Těhotná, nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 09:16
Těhotná nebo něco jiného?

Dobrý den, v pátek jsem měla mít menstruaci ale nedostavila se. Tentýž den ráno test se slabým duchem. Od pátku mě neskutečně bolí břicho, je mi neustále špatně. Dnes v neděli jsem si dělala test který byl negativní. O miminko se snažíme půl roku. Jaký je váš názor? :oops: :think: :,(

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13195 příspěvků 26.08.18 09:21

a byli to stejné testy? stejná citlivost?

KarolinaShaun
Nováček 6 příspěvků 26.08.18 09:24

To se bohužel stává běžné a mnoho žen to považuje za silnější menstruaci… Mohl tam byt začátek tehu, ale zanikl.Mela jsem to i nekolikrat potvrzeno lekarem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 09:32

@ka2ka nee, každý jiný

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 09:33

@KarolinaShaun menstruaci stále nemám a u ní jsou bolesti jiné právě :think: tohle jsou opravdu silné a křeče :?

tininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 26.08.18 09:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, v pátek jsem měla mít menstruaci ale nedostavila se. Tentýž den ráno test se slabým duchem. Od pátku mě neskutečně bolí břicho, je mi neustále špatně. Dnes v neděli jsem si dělala test který byl negativní. O miminko se snažíme půl roku. Jaký je váš názor? :oops: :think: :,(

Spíš bych to viděla, že tento měsíc se to nepovedlo. On půl rok je poměrně krátká doba, takže se zatím vůbec nic neděje.

Ta bolest břicha a zle od žaludku jsou nejspíš nervy a z nich máš i zpožděnou menstruaci.

Určitě si udělej test ještě v úterý ráno, pokud tedy nedostaneš měsíčky.

Přeji, ať co nejdřív řešíš radostnější záležitosti.

ka2ka
Extra třída :D 13195 příspěvků 26.08.18 10:34
@Anonymní píše:
@ka2ka nee, každý jiný

zkus v pondělí nebo úterý a musíš mít stejný a citlivost deset

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >