Těhotná i s negativním testem?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blutikova
Nováček 10 příspěvků 17.01.17 18:34
Těhotná i s negativním testem?

Ahoj holky, sem zoufalá MS mám vždy jako hodinky ale velké ALE..MS mi mešká už 6 dní, ale test je negativní. Břicho mě pobolívá, ale nic nenasvědčuje ani těhu ani MS..Co teď?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 17.01.17 18:43

Návštěva lékaře?

Blutikova
Nováček 10 příspěvků 17.01.17 18:57

Volala sem jí říkala že mám počkat buď na jedno nebo na druhé že jedno z toho přijde urcite…

Heivka
Závislačka 3198 příspěvků 17.01.17 19:12

Počkejte, několikrát, než jsem otěhotněla jsem měla zpoždění v rozmezí 10dní - tři týdny, testy byly vždycky negativní. U mě to zpravidla fungovalo tak, že po do dvou dnů po negativním testu se spustila MS.

Blutikova
Nováček 10 příspěvků 17.01.17 19:16

Takže to spíše vypadá na MS? :-(

Kiara28
Závislačka 4583 příspěvků 17.01.17 19:20

Kdyz jsem byla tehotna s dcerou, test i par dnu po vynechane MS negativny. Ja to obrecela a o par dnu uz dalnice. :lol: U syna test pozitivny jeste pred ocekavanou MS. Jsou to nervy.. :hug: Dej pak vedet co se ukaze, nic jen cekat se asi neda delat..

Blutikova
Nováček 10 příspěvků 17.01.17 19:24

@Kiara28 takže nějaká aspoň malá šance ještě je? :hug:

sitsche
Kecalka 393 příspěvků 17.01.17 19:48

U první dcery jsem mela positivni test az 3tydny po meškání ms. Ale byla jsem po operaci, tak jsem si myslela že ms nemam z duvodu leků :pankac: A testovala jsem se po 14dnech a negativni. Po zmíněných třech týdnech a jasná dálnice. Takže šest dní je nic nevypovídající informace pro jedno i druhé. Taky můžeš mít anovulační cyklus, mě se přihodil (cysta na vaječníku velká) a cyklus se protáhl na 58 dní..

sitsche
Kecalka 393 příspěvků 17.01.17 19:49

U první dcery jsem mela positivni test az 3tydny po meškání ms. Ale byla jsem po operaci, tak jsem si myslela že ms nemam z duvodu leků :pankac: A testovala jsem se po 14dnech a negativni. Po zmíněných třech týdnech a jasná dálnice. Takže šest dní je nic nevypovídající informace pro jedno i druhé. Taky můžeš mít anovulační cyklus, mě se přihodil (cysta na vaječníku velká) a cyklus se protáhl na 58 dní..

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 17.01.17 20:34

@Blutikova Neztrácej naději, já, pravidelné cykly 28dní, a koukej na moje testy, jak a kdy čárky lezly ;-) Už jsem taky ztrácela víru.

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 17.01.17 20:55

Já bych si pro jistotu zašla k doktoru to bude jistota..

Kiara28
Závislačka 4583 příspěvků 17.01.17 21:20

@Blutikova jo. no mne se u dcery ukazali dve carky hodne pozde. Mne bylo pak i hodne blbe a ja obvolavala kolegyne, ze nedorazim asi do prace, asi cysta. Predtym me totiz potrapila a byla jsem i na operaci cipku. No a ona se nam tam dcerunka drzela nekolik tydnu v utajeni. Ted ji bude 5 let :srdce:

Blutikova
Nováček 10 příspěvků 18.01.17 07:09

Jeeezis děkuji všem teď se chystám na další test a uvidíme..Pokud bude i teď negativní tak na to kašlu a počkám..

Blutikova
Nováček 10 příspěvků 18.01.17 07:20

Zase nic :-(

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 18.01.17 10:35

@Blutikova Buď zajít k doktorovi, aby nabral hcg, nebo třeba do laboratoře jako samoplátce na nabrání hcg, a výsledek bude do půl dne. Na ultrazvuku by tak brzy ani lékař nic neviděl, je tam něco vidět, až když je hcg kolem 1000.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >