Těhotná? Nebo jen sem něco zlé snědla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:26
Těhotná? Nebo jen sem něco zlé snědla?

Holky ahojte, mám otázku:)

Poslední měsíc mě bývá ne pravidelně ale třeba 2 do týdnů strašně zle začne mě být horko, točit se hlava bolet podbřišek jak kdybych měla dostat MS..Ale vzhledem k tomu že kojim (malé je 6 měsíců) tak nevím co by to mohlo být..Myslíte že můžu být těhotná? Na MS to nepoznám vzhledem k tomu že kojim jej nemám..????????nebo co by to mohlo být holky? :nevim:

Reakce:
Jedna babička
Závislačka 3999 příspěvků 10.09.18 22:30

A co si udělat těhotenský test? Tam dostaneš konkrétní odpověď na jednu Tvých otázek?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:31

@Jedna babička Ano mám to v plánu si ho koupit jak pojedu do města ,jen sem se chtěla zeptat jestli je pravděpodobnost nebo ne☺️

Jedna babička
Závislačka 3999 příspěvků 10.09.18 22:34
@Anonymní píše:
@Jedna babička Ano mám to v plánu si ho koupit jak pojedu do města ,jen sem se chtěla zeptat jestli je pravděpodobnost nebo ne☺️

Pokud byl nechráněný styk, tak pravděpodobnost samozřejmě je. Kojení není antikoncepce. Na to už „dojelo“ spousty párů.

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 10.09.18 22:36
@Anonymní píše:
@Jedna babička Ano mám to v plánu si ho koupit jak pojedu do města ,jen sem se chtěla zeptat jestli je pravděpodobnost nebo ne☺️

Měla jsi nechráněný styk? Tak ano, můžeš být tehotna. To už se učí děti ve škole, na to nepotřebuješ zakládat diskuze :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >