Reklama

Těhotná, nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 09:16
Těhotná nebo něco jiného?

Dobrý den, v pátek jsem měla mít menstruaci ale nedostavila se. Tentýž den ráno test se slabým duchem. Od pátku mě neskutečně bolí břicho, je mi neustále špatně. Dnes v neděli jsem si dělala test který byl negativní. O miminko se snažíme půl roku. Jaký je váš názor? :oops: :think: :,(

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 09:21

a byli to stejné testy? stejná citlivost?

KarolinaShaun
Nováček 6 příspěvků 26.08.18 09:24

To se bohužel stává běžné a mnoho žen to považuje za silnější menstruaci… Mohl tam byt začátek tehu, ale zanikl.Mela jsem to i nekolikrat potvrzeno lekarem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 09:32

@ka2ka nee, každý jiný

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 09:33

@KarolinaShaun menstruaci stále nemám a u ní jsou bolesti jiné právě :think: tohle jsou opravdu silné a křeče :?

tininas
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 26.08.18 09:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, v pátek jsem měla mít menstruaci ale nedostavila se. Tentýž den ráno test se slabým duchem. Od pátku mě neskutečně bolí břicho, je mi neustále špatně. Dnes v neděli jsem si dělala test který byl negativní. O miminko se snažíme půl roku. Jaký je váš názor? :oops: :think: :,(

Spíš bych to viděla, že tento měsíc se to nepovedlo. On půl rok je poměrně krátká doba, takže se zatím vůbec nic neděje.

Ta bolest břicha a zle od žaludku jsou nejspíš nervy a z nich máš i zpožděnou menstruaci.

Určitě si udělej test ještě v úterý ráno, pokud tedy nedostaneš měsíčky.

Přeji, ať co nejdřív řešíš radostnější záležitosti.

ka2ka
Extra třída :D 12816 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 10:34
@Anonymní píše:
@ka2ka nee, každý jiný

zkus v pondělí nebo úterý a musíš mít stejný a citlivost deset

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >