Nepravidelný MS, jsem těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emily12345
Povídálka 25 příspěvků 17.12.17 10:33
Tehotna? nebo co je semnnou.. ?

Ahoj… mam nepravidelnou ms a potrebovala bych poradit. Dr ms neresi, snazime se s pritelem pres rok. Ms jsem mela divnou v rijnu, 14.9 normalni ms, 10.10 jsem lehce 4 dny spinila..a pak 25.10 nornalni menstruace. :/ A dnes jsem to od rijna nedostala… Myslite ze si mam udekat test? BT si nemerim, ale rano jsen to zkusila a mela jsem 36.5 :: a teda vubec zadne priznaky pms nemam… jen me trosku boli prsa jsem ted dost ve stresu… mel to nekdo podobne? Objednala jsem se k dr 22.12 jenze ted me ke vsemu zkolila chripka :(.. takze si nemuzu jet koupit na tehotensky test.. Vytok mam, cipek chvili mekne…chvili tvrdne… :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :zed: :zed: :zed:

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18736 příspěvků 17.12.17 10:36

Tak ať ti test koupí on, ne?

Emily12345
Povídálka 25 příspěvků 17.12.17 10:39

Pritel je bohuzel momentalne 14 dni mimo CR… prijede az v patek :zed:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17966 příspěvků 17.12.17 10:45
@Emily12345 píše:
Pritel je bohuzel momentalne 14 dni mimo CR… prijede az v patek :zed:

Od října jsi to neřešila, teď už to do pátku snad vydržíš. Moje věštecká koule říká, že těhotná nejsi.

Emily12345
Povídálka 25 příspěvků 17.12.17 10:49

Vite… ono je tezke to resit kdyz to mivate dost nepravidelny…

P4ja
Závislačka 4918 příspěvků 17.12.17 10:54

No já bych spíš začala řešit nepravidelnou MS. Třeba Gynex nebo hormonální jóga. Opravdu bych nčekala na doktorku.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17966 příspěvků 17.12.17 10:55
@Emily12345 píše:
Vite… ono je tezke to resit kdyz to mivate dost nepravidelny…

To chápu, ale nechápu, co očekáváš za reakce. To přece nikdo nemůže vědět, jestli jsi nebo nejsi těhotná. Snažíte se přes rok, takže spíš, než si vyšetřovat čípek bych navrhovala mít doma pár testů. Teď můžeš oslovit nějakou kamarádku, aby ti je koupila, pokud chceš vědět, na čem jsi. Tady ti to opravdu nikdo není schopen říci.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 17.12.17 10:56

V prvni chvili pokud se rok snazite je hovadina, ze dr neresi pravidelnost cyklu, to je fakt sazka do loterie :nevim: urcite by ti mel udelat hormonalni profil s cyklus srovnat :palec: tehotna byt muzes i nemusis :nevim: to ti tady vazne zadna nedokážeme rict. Jinak jedna zmeremna hodnota bazalu ti nepovi nic. To co ujedne muze byt tehu, u druhe nemusi byt vubec nic…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 17.12.17 12:08

Test si nedelej.je to zbytečný. počkej pár měsíců a uvidíš.

Lekninka91
Extra třída :D 10117 příspěvků 17.12.17 12:14

Co je těžkýho na řešení nepravidelné menstruace? Tak když se snažím o dítě, tak se pokusím srovnat cyklus, zjistit ovulaci a ty věci k tomu. Když to doktor neřeší, změním doktora :nevim:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 17.12.17 12:25
@karkarka píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 17.12.17 12:30

To ti fakt nikdo kromě testu nebo dr neřekne :nevim:

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 13:52
@karkarka píše:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 17.12.17 22:34

@Emily12345 pockej klidne tyden i vic a pak testuj, taky jsem testovala asi po tydnu a byly tam 2 čárky. Jinak at ti to vyjde!

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 17.12.17 22:44

Test jde objednat i z internetové lékárny a v úterý ho máš doma…:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama