Reklama

Těhotná? Je to možné?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 17.12.17 01:00
Těhotná ? Je to možné?

Přeji hezký večer:),
k dotazu.. mám 10 dní zpožděnou MS. Ha brát nemohu, proto používáme s přítelem prezervativ (vždy), vždy zkontrolujeme. Sice jsme spolu 5 let, ale dítě zatím neplánujeme.
Píchá mě v podbřišku, tak jakoby se blížila mentruace, ale stále nic. Je pravda, že bylo i dost velkého stresu, stěhování. Nevím co si o tom myslet. Zítra si jdu koupit test. Jen by mě zajímalo, zda je vůbec možnost otěhotnět i přes prezervativ? Nebo nějaké Vaše zkušenosti?
Děkuji za komentáře :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Twin_Star
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 17.12.17 02:13

10 dní je docela dlouho… Já testovala snad už po pěti dnech, co mrcha nepřicházela. :D A těhu jsem byla (šlo o jeden jediný nechráněný sex a těhu nebylo plánované, kojila jsem pořád roční dcerku). Bohužel zkušenost s kondomem nemám, protože já jsem roky brala jen HA. A přes tu jsem nikdy neotěhotněla. Ale ta má být spolehlivější než kondom. Vadný kondom může být, nebo se nějak shrnout…Nezbývá než být trpělivá a zítra s testem budeš moudřejší. Já jsem jako první těhu příznaky pocítila takové pnutí v prsou.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 17.12.17 04:12

Jestli nebyl praskly, a nic nikde nevyteklo, tak si nemyslim, ze bys byla tehu

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 17.12.17 04:13

Udelej test, budes mit jistotu

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 07:23

A co kapicky lasky? Predpokladam, ze kondom nasazujete az tesne pred „aktem“. Jako pravdepododbnost je mala, ale muze byt. Znam pripady otehotneni pres HA a ta je ucinnejsj nez kondom, takze jako nemozne to neni. Test ti rekne vice ;) dej pak vedet ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 17.12.17 07:25

Spíše bych to viděla na ten stres. Pokud kondom kontrolujete, tak je ta šance hodně malá

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 17.12.17 07:56

@Nikocka U kondomu záleží na tom, jak dobře se používá. Spousta hlavně dlouholetých párů to začne flákat (nandá pozdě) a pak se ta spolehlivost snižuje. Test si udělej, samozřejmě to možné je, ale spíš to bude posunuté z toho stresu. To my tu nevíme. Dej vědět. A věřím, že to kdyžtak zvládnete, jste spolu dlouho. ;)

luccifera
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 17.12.17 08:26

Me treba po statnicich ms uplne vynechala, stres je fakt mrcha:D

Verunecka289
Závislačka 3326 příspěvků 17.12.17 11:35

Jo, možné to je, my máme dítě přes správně použitý kondom :jazyk:

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 17.12.17 17:04

Test je negativní. Tak snad to jsou nervy. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 18:21

Dobrý večer chci se zeptat zda je možné že jsem těhotná delala jsem si test vcera vecer ten byl negativni dnes rano další objevily se 2 krásné carky jenze ta jedna pak zacala mizet co si mam myslet dekuji za odpovedi

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 18:35
@Anonymní píše:
Dobrý večer chci se zeptat zda je možné že jsem těhotná delala jsem si test vcera vecer ten byl negativni dnes rano další objevily se 2 krásné carky jenze ta jedna pak zacala mizet co si mam myslet dekuji za odpovedi

Tohle mi prijde jako vadnej test. Nikdy se mitest takhle nerozpil. A nebo jste ho spatne namocila. A to jsem tech testu za ty roky udelala stovky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 18:54
@Envie píše:
Tohle mi prijde jako vadnej test. Nikdy se mitest takhle nerozpil. A nebo jste ho spatne namocila. A to jsem tech testu za ty roky udelala stovky.

Dobrá děkuji :)

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 20.12.17 16:57

Stále MS nikde a stále test negativní.. tak já nevím. K doktorce se asi dostanu až po svátcích nebo po novém roce. Tak uvidíme…

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 20.12.17 17:44
@Nikocka píše:
Stále MS nikde a stále test negativní.. tak já nevím. K doktorce se asi dostanu až po svátcích nebo po novém roce. Tak uvidíme…

Klid. Ona někdy dorazí. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >