Těhotná, nebo jen rozhozená menstruace po porodu?

236
2.4.16 22:38

Tehotna nebo jen rozhozena menstruace po porodu?

Ahoj holky. Mam par otazek, mozna trosku hloupych ale co :D Mou prvni menstruaci jsem dostala po 7 mesicich to bylo 17. ledna, druhou 23. unora a ted zatim jeste nic. Kojim v noci 2 krat a jednou odpoledne. Ma prvni otazka: je mozne, ze je menstruace jeste rozhozena po porodu a treba mesic prijde, mesic ne? Pred porodem jsem ji mela pravidelne, myslim, ze v 33 denich cyklech. Anebo to treba zalezi na tom kolik kojim? Snazime se totiz o dalsi mimi, dcera ma ted 10 mesicu, a jsem celkem nervozni. Minuly mesic jsme zacali, a pochybuju, ze by to tak rychle klaplo, ale me dny zatim nikde. Dcera se podarila mimochodem po 3 mesicich vikendoveho produkovani :) Delala jsem si 28.3. tehotensky test a ten byl negativni, byla jsem celkem zklamana a nechce se mi byt zase. Tak se ptam: je mozne, ze jsem si ho udelala moc brzy? Na testu z DM bylo napsane jiz po 10 dni ovulace. Kolem 18.3. mi bylo par dni mdlo na zvraceni, mela jsem zaludek na vode, byla jsem naladova a bolelo me ukrutne v krizi. Ted mam vsude na zadech pupinky a na brade uhry jake jsem snad jeste v zivote nemela. U prvniho jsem je mela taky, ale zacaly se delat az kolem 5 mesice teho. Myslite, ze by to bylo moc brzy na to mit teho priznaky?
To je myslim vsem. Moc dekuji za odpovedi. Vim, ze bych to hned vyresila dalsim testem ale… :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22525
2.4.16 22:44

Možné je obojí - další těhotenství i hormonální nestabilita, způsobená kojením. Udělej si další test a uvidíš. Každopádně i kdyby byl negat., nevěš hlavu - pokusů máte ještě hromadu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
2.4.16 22:50

@pe-terka: dekuji :) ja si rikam, na co testy… Jestli budu tehotna, tak se to brzo projevi.. Snad :)) ale jak vidis, tak si nad tim porad lamu hlavu :think: dokud si ho neudelam tak tam porad jeste nadeje je :D ale mas pravdu, casu dost, nesmim byt tak nedockava :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22525
2.4.16 23:00
@gusica píše:
@pe-terka: dekuji :) ja si rikam, na co testy… Jestli budu tehotna, tak se to brzo projevi.. Snad :)) ale jak vidis, tak si nad tim porad lamu hlavu :think: dokud si ho neudelam tak tam porad jeste nadeje je ale mas pravdu, casu dost, nesmim byt tak nedockava :zed:

naději máš pořád, bez ohledu na výsledek testu. Pokud bude pozitivní - super, pokud negativní, nic se neděje, otěhotníš příště :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.16 04:23

Ms jsem taky dostala tak nějak 6-7 měsíců po porodu. Cyklus kolem 27 dní. Ale třetí ms jsem dostala až za 45 dní. Těhotná jsem nebyla. Pak se to zas srovnalo na těch 27 dní. Nakonec jsem otěhotněla až 8m po skončení kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
3.4.16 08:50

@Katerina308 :ok dik za odpoved :) asi to bude fakt jen rozhozene. Ale myslite, ze jste tak pozde otehotnela kvuli kojeni? Do kdy jste kojila? Rika se, ze zena neotehotni kdyz plne koji ( samozrejme jsou i vyjimky). Ale ted uz mam menstruaci takze bych mela mit i ovulaci ne? Nebo ne? 8o kdyz je cyklus tak dlouhy, tak probehne vubec? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.16 09:43

@gusica Já řeším podobnou věc s tím, že těhotná být nechci (máme tři děti). A čekám na ms, abych si mohla nechat zavést tělísko. První jsem měla 5 měsíců po porodu, další po 38 dnech a teď je to 50.den :zed: Test negativní, tak nevím, jestli mám jít na vyvolávačku :think: Chráníme se, ale přece jen ty bariérový nejsou nikdy 100% :think:
Každopápně tobě přeji, aby to vyšlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.16 09:45

@gusica Jinak já otěhotněla při kojení s druhou i třetí. Někdo otěhotní, až přestane kojit, někdo kdykoliv. A po obou předchozích porodech jsem to měla rozhozené.

• Nahlásit
  • Citovat
236
3.4.16 09:47

Anonym: ok ok 8o a kojis jeste? A proc se musi cekat na ms na vyvolavacku? Jako, ze se tesne po ms zavede? Tak ja teda preji tobe, aby jsi tehotna nebyla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.16 10:32

@gusica
Nakonec měl manžel i horší spermio, takže jen kojením to asi nebylo. Ale bylo mi řečeno, že při kojení se vylučuje prolaktin, který může zabraňovat uhnízdění vajíčka. Já jsem pak brala Utrogestan a Proveru na zlepšení sliznice, protože ta taky nevypadala nejlíp. Po jednom cyklu Provery jsem byla těhotná ikdyž manželovi řekli, že přirozeně to asi nepůjde :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.16 14:06

Já MS nedostala po celou dobu kojení tj. 2,5 roku, pak jsem v lednu dostala první MS a čekala druhou… po 28 dnech nic, po 35 dnech nic, po 42 dnech jsem šla vyklepat hovínko z kalhotek od dcery a málem jsem to hodila taky. Pak jsem šla do kuchyně, kde vařil manžel jídlo a úplně mě natahovalo. Na to manžel, ty budeš těhotná. Tak jsem si udělala test a opravdu //. Teď jsem ve 12tt.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama