Těhotná na VŠ, přítel dítě nechce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 13:33
Těhotná na VŠ, přítel dítě nechce

Ahoj, je mi 21, jsem ve druháku na vš a jsem 7tt. Přítel se ke mně otočil úplně zády, dítě nechce, bojí se, že to neutáhne, protože já nebudu mít žádný příjem. Já ale na potrat nechci, miminko jsem chtěla a chci. Máma měla sestru taky na škole a školu pak zvládla. Nemyslím si, že to bude jednoduchý, ale zvládnout se to myslím dá. Jenže ten člověk, jehož podporu jsem očekávala nejvíc (přítel) mi řekl, že se přes to nepřekousne a pokud si to nechám asi půjdeme od sebe. Co mám dělat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Cenarius
Kecalka 347 příspěvků 14.05.19 13:38

Mozna mu dejte cas, aby to pobral. Treba se mu to v hlave rozlezi. Jinak i VS s ditetem se da dodelat. A prijem pak mate rodicak, pripadne jine davky podle bydleni. Pokud matw zazemi treba u rodicu.

Keyllah
Extra třída :D 11865 příspěvků 14.05.19 13:38
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 21, jsem ve druháku na vš a jsem 7tt. Přítel se ke mně otočil úplně zády, dítě nechce, bojí se, že to neutáhne, protože já nebudu mít žádný příjem. Já ale na potrat nechci, miminko jsem chtěla a chci. Máma měla sestru taky na škole a školu pak zvládla. Nemyslím si, že to bude jednoduchý, ale zvládnout se to myslím dá. Jenže ten člověk, jehož podporu jsem očekávala nejvíc (přítel) mi řekl, že se přes to nepřekousne a pokud si to nechám asi půjdeme od sebe. Co mám dělat?

a jsi schopna sebe a dítko zajistit sama? Pomůže ti rodina? v horším případě uvidíš od chlapa jen alimenty, v nejhorším ani to ne a dítko potřebuje jíst. Máš kde bydlet? někoho kdo by ti pomohl s péčí a třeba i finančně? jakou máš představu ty?

Kajka9
Závislačka 3832 příspěvků 1 inzerát 14.05.19 13:39
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 21, jsem ve druháku na vš a jsem 7tt. Přítel se ke mně otočil úplně zády, dítě nechce, bojí se, že to neutáhne, protože já nebudu mít žádný příjem. Já ale na potrat nechci, miminko jsem chtěla a chci. Máma měla sestru taky na škole a školu pak zvládla. Nemyslím si, že to bude jednoduchý, ale zvládnout se to myslím dá. Jenže ten člověk, jehož podporu jsem očekávala nejvíc (přítel) mi řekl, že se přes to nepřekousne a pokud si to nechám asi půjdeme od sebe. Co mám dělat?

uvědom si co je pro tebe důležitější.. upřímě já bych to nedala být s člověkem který mě posílá na potrar.. co víš třeba tak jako tak by se na tebe vyprdl…Nedala bych to jít na potrat… taky teda záleží jestli ti pomůže rodina finančně atd..Tak jako budeš dostávat rodičák a s jeho financemi by jste to asi dohromady dali ale teda záleží kolik má plat atd… možná by jste dosáli nba porodné nějaké přídavky…

Janiiska
Závislačka 3986 příspěvků 14.05.19 13:41

Proč přítel plánoval dítě, když ho teď najednou nechce? :think:

Janiiska
Závislačka 3986 příspěvků 14.05.19 13:43

Když jsi bez příjmu proč plánujete dítě? S takovým chlapem bych si dítě neporizovala.Ted to budeš mít těžké, ale zvládneš to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 13:44

@Kajka9 Mam nasetrene nejake penize, ja jsem rozhodnuta, ze si to necham.. nejhorsi je, ze ted spolu bydlime a nejakou chvili jeste asi budem a proste kazdy den to slysim a ty jeho pohledy… je mi z toho hrozne smutno, hrozne me zklamal… navic on to dite chtel taky.. spis jestli nekdo nemate nejakou zkusenosty ze si to treba rozmysli nebo kdyz uz potrat nepujde, tak se s tim proste nejak srovna…

pikola
Generální žvanilka 20904 příspěvků 14.05.19 13:45
@Janiiska píše:
Proč přítel plánoval dítě, když ho teď najednou nechce? :think:

Asi ho plánovala jen ona :think:

Janiiska
Závislačka 3986 příspěvků 14.05.19 13:47

Tak když to dítě chtěl taky, tak kde je problém? Ono by to chtělo číst i jeho verzi. Tohle je vytržené z kontextu a není tu popis situace druhé strany.

Tichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 14.05.19 13:47

Hlavně ho zapiš do rl, kvůli alimentum a výživnemu. Na to, ze se jeho pocity změní bych se moc neupinala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 13:49
@Janiiska píše:
Tak když to dítě chtěl taky, tak kde je problém? Ono by to chtělo číst i jeho verzi. Tohle je vytržené z kontextu a není tu popis situace druhé strany.

Tak kdyby ho nechtel, tak to asi jen tak neudela… spis mi prijde, ze si to rozmyslel.. nebo neveril tomu, ze se to hned povede..

hankazm2
Povídálka 17 příspěvků 14.05.19 13:49

Ahoj, mám syna je mu 8let. Když sem otěhotněla taky jsem byla ve druhému ročníku na VŠ, otec dítěte nechtěl najednou ani dítě ani mě. Rodiče (ač to nebylo jednoduché) se za mě postavili. Syna jsem si nechala, a s otcem se vídám jednou za 14dni když si ho bere na víkend. Já jsem už 5 let vdaná a mám další dva kluky 2a půl a 3mesice. Je dobře, ze si ten uzlicek necháš, uvidíš ze je to to nej co ti život muže dat -děťátko :hug:

Příspěvek upraven 14.05.19 v 13:50

Janiiska
Závislačka 3986 příspěvků 14.05.19 13:49

@pikola nemusela,ale chlap plánuje dítě a ze dne na den až je tedy těhotná tak řekne co psala uživatelka? Hodně mi tam chybí verze obou stran.

Kajka9
Závislačka 3832 příspěvků 1 inzerát 14.05.19 13:50
@Anonymní píše:
@Kajka9 Mam nasetrene nejake penize, ja jsem rozhodnuta, ze si to necham.. nejhorsi je, ze ted spolu bydlime a nejakou chvili jeste asi budem a proste kazdy den to slysim a ty jeho pohledy… je mi z toho hrozne smutno, hrozne me zklamal… navic on to dite chtel taky.. spis jestli nekdo nemate nejakou zkusenosty ze si to treba rozmysli nebo kdyz uz potrat nepujde, tak se s tim proste nejak srovna…

Těžko radit každej chlap je jinej.. ale já bych zkusila odejít a třeba mu to dojde.. na víc asi bych nechtěla bydlet sním a nervovat se.. třeba jak bude pár dní sám tak si to uvědomí.. třeba jak uvidí fotku ze screeningu tam už miminko vypadá jako velké miminko třeba mu to cvakne… máš kam jít? nějaké peníze no dítě stojí dost peněz

Janiiska
Závislačka 3986 příspěvků 14.05.19 13:51
@Anonymní píše:
Tak kdyby ho nechtel, tak to asi jen tak neudela… spis mi prijde, ze si to rozmyslel.. nebo neveril tomu, ze se to hned povede..

Ono taky mohla selhat antikoncepce, to my se tady nedozvíme.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama