Těhotná, když krvácení nepřichází, ale test je negativní?

5.5.17 17:39

Těhotná, když krvácení nepřichází, ale test je negativní?

Prosím Vás všechny o radu. Už několik let, nepoužívám žádnou ochranu při sexu. Hrozně moc, bych už víc jak rok, chtěla miminko. Bohužel mi není přáno. Mám silnou endometriózu a šance na otěhotnění jsou hrozně malé :( víc jak rok jsem se snažila otěhotnět a nic. Každý mi vždy říkal, že je to psychicky. Poslední 2 měsíce se mi konečně podařilo úplně vypnou a na miminko jsem ani nepomyslela. Má poslední menstruace začala 28.3 a do dnešního dne se mi nová nedostala. Jsem tedy 5 týdnů bez krvácení. V těchto týdnech jsem s přítelem měla nechráněný pohlavní styk. Už 2 týdny mě nepříjemně bolí prsa, někdy jen bradavky. Díky endometrióze nedokážu rozlišit bolesti v podbříšku. Já mám bolesti velmi často. Dnes jsem to už nevydržela a zašla si na gyndu. Doktor mi řekl, že nic nevidí, až na jedno místo, kde je nepatrná šmouha, ale to pro něj nebylo průkazné jako těhotenství. Udělal mi i těhotenský test. Samozřejmě ten nejlevnější co je. Bohužel byt negativní.
Mohu být těhotná, když krvácení nepřichází, ale test je negativní? Jsem kvůli tomu už pár dní nervozní :( Jak dlouho mám ještě čekat a dávat tomu ještě šanci?
Všem moc děkuji za každou radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56925
5.5.17 17:43

@OkoMeduza dr Ti dělal těhotenský test a nevzal krev? co je to za dr :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 17:46

Bohužel krev mi nevzal, naopak mě jen rozbrečel svou odpovědí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
5.5.17 17:47

@OkoMeduza asi bych změnila dr.. každopádně počkej a test udělej za pár dní sama.. to jsi nemusela k dr, že :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 18:17

@OkoMeduza ahoj, musím se jen smát, co to máš za dr :D určitě bych hned v úterý šla k jinému a rovnou si nechala nabrat krev jako samoplátce, pokud by ses nedozvěděla nic rozumného.. Hodně štěstí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5692
5.5.17 18:17

Kdy byla ovulace? Podle toho testuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 18:31

Moje posledni mens byla 29.3 takze skoro to same jako ty akorat my se snazime skoro 2roky a zatim nic tak jsem si rekla pockam jeste par dnu a az pak zkusim test ach jo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.17 19:28

Tento měsíc jsem si ovulaci vůbec nehlídla, tak že netuším kdy byla a proto nevím, jak dlouho mám ještě doufat, že by se to nakonec mohlo podařit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.17 19:32

Jsem natom podobne, posledni ms 3.4. Dva tydny spineni, ms nikde vcera jsem byla u dr, bala jsem se cyst, na utz nic, vzala mi krev, a dnes jsem se dovedela, ze tam je prdous :) at i vy mate dobre zravy :kytka: lenka :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
6.5.17 17:45
@Anonymní píše:
Jsem natom podobne, posledni ms 3.4. Dva tydny spineni, ms nikde vcera jsem byla u dr, bala jsem se cyst, na utz nic, vzala mi krev, a dnes jsem se dovedela, ze tam je prdous :) at i vy mate dobre zravy :kytka: lenka :zed:

Ahoj
Tak to Ti moc gratuluju!
To si mela mens jeste pozdeji nez ja(posledni moje 29.3) a furt nevim co je test se bojim udelat jelikoz jsem uz jednou davno mela takove zpozdeni a pak mens prisla jakoby nic. delalas sis test doma? nez si sla na gyn?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 19:09

Dnes jsem začala špinit, at se obávám, že prcek to nebude :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 20:54

@OkoMeduza ahoj ja zatim nic. spinis jakoby pred mens mozna jeste je nadeje pokud se to treba uplne nerozjede :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.17 23:12

Dnes jsem si dělala těhotenský test. Zatím je ale negativní :( Včera jsem měla jednou lehké špinění a to asi proto, že jsem si dala tampon. Měla jsem ho jen pro jistotu. Jela jsem do Německa a chtěla jsem předejít nehodě. Když jsem ho vyndala, tak jsem lehounce zašpinila. Dnes jsem si ho dala raději taky a byl trochu špinavý. Pak už jsem si žádný nedala. Celý den nic. Špiním, jen když si dám něco dovnitř. Už mě ale přešla bolest prsu :( jediné co vím jistě je, že mám lehce zvýšenou teplotu.
Tulipanko - měla by sis udělat ten test. Mě to trochu uklidnilo i když je negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 07:58

@OkoMeduza prave si myslim ze je jeste brzo na test a chci pockat do ctvrtka tak si udelam.jako pokud zatim nemas uplne cervenou mens tak je nadeje.ja zatim ani mespimim nic ale jak jsem psala uz jsem parkrat takove zpodeni mela a pak mens jakoby nic a zas se to srovnalo :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 20:00

Bohužel, jsem v noci začala plně krvácet :( Budu držet palečky, aby se to povedlo aspoň Vám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama