Těhotná? Dvojčata?

5
22.1.21 09:31

Těhotná? Nebo ne? Dvojčata?

Ahoj, pro můj pocit jsem si dělala test, na kterém nic nebylo. Po 3 dnech jsem dělal další a slabá čárka..viz foto. Po 2 dnech jsme nakoupili další i digitální s týdny… čekala jsem do druhého dne na ráno a nic, všechny bílé jak sníh a na digitálním - nechápu, k doktorce jdu až 9.2 jsem z toho nesvá. Je tu i možnost, že čekáme dvojčátka a na internetu jsem se dočetla, že už mohu mít příliš vysoké HCG že to testy nepobírají. Mate některá zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.1.21 09:34

A co je na digitalnim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
22.1.21 09:34

Žádný test ti neukáže jestli čekáš dvojcata. Vždycky ta možnost je. :roll: Kdy máš mít ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15551
22.1.21 09:35
@Nela811 píše:
Ahoj, pro můj pocit jsem si dělala test, na kterém nic nebylo. Po 3 dnech jsem dělal další a slabá čárka..viz foto. Po 2 dnech jsme nakoupili další i digitální s týdny… čekala jsem do druhého dne na ráno a nic, všechny bílé jak sníh a na digitálním - nechápu, k doktorce jdu až 9.2 jsem z toho nesvá. Je tu i možnost, že čekáme dvojčátka a na internetu jsem se dočetla, že už mohu mít příliš vysoké HCG že to testy nepobírají. Mate některá zkušenost? Děkuji

Já bych se přikláněla k mnohem častější verzi, a sice že šlo o biochemické těhotenství. Kolikátý den cyklu jsi dělala ty testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.1.21 09:36

@JezinkaBezinka na digitálním - :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.1.21 09:37

@mackA159 ms jsem měla mít 20.1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
22.1.21 09:51

Kdybys čekala dvojčata, tak je naopak pravděpodobnost toho, že uvidíš 2 dny po meskajici ms pěknou čárku, mnohem vyšší. To, že by bylo „moc vysoké, ze ho test nezachyti“ je nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
22.1.21 09:52

Pokud je i na digitálním - těhotná nejsi. Kdyby si byla, tak 2 dny spozdeninby ti to už ukazal.
Nečti kraviny na netu hned dvojčata to ti žádný test neukáže… možná došlo k biochemickmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.1.21 09:55

Takže mohu být v klidu… super :pankac: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
22.1.21 09:55

@Nela811 Tak ten jeden test se slabou čárkou byl buď špatný nebo šlo o biochemické těhotenství, při dvoudenním zpožděním bys na testu nějakou čárku měla ikdyby to byla dvojčata - řekla bych že tím spíš by tam něco bylo. Ale pro klid zkus test zase po 2 dnech pokud nedostaneš ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.1.21 09:57

@Jaaanča ješťe mám koupené 2 tak zkusím za dva dny popřípadě ještě za 4 a pokud se nedostavi ms koukne doktorka, pokud ms přijde tak zrušim termín, asi tak to vidím 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52510
22.1.21 10:09

Ne, dva dny po vynechání nemůžeš mít hCG tam vysoké, ani kdybys čekala paterčata ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
22.1.21 10:47

Těhotná zkrátka nejsi! Kde jsi se prosím Tě dočetla takovou hovadinu??? Já to slyším prvně v životě, tomu jsi přece nemohla uvěřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
22.1.21 10:59

To s těmi dvojčaty je blbost. Těhotná s největší pravděpodobností nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15372
22.1.21 12:28

@Nela811 ne, těhotenství to nebude, spíš biochemické, kdyby to byly dvojčata budeš tam mít hned jasné dálnice a ne že je to příliš vysoké a test to neukáže :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat