Těhotná, nebo jen paranoidní?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
3.1.22 14:42

Těhotná, nebo jen paranoidní?

Mám dotaz - můžu být v tom, nebo jsem jen paranoidní a přehnaně se kontroluji? Test mi vyšel negativní, ale cítím ranní (a ne jen ranní ale spíš celodenní) nevolnosti a pocit na zvracení, bolest prsou a podobně. Je tedy možné, že na pozitivní test je ještě brzy, ale jiné příznaky už jsou? Těhotná bych teoreticky mohla být 7 max 14 dní. Děkuji za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8555
3.1.22 14:50

Těhotná tejden? Jebe ti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2329
3.1.22 14:51

Test nejdříve dělat týden po ovulaci, případně když vynechá MS. Takže podle mě jsi testovala brzy. Ale brzy je i na příznaky, takže to může být těhotenství, ale i cokoliv jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
3.1.22 14:51

Pokud máš negativní test, tak příznaky jsou spíš vsugerované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
3.1.22 14:57

@KaaTTkaa Byt tebou, testuju se az v terminu MS. Ja jsem se testovala tri dny po vynechani, i kdyz jsem mela uz tyden pocit, ze se neco deje, ale rozhodne jsem nemela priznaky tyden nebo dva po otehotneni. Ty podle me zacinaji fakt tak kolem 5. tydne tehotenstvi. Pokud bys byla tehotna, stejne je na test brzo. Takze pockej do terminu MS, akorat si tim privadis nervy nebo nadseni, ktere muze byt nasledovano zklamanim. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28712
3.1.22 14:59

Kdybys měla příznaky k těhotenství, tak musíš mít i pozitivní test. Po týdnu určitě žádné příznaky mit nebudeš. Sis to vsugerovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
3.1.22 15:04

Paranoidní :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1340
3.1.22 15:23

Napadá mě i jiné přídavné jméno… Stačí se zamyslet nebo podívat na internet a hned se dozvíš, že těhotenské příznaky logicky přicházejí s těhotenským hormonem, který by ti indikoval pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5140
3.1.22 15:40

Těhotná - ne.
Paranoidní - nevím.
Hloupá - ano.

Prosím tě, testuj v době termínu menstruace, máš to napsané i v návodu na jeho použití. Má to svůj důvod. Když si uděláš test 7 dní po sexu, nic ti neukáže, i kdybys nakrásně těhotná byla.

Než příště použiješ slovo - paranoidní - najdi si jeho význam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
454
3.1.22 15:53

Pravděpodobnost otěhotnění závisí hlavně na tom, jakým způsobem ses chránila. Test může dát věrohodný výsledek nejdříve 14 dnů po souloži, ale o pár dnů později je výsledek spolehlivější. Možnost miniinterrupce přitom nepromeškáš, kdyby byla zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
3.1.22 18:07
@KaaTTkaa píše:
Mám dotaz - můžu být v tom, nebo jsem jen paranoidní a přehnaně se kontroluji? Test mi vyšel negativní, ale cítím ranní (a ne jen ranní ale spíš celodenní) nevolnosti a pocit na zvracení, bolest prsou a podobně. Je tedy možné, že na pozitivní test je ještě brzy, ale jiné příznaky už jsou? Těhotná bych teoreticky mohla být 7 max 14 dní. Děkuji za názory.

Spíš paranoidní. A ty nepoužívá ochranu, že se tak bojíš? Pokud děti nechceš, tak se smysluplně chraň a ušetříš si stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20609
4.1.22 00:26

Tak jste si tu schladily žáhu, dámy? :mrgreen:

Proč reagujete, když Vás taková diskuze spíš zvedá ze židle. :mrgreen:

Zakladatelko, je to pade na pade. Takže vydrž do MS termínu a pak testni. Blbě ti může být z miliónu důvodů. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
4.1.22 01:00

Taky nechápu ty hysterické reakce… :roll:
Já jsem pociťovala, že se něco děje v obou případech prakticky hned, do týdne od početí. Cítila jsem napětí až bolest v prsou - a jedna paranoia tu dnes běhá kolem nás a druhá je na cestě ;) Pokud znáš dobře svoje tělo, můžeš na sobě těhotenství poznat dost brzo - alespoň taková je moje zkušenost.
Druhá věc je, že když se na to moc upínáš, můžeš si ty příznaky snadno vsugerovat, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
4.1.22 03:29
@mackA159 píše:
Těhotná tejden? Jebe ti?

trochu vychování by ti neuškodilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
4.1.22 03:30
@KaaTTkaa píše:
testuj až v den vynechání ms. přeji ať ti to dopadne, jak si přeješ :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat