paranoidní, ale občas se to stává, aniž by to mohla ovlivnit..Hlavně u žen po více porodech, s větší dělohou a rozšířenějším čípkem častěji selhává nehormonální tělísko nebo ženský pesar, z důvodů uvolnění pochvy může sklouzávat kondom(nám osobě začal sklouzávat až po třetím porodu, přitom značka stejná, velikost správná).

Já to tvrdím pořád, možnost hormonální antikoncepce a plánování mění myšlení lidstva jako takového. Dřív přišlo dítě, bylo dar a nikdo až tak neřešil společenskou a sociální situaci. Rodina se s tím nějak poprala, společnost taky, když bylo nejhůř, tak sociální systém státu. Dnes aby se člověk pomalu styděl za to, že pobírá jen příspěvek na dítě. A tenkrát byly dávky od státu lépe dostupné a automatické(např. sociální příplatek i pro rodiny se zdravými dětmi).

Mám ségru, která brala HA pár let, protože našla hned po maturitě dobrou práci na specializovaném pracovišti, kde jí umožnili další vzdělání s možností kariérního postupu. Kdyby v té době otěhotněla, mohla by to vše zahodit, měla smlouvu na dobu určitou. Teď otěhotnět chce, více jak dva roky se jim to nedaří, a dodnes řeší následky, které jí způsobila HA - vysoký krevní tlak, křečové žíly se klonem trombozám.

• Nahlásit
  • Citovat
50186
1.6.17 10:59
@Anonymní píše:
Souhlasím, ale když tady založí diskuzi holčina, která neplánovaně otěhotněla a není třeba v příznivé životní situaci, ptá se, co má dělat a na co by měla případně nárok, hned se slétnou harpye, že na neplánované otěhotnění nevěří, že každá antikoncepční metoda je tak strašně spolehlivá :zed: Praštit palicí by potřebovaly. Ne každý chce do sebe cpát hormony, to svinstvo a nehormonální antikoncepční metody jsou buď a nebo, to neznamená, že by žena měla být paranoidní, ale občas se to stává, aniž by to mohla ovlivnit..Hlavně u žen po více porodech, s větší dělohou a rozšířenějším čípkem častěji selhává nehormonální tělísko nebo ženský pesar, z důvodů uvolnění pochvy může sklouzávat kondom(nám osobě začal sklouzávat až po třetím porodu, přitom značka stejná, velikost správná).

Já to tvrdím pořád, možnost hormonální antikoncepce a plánování mění myšlení lidstva jako takového. Dřív přišlo dítě, bylo dar a nikdo až tak neřešil společenskou a sociální situaci. Rodina se s tím nějak poprala, společnost taky, když bylo nejhůř, tak sociální systém státu. Dnes aby se člověk pomalu styděl za to, že pobírá jen příspěvek na dítě. A tenkrát byly dávky od státu lépe dostupné a automatické(např. sociální příplatek i pro rodiny se zdravými dětmi).

Mám ségru, která brala HA pár let, protože našla hned po maturitě dobrou práci na specializovaném pracovišti, kde jí umožnili další vzdělání s možností kariérního postupu. Kdyby v té době otěhotněla, mohla by to vše zahodit, měla smlouvu na dobu určitou. Teď otěhotnět chce, více jak dva roky se jim to nedaří, a dodnes řeší následky, které jí způsobila HA - vysoký krevní tlak, křečové žíly se klonem trombozám.

My se nehormonálně chráníme už 4 roky a kromě dalšího plánovanýho syna jsem teda ještě neotěhotněla :nevim: A to metody nijak nekombinujeme. Po prvním jsme používali samotný pharmatex a teď samotný kondomy a když vím, že už 100% můžeme, tak nic.
Ono riziko selhání antikoncepce je při správným používání minimální. Jen ti jaksi málokdo přizná, že se zas tak poctivě nechránili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.17 12:27

@Tunrida Taky nemusíte být až tak plodní. Já jsem měla partnera, který to do mě bušil horem dolem a nic. A se svým mužem jsem otěhotněla několikrát na první dobrou.To samé můj muž, do předchozí partnerky to taky bušil horem dolem, dva roky se snažili o dítě a nic.
To, že Ty jsi neotěhotněla není nic proti ničemu a žádné měřítko pro ostatní. Kdo má děti až po několikaměsíčním snažení, taky tvrdí, že to není tak jednoduché, protože jinou zkušenost prostě nemá. Jsou typy, které se doslova otřou o trenky a jsou v tom..Ale i v historii se člověk snažil všemožnými prostředky zamezit početí, ale příroda je moudřejší, jinak bychom vymřeli.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama