Těhotná? Nebo jen nějaký zánět ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 24.02.17 08:47
těhotná ?nebo jen nějaký zánět ?

Dobrý večer, prosím o radu:/ Už druhý den mám nevolnosti, nejspíš od žaludku. mám pocit na zvracení jako by mě tam něco tlačilo ( jen včera jsem zvracela 2× dnes se držím).Bolest v podbříšku ( jako před MS), občas mě bolí žaludek. Hodně piju, mám častěji hlad. Teplota v ústech je 37, v pochvě 37.4, a v podpaží je 36,9. Pochva(vchod) je mírně začervenalá, občas zasvědí. Výtok je mléčné barvy ale nezapáchá a Není pořád. Po skončení MS sem vysadila antikoncepci tak nevím kdy má přijít MS. Byla jsem u gynekologa a ten mi udělal stěry jestli to není zánět (podíval se ultrazvukem letem světem (nepečlivý, vyšetření bolelo :cert: ) tak prý těhotná nejsem.) Holky, maminky… nevím co dělat :/ a co si myslet. V úterý mám až výsledky ze stěrů :/ nevíte někdo co by to bylo? :,( :,( :,( :,( :,(

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12242 příspěvků 24.02.17 08:50

A test sis dělala? Pokud je negativní, tak počkej na výsledky ;) a přestala bych se tak měřit, jen se na to zbytečně soustřediš. Od vysazeni ma tělo cca půl roku na srovnání cyklu.

Malto
Kecalka 458 příspěvků 24.02.17 08:55

Jednozačně si udělat těhu test, tím začni.

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 24.02.17 08:56

@Tichošlápek nedělala :/ protože pokud bych byla na začátku, asi by mi to nic neukazalo. :?

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 24.02.17 09:00

Přesně jak říká @Tichošlápek . Já se dříve taky měřila a měla jsem třeba 37,3 a těhotná ani nemocná jsem nebyla. Mě než se srovnal cyklus, tak to trvalo rok-rok a půl. Po tom roce teprve začínala mít MS grády :D nic jiného, než těhotenský test ti v tuhle chvíli těhotenství nepotvrdí Na UZ je brzy.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12242 příspěvků 24.02.17 09:01

@sabina.ol udělej ho ;) nic jiného ti tu stejne nikdo neporadí

VikiJ
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 24.02.17 09:03

@sabina.ol Jinak než jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem byla jako cisterna. Žízeň šílená a hlad taky otravoval :D Jo a zánět jsem do toho měla také. Počkej pár dní a udělěj test. Buď těhotná jsi nebo ne.

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 24.02.17 09:15

Přečti si to po sobě a uznej sama, že takhle se pozorovat není normální… a ještě se ptát tady… co ti kdo poví? Gynekolog ti řekl že nejsi těhotná, na výsledky se čeká a test sis nedělala :nevim:
Křišťálovou kouli doma moc lidí nemá…
Omlouvám se, že jsem sarkastická, ale řeší se tu podobné blbiny dost často.
Každopádně hodně štěstí ať se zadaří a máte klid :hug:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1875 příspěvků 19 inzerátů 24.02.17 09:16

Jak je to dlouho, co jsi vysadila antikoncepci? Test ti může něco ukázat velice brzy, samozřejmě ne okamžitě, ale to by asi nebyly ani příznaky těhotenství.

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 24.02.17 10:58

@sabina.ol Těhotenský test ukáže těhotenství dřív než ultrazvuk. Hormon v moči (a krvi) je jednoznačně zřetelný, zatímco shluk buněk zavrtávající se do stěny děložní se přehlédne raz dva ;) Zajdi do lékárny, udělej si ho a za pět minut budeš moudřejší. Opakovat můžeš ob den až do příchodu případné menstruace :kytka:

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 24.02.17 12:34

Tak vám holky moc dekuju :) :srdce:
Test vyšel negativně. Musím byt trpeliva nejspíš do úterý :lol: :*

sabina.ol

sabina.ol

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Jakou roli měla Plekancova máma v rozvodu s Vondráčkovou?

Je sice matkou jejích dvou milovaných vnoučat, přesto jí nikdy nepřišla na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >