Reklama

Těhotná? Mám nečisté svědomí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 15:47
těhotná? mám nečisté svědomí

Ahoj holky, jdu si pro radu nebo spíše pro uklidnění, ikdyž vím že to asi moc nebude možné, popíšu vám svuj příběh..Beru antikoncepci hzruba rok a pul, nikdy jsem nevynechala nezapomlě, beru to fakt zodpovědně, Ale měla jsem v lidtopadu menstruaci přesnou jako vždy, ale pak po MS jsem začala bráz antibiotika na ledviny,(na 10 dní)to bylden středa po 7 denní pauze ms,(pro upřesnění ve středu jsem začala brát i první prášek z platíčka i první prášek antibiotik) o víkendu, jsem s přítelem měla sex, ne nijak jinak chráněný, vím že atb to ovlivnují ale dávali jsme si pozor (přítel se do mě jako vždy neudělal),pak běžel týden dál já brata HA a antibiotika a další víkend jsme měli sex zase takový znova (opět se do mě neudělalú víme to tak jsme si fakt dávali pozor, nějak jsem to neřešila, ale poslední asi tři dny pocitujiobčas píchnutí v levém vaječníku a v prdu ne v obouch jen v jednom (většinou levé),nic jiného takže by to odpovídalo cca dnes asi 10 dmům po prvním sexu s antibiotiky…věřím že nejsem těhotná ale máš trošku obavy MS mám další dostat před Vánoci cca 22-23,je možné že ikdyž bych těhotná nebyla ta ms třeba nepřijde nebo něco když byly ty atb? Je velká pravděpodobnost že i přes to že se do mě přáítel neudělal ani jednou bych mohla být těhotná? omluvte moje chyby jsem ted docela v divné náladě děkuji vám moc za rady a názory

Reklama

Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 15:53

Obecně, bez HA bych řekla, že to píchání značí ovulaci a uvolňování vajíčka.. s HA by to snad být nemělo (teď nevím, HA neberu) je možné, že se to na chvíli probudilo díky těm antibiotikům. Na druhou stranu aby se tělo dostalo po HA do stavu pravidelné periody se vším všudy u někoho trvá dlouhé měsíce, u někoho hned.
Osobně bych tipla, že těhotná nebudeš, ale raději si to pohlídej ať se nestresuješ :)

granulka
Stálice 71 příspěvků 14.12.16 15:53

Ano, muzes byt. I kdyz muz to tebe neejakuluje, obcas se mu uvolnuji pruzkumne spermie, tzv kapicky lasky. Pokud HA byla snzena a kondom jste nepouzili, tak tam urcita pravdepodobnost je. Kup si tehotensky test a kolem menstruace se otestuj.

sakota
Kelišová 5458 příspěvků 14.12.16 15:56

Ja te uklidnim, kdyz jsem jeste brala HA, mela jsem taky ATB na zanet mocovych cest a u toho sex a dokonce bez prerusovani a nic z toho, pritom kdyz jsem pak otehotnet chtela, povedlo se hned. ;) Pravdepodobnost, ze bys tehotna byla, je opravdu mala, i kdyz vylouceno to neni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 15:59
@Saatine píše:
Obecně, bez HA bych řekla, že to píchání značí ovulaci a uvolňování vajíčka.. s HA by to snad být nemělo (teď nevím, HA neberu) je možné, že se to na chvíli probudilo díky těm antibiotikům. Na druhou stranu aby se tělo dostalo po HA do stavu pravidelné periody se vším všudy u někoho trvá dlouhé měsíce, u někoho hned.
Osobně bych tipla, že těhotná nebudeš, ale raději si to pohlídej ať se nestresuješ :)

Ttoto se přiznám,že mě taky napadlo ale přeci jen ten červík v té hlavě je,vím že když ženy vysadí že to trvá třeba minimálně ten měsíc,než otěhotní… tímto se tak nějak uklidnuji.

@sakota píše:
Ja te uklidnim, kdyz jsem jeste brala HA, mela jsem taky ATB na zanet mocovych cest a u toho sex a dokonce bez prerusovani a nic z toho, pritom kdyz jsem pak otehotnet chtela, povedlo se hned. ;) Pravdepodobnost, ze bys tehotna byla, je opravdu mala, i kdyz vylouceno to neni.

děkuji moc za ulidnění

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 14.12.16 17:34

Poslední rok jsem na HA dost kašlala, zapomínala jsem, brala antibiotika, kolikrát jsem si myslela, že jsem fakt v tom a nic. Po vysazení HA jsem otěhotněla druhý cyklus a čekám dvojčata :mrgreen: to samozřejmě neznamená, že otěhotnět nemůžeš, každé tělo reaguje jinak, ale neplaš, počkej do ms a pak uvidíš. Určitě to bude dobré, příště se chraňte jinak.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama