Jsem těhotná nebo blázním?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niklik
Stálice 63 příspěvků 05.01.18 17:28
Těhotná nebo blázním?

Ahoj všem :)
O miminko se s manželem snažíme cca od září. Ale tak nějak volně-nehlídám bazálku, nevím kdy mám ovulaci, prostě se milujeme jako dřív :lol: no menstruaci jsem měla 11.12. a nevím, zda si své pocity mohu vyložit jako počátek těhotenství,, nebo je to pms, nebo to není nic a hrabe mi :zed:
Jsem unavená. Pořád a ze všeho ale záriveň za boha nemohu spát. V noci se neustále budím, chodím třeba 5× za noc čurat :oops: bolí mě prsa, ale to se mi občas děje. Taky mě popichují vaječníky a občas cítím jako by dloubnutí někde v podbřišku. Test negativní, ale myslím, že je brzy :think:
Budu čekat na menstruaci a když nepřijde, tak testnu. Zajímá mě, kdo měl nějaké podobné příznaky ještě před pozitivním tt ;) děkuji a přeji hezký večer :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Natálie27
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 3 inzeráty 05.01.18 17:32

@Niklik ahoj tyhle příznaky sem měla vždy když jsem těhotná nebyla :D teď když jsem tak sem dělala test jen ze zajímavosti 3dny před MS aniž bych měla nějaké příznaky jako každý měsíc :D a ono to vyšlo :* ale nezoufej par dni počkej a zkus test znova ;) nikdy nevíš

Niklik
Stálice 63 příspěvků 05.01.18 17:36

@Natálie27 děkuji za reakci :) já už z toho pomalu nervím, mám nějaké zdravotni problémy a s těhotentsvím mě tlačí čas, tak bych byla nejšťastnější, kdyby se brzy zadařilo :hug: počkám. No a kdyby nic, další měsic je taky měsíc :D

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 05.01.18 17:37

Měla jsem je i jako netehotna.

vertunka
Závislačka 4707 příspěvků 05.01.18 17:41

Podle me je na takovehle tehotenske priznaky brzy. Spis si to vsugerovavas. Ale kazdopadne drzim palce :kytka:.

Inuš11
Kecalka 101 příspěvků 05.01.18 17:42

Ahoj, hodně z kraje jsem byla šíleně unavená, bolelo mě v křížích a křeče do stehen. Tak trochu pocit jak při menstruaci. Měla jsem depku a byla jsem protivná. Taky mi hodně smrdělo, když někdo kouřil a měla jsem trochu silnější bezbarvý výtok, krátce i narůžovělý. Držím palce, ať to klapne :)

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 05.01.18 18:13

Já jsem si tohle vsugerovávala před každou MS. Když jsem otěhotněla, tak jsem příznaky neměla žádné, ale test jsem si dělala pravidelně a 2 čárky se mi ukázaly týden před tím, než jsem měla dostat MS. Držím palce, ať se brzy zadaří :kytka:

Niklik
Stálice 63 příspěvků 05.01.18 18:19

Děkuji všem za reakce :) ja prave toto nemivam pred ms. Jen nafoukle bricho a bolest prsou ale to az tak den dva pred ms. Ted me to teochu mate co to moje telo predvadi :think: :D

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 05.01.18 19:06

Já jsem nevěděla, že jsem těhotná špatně a různé příznaky začaly až v 8. týdnu :nevim: Jinak mě bolelo jen břicho jakobych to měla dostat, proto jsem i tekrát nevěřícně zírala na dvě čárky :mrgreen: :mrgreen:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 05.01.18 19:15
lucika.k

Já měla nco podobného a test vyel negativně a o týden pozdějí byl pozitivní :lol:

Niklik
Stálice 63 příspěvků 05.01.18 19:19

Jezis, ja z toho budu ted uplne nervozni a jestli prijde ms tak zklamana, i kdyz nechci achjo :roll: :D lehke zklamani tam bylo pokazde ale ted jsem si nejak rekla, ze to proste klapne :dance: tak uvidime. Uz aby to bylo, minimalne tyden testovat nebudu teď :think:

Alina33
Nováček 2 příspěvky 06.01.18 11:50

Tak ja byla taky z toho na prasky, kdyz jsme se snazili, kazdy tyden jsem si delala test, a mela jsem pocit ze mi meska MS a ze mne boli v podbrisku atd…Pak jsem vzdy pri negativnim vysledku cely vecer probrecela.
Myslim ze hlavni je nenervovat se a nechat to plynout, kdyz to ma prijit tak to prijde, vim ze je to lehky rict ale je to tak.
Jsem byla nakonec z toho tak mimo ze se mi zdalo ze vidim dve carky, nastesti se to pak po par dnech potvrdilo, to jsem byla cca dva tydny tehotna :)
Tak hodne zdaru a pevne nervy!

Niklik
Stálice 63 příspěvků 12.01.18 09:25

Holky tak dnes druhy den zpozdeni. Jen jsem nestastna, protoze v utery jsem mela kontrolu kvuli svym zdravotnim problemum a nebylo to dobre. :( a mam dotaz. Mate zkusenost s bilkovinou v moci v pocatku tehotenstvi? Mela jsem na kontrole 5mg coz je opravdu hodne, tak se spis ted bojim, co bude :nevim:

Mnberuska
Kecalka 106 příspěvků 12.01.18 22:13

Moc gratuluji a drzim palce. My se snazime cca 3/4roku tak taky doufam ze to ted vyjde. Priznaky jsou ale taky nevim jestli si je nevsugerovavam.

dendishek
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 13.01.18 05:04

@Niklik gratuluji :kytka:
Doufám, že zdraví bude ok! Bohužel nemůžu poradit.. Možná tady na emiminu najdeš nějakou diskuzi, kde se to už řešilo ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >