Těhotná jo? To by mě zajímalo s kým!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.08.17 23:08
Těhotná jo?To by mě zajímalo s kým!

Ahoj :) S manželem máme holčičku(3roky)­.Manžel druhé dítě radikálně nechce a nepřeje si ho, ok. smířila jsem se s tím a vyrovnala. Bohužel neužívám žádnou HA a kondom manžel nechce používat, jedeme tedy přerušovaně :roll: Nikdy nebyla nehoda co jsme spolu a dcera byla plánovaná a chtěná :srdce: Dnes je to 1Oden co jsem měla dostat MS ale místo toho se mi poslední tři dny přidali nevolnosti a únava, zakoupila jsem si TT a ukázali se dvě čárky, ta druhá malinko slabší ale je zřetelná. Zítra zkusím testnout znova :nevim: Přišla jsem za manželem a řekla mu že jsem asi těhotná! Jenom se ušklíbl a řekl že to není možné, že si dává pozor! Ukázala jsem mu TT a jediné co na to řekl, no tak to by mě zajímalo s kým, se mnou to určitě nemáš! Jako čuměla jsem na něho s pusou otevřenou a zeptala se ho jestli to jako myslí vážně! Naprosto vážně a jestli si to necháš tak hned jak se to narodí budu požadovat testy otcovství! 8o :zed: Jsem uplně v šoku, nemám s kým to probrat a co si o tom myslet! :( Manželovi by jsem v životě nezahnula a on to ví! :zed: Nevím co mám dělat ale hrozně mě zklamal a jestli opravdu čekám miminko, co bude s námi dál? :( :,( To maličké za to nemůže přece :,(

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Kecalka 243 příspěvků 12.08.17 23:10

Koupit tomu volovi nějakou příručku, kde se zmiňuje spolehlivost přerušované soulože.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 12.08.17 23:11

Kdyz ho nechtel, mel se chranit. Prerusovana souloz neni ochrana ani omylem.
Nech ho chvili vydechnout a uvidis co dal. Me by to teda k smrti urazilo, je to jeho vina.

eva valoi
Extra třída :D 10257 příspěvků 1 inzerát 12.08.17 23:12

To je pí. čus. Takovejch „daval jsem si pozor“ běhá po světě. Skoro bych uvažovala o rozvodu, protože to je hodně velká urážka.

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 12.08.17 23:12

No to je vůl.. 8o :roll:

eva valoi
Extra třída :D 10257 příspěvků 1 inzerát 12.08.17 23:13

A nejen přerušovaná soulož, ale žádná antikoncepce není stoprocentní.

Petruše12  12.08.17 23:14

Třeba to manžela přejde až se narodí druhé miminko. Uvidí miminko a bude vědět že je jeho.

Borůvka1990
Závislačka 2564 příspěvků 12.08.17 23:15

V Tvé situaci bych podstoupila testy otcovství, po jeho slovech bych na tom striktně trvala, neustoupila bych ani o píď!!! Samozřejmě by to on zaplatil. A pak bych mu to připomínala do konce života, jen ať si připadá jako sketa. Ovšem pokud by si tak připadal, sorry ale když někdo neví, jak funguje přerušovaná soulož, tak asi moc inteligence nepobral… :think:

VENIVINIVICI
Kecalka 332 příspěvků 12.08.17 23:16

Chicht…to je jak z nějakého filmu :lol:

Hanka1
Extra třída :D 11822 příspěvků 12.08.17 23:18

To je dement, nic bych nedelala a neresila a byla v klidu - ostatne ma deset mesicu na to, aby svoji sexualni nesikovnost vstrebal.

Pokud by i pres to pozadoval test otcovstvi, souhlasila bych a s testovaci sadou bych mu dala rovnou podepsat rozvodove papiry a hlavne pisemnou dohodu o velmi tucnem vyzivnem na dve deti a na tebe plus dohodu o rozdeleni majetku, datum jeho odstehovani a navrh styku s obema detma!

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 12.08.17 23:19

@VENIVINIVICI no ale beckoveho…

Anonymní  12.08.17 23:19

Nevím ale když jsem čekala malou tak se jednou opil a řekl mi jestli je to jeho 8o rozbrečela jsem se a nechtěla ho ani vidět, pak se omlouval a říkal něco o kamárádovi, který údajně měl kukačku a tak dostal strach! :roll: Odpustila jsem mu to ale když malá byla na světě a každý mohl potvrdit, že je to celý tatínek, ta se prostě nezapřela :srdce: tak se mě zeptal znovu! Poslyš, je ta holka vůbec moje? To už jsem šla balit protože jsem toho měla dost a manžel se omlouval, že to byl jen vtip, že vidí sám že mu je malá podobná, že mě nechtěl urazit a tak :nevim: Nevím co proti mě pořád má :,(

Petruše12  12.08.17 23:20
@Anonymní píše:
Nevím ale když jsem čekala malou tak se jednou opil a řekl mi jestli je to jeho 8o rozbrečela jsem se a nechtěla ho ani vidět, pak se omlouval a říkal něco o kamárádovi, který údajně měl kukačku a tak dostal strach! :roll: Odpustila jsem mu to ale když malá byla na světě a každý mohl potvrdit, že je to celý tatínek, ta se prostě nezapřela :srdce: tak se mě zeptal znovu! Poslyš, je ta holka vůbec moje? To už jsem šla balit protože jsem toho měla dost a manžel se omlouval, že to byl jen vtip, že vidí sám že mu je malá podobná, že mě nechtěl urazit a tak :nevim: Nevím co proti mě pořád má :,(

třeba tě chce jen provokovat :,(

Laddmie
Závislačka 3001 příspěvků 7 inzerátů 12.08.17 23:21

Manžel to nečekal a zareagoval zbrkle a skaredě. Dej mu čas. Samozřejmě bych trvala na omluvě.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 12.08.17 23:21
@Anonymní píše:
Nevím ale když jsem čekala malou tak se jednou opil a řekl mi jestli je to jeho 8o rozbrečela jsem se a nechtěla ho ani vidět, pak se omlouval a říkal něco o kamárádovi, který údajně měl kukačku a tak dostal strach! :roll: Odpustila jsem mu to ale když malá byla na světě a každý mohl potvrdit, že je to celý tatínek, ta se prostě nezapřela :srdce: tak se mě zeptal znovu! Poslyš, je ta holka vůbec moje? To už jsem šla balit protože jsem toho měla dost a manžel se omlouval, že to byl jen vtip, že vidí sám že mu je malá podobná, že mě nechtěl urazit a tak :nevim: Nevím co proti mě pořád má :,(

Spis jetsli si je jisty vlastni potenci…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Karolíny: Expřítel nevěří, že je konec. Pořád to na mě zkouší

S přítelem jsem vydržela dva roky a i to bylo až moc. Udělal si ze mě služku,... číst dále >

Poradna: Pořídili jsme synovi psa, ale rychle o něj ztratil zájem

Náš osmiletý syn na nás s manželkou strašně naléhal, abychom mu pořídili... číst dále >

Reklama