Těhotná jenom z pár zasunutí?

Anonymní
14.11.20 23:43

těhotná jenom z pár zasunutí?

Krásný večer děvčata, mám dotaz.. Včera večer jsem byla se svým přítelem.. Došly nám kondomy, tak přítel jenom párkrát zasunul na max 10 vteřin. Je možné, že bych z toho mohla otěhotnět? Neudělal se.. Miminko by mi nevadilo, ale radši se ptám. Za 10 dní mám mít menstruaci, tak nevím:((

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2713
14.11.20 23:59

K čemu je takový desetivteřinový zásun dobrý :nevim:?
Jinak ano, i z tohoto můžeš otěhotnět :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 00:02

@Berry77 Jenom pro dobrý pocit :lol: Je to velká pravděpodobnost?

• Citovat
  • Nahlásit
117
15.11.20 00:03

:zed: :zed: :zed: ANO MŮŽEŠ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
15.11.20 00:04
@Anonymní píše:

Když děti nejsou na pořadu dne, proč dojdou kondomy? Máte mít větší zásobu. Otěhotnění je možné. Prostě jsi měla sex bez ochrany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24671
15.11.20 00:04
@Anonymní píše:
Krásný večer děvčata, mám dotaz.. Včera večer jsem byla se svým přítelem.. Došly nám kondomy, tak přítel jenom párkrát zasunul na max 10 vteřin. Je možné, že bych z toho mohla otěhotnět? Neudělal se.. Miminko by mi nevadilo, ale radši se ptám. Za 10 dní mám mít menstruaci, tak nevím:((

asi kvalitní sex, když máš čas sledovat čas…Jinak ano, ne nadarmo se říká stačí jedna kapka a je z tebe taťka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 00:06

To bys musela byt extremne plodna 😀 ne neni to mozne. My se takhle s manzelem milujeme x let… ochranu az pred koncem a svete div se tehotna nejsem 😂 neboj se

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 00:06

@lleennttiillkkaa Neřekla bych, že se to dalo považovat za sex :lol: fakt pouze 2-3 zadunul.. Z toho nic nebude:(((

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 00:07
@Anonymní píše:
To bys musela byt extremne plodna 😀 ne neni to mozne. My se takhle s manzelem milujeme x let… ochranu az pred koncem a svete div se tehotna nejsem 😂 neboj se

Jste skvělá:D děkuji:))

• Citovat
  • Nahlásit
24916
15.11.20 00:08
@Anonymní píše:

pokud do tebe neejakuloval, tak není. Jistotu budeš mít za těch deset dní nebo kolik jsi psala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
15.11.20 00:10
@Anonymní píše:
Jste skvělá:D děkuji:))

Mě se líbí jak si vybereš jen to, co se ti líbí :D Paní Anonym je možná skvělá, nicméně se plete. Otěhotnět opravdu můžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 00:12

@Danka.12 jak mi potom vysvetlite, ze s manzelem tohle provozujeme x let a nic? Kdyz jsme dite chteli, tak se povedlo. Mame deti dve. Kdyz jsme nechteli nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 00:13

@Danka.12 nejradši bych děkovala na všechno :lol: Nicméně, pokud Vám to udělá radost, tak vy jste taky skvělá.. Děkuji za Váš čas:)

• Citovat
  • Nahlásit
51705
15.11.20 00:13

Staci kapka a jsi matka 8).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51705
15.11.20 00:14
@Berry77 píše:
K čemu je takový desetivteřinový zásun dobrý :nevim:?
Jinak ano, i z tohoto můžeš otěhotnět :mavam:

Asi pokus o odstraneni pavucin. Nez bude poradna akce :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat