Těhotenské příznaky - můžu být těhotná nebo spíše ne?

Anonymní
23.10.19 22:00

Těhotná můžu být nebo spíše ne?

Dobrý den předem děkuji za odpověď.
Mám zpoždění MS 10 dní těhotenský test negativní. Mám problém takový že často chodím na záchod čůrat, bolí mě prsa trošku, sem unavená, když něco sním tak mám pocit že budu blinakt a ráda jsi dám sladké. Nemůžu být těhotná? K lékaři jdu až za 14 dní ale sem nervózní tak bych chtěla trošku poradit děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11514
23.10.19 22:04
@Anonymní píše:
Dobrý den předem děkuji za odpověď.
Mám zpoždění MS 10 dní těhotenský test negativní. Mám problém takový že často chodím na záchod čůrat, bolí mě prsa trošku, sem unavená, když něco sním tak mám pocit že budu blinakt a ráda jsi dám sladké. Nemůžu být těhotná? K lékaři jdu až za 14 dní ale sem nervózní tak bych chtěla trošku poradit děkuji

Vždy dyz jsme měla příznaky jsme těhotná nebyla.. nechci říkat že nejsi ale pokud máš tehotenske příznaky už by si měla pozitivní test..toto co popisujes jsme měla vždy když jsem měla zpoždění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
23.10.19 22:05

Ahoj nechci ti brát iluze ale 10dni zpoždění už bývá na testu dálnice, takže nejspíš tehu nebudeš ale určitě k dr zajdi, může to být čímkoliv jiným a hodně štěstí do dalšího snažení :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
24.10.19 00:25

Po 10dnech zpoždění by jsi na testu měla mít zřetelně dvě čárky. Ty příznaky jsi si buď jen vsugerovala a nebo může jít o nějaký zdravotní problém. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19560
24.10.19 07:11

Spíše nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
24.10.19 08:13

Já sem četla tady na stránce tohle : Po 7 dnech očekávané menstruace jsem si uděla test ale byl negativní, moc mě to mrzelo protože jsme mimi moc chtěli. Po 14 dnech po očekávané menstruace jsem navštívila doktora a ten mi udělal test s pomocí mé krve ale vůbec jsem nedoufala a ha test byl pozitivní a já ve 4 týdnu těhoteství. Doktor mi to odůvodnil že jsem měla malé hodnoty jiné ženy mají o hodně větší hodnoty. Doufám že jsem ti aspoň trochu pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
24.10.19 10:19

Tak jasně já měla slabé //až po 14 dnech ale já měla hodně nepravidelný cyklus..kdyz má někdo pravidelný nebo +-2 dny tak už po vynechani by mělo něco být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
4.1.20 17:45

Co myslíte?

Ahoj holky, den před a pak v den ovulace (potvrzená testem) jsme měli styk, dnes je to 5 dní od styku a docela mě bolí vaječníky + jsem měla trochu chilli a začlo mě to bolet ještě více.. :lol: 8o jinak se mi asi dvakrát stalo, že jsem si málem „ublinkla“.
Myslíte, že bych mohla být těhu? :think: Každopádně vím že to je těžko říct, ale strašně moc by jsme si to přáli, taky to už zkoušíme rok a nic..díky předem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
4.1.20 18:15

@Moonpie boze :roll: TEST, udelej si TT!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
4.1.20 18:21

@Cenarius aha, no to by mě vážně nenapadlo, navíc je na něj čas týden a půl. Díky za velmi příjemnou odpověď s dovětkem bože.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9062
4.1.20 18:48

@Moonpie myslím, že špatně ti není určitě z těhotenství. Na to je ještě brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
4.1.20 19:04

@karkarka hm no kdo ví, pozorovat se budu. Díky za odpověď :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
4.1.20 19:34

@Moonpie 5 dní od sexu by jsi asi takové příznaky neměla, ale těžko rict-priroda je někdy zvláštní, já měla jediný příznak a to, že mě bolely prsa a to fakt pár dní po sexu. Každopádně těhotná jsem a chilli jim a nikdy mě po tom nic nebolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
4.1.20 19:39

@alena1995 no právě, příroda je zvláštní, navíc mám k tomu ještě revma 3. stupně a nejen to, ale víš jak, tohle jsem předtím nikdy necítila.
Děkuji za milou odpověď a držím palce ať vše dobře dopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
4.1.20 19:43

@Moonpie Děkuji. Palce držím i Vám. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu