Těhotná nebo opět nastydlá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 12:04
Těhotná nebo opět nastydlá?

Ahoj, prosím o pomoc zda má někdo zkušenost. Brala jsem antibiotika Oxlofin, měla jsem zánět močovych cest + zánět pochvy. Menstruaci jsem měla dostat již před týdnem, včera jsem byla na prochazce, přišla jsem domu a šla se vyčůrat. Curala jsem krev, tak jsem se radovala že mám měsíčky. Avšak do teď nic, jen ráno spineni, a před chvíli jsem měla takový světle hnědý výtok na vložce.
Nevím zda jsem těhotná, nebo opět nastydlá, minulý měsíc v poslední den měsíčku jsme s partnerem měli sex.

Reakce:
ii-ivuska
Kecalka 372 příspěvků 15.11.18 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o pomoc zda má někdo zkušenost. Brala jsem antibiotika Oxlofin, měla jsem zánět močovych cest + zánět pochvy. Menstruaci jsem měla dostat již před týdnem, včera jsem byla na prochazce, přišla jsem domu a šla se vyčůrat. Curala jsem krev, tak jsem se radovala že mám měsíčky. Avšak do teď nic, jen ráno spineni, a před chvíli jsem měla takový světle hnědý výtok na vložce.
Nevím zda jsem těhotná, nebo opět nastydlá, minulý měsíc v poslední den měsíčku jsme s partnerem měli sex.

Pravdepodobnost těhotenství je nízká, zpozdeni bych spise videla z duvodu léčby, antibiotika mohou posunout menstruaci. Pokud chces mit jistotu, udelej si tehotensky test.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6610 příspěvků 15.11.18 12:14
@Anonymní píše:
Nevím zda jsem těhotná, nebo opět nastydlá, minulý měsíc v poslední den měsíčku jsme s partnerem měli sex.

Nvm, tobě přijde čůrání krve normální ?? Já bych už byla u doktora. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 12:15

@ii-ivuska
Ten jsem si včera také dělala, ale udělala jsem si ho chybne. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 12:16

@P4ja
Jsem teď sama doma s 2 dětmi, takže tam půjdu až zítra. :?

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6016 příspěvků 15.11.18 12:17

Čůraní krve už je docela pokročilý příznak zánětu močových cest. V těhotenství se krev nečůrá. Jinak tě to na malé neboli, nepálí, nechodíš častěji?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 12:18

@Kriss Tina
Neboli, nepálí, ale jo častěji chodím hlavně večer

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6610 příspěvků 15.11.18 12:34
@Anonymní píše:
@P4ja
Jsem teď sama doma s 2 dětmi, takže tam půjdu až zítra. :?

No radši běž :( Tohle se mně zdá trošku divné. Pokud to teedy nebylo špinění.

Celina
Závislačka 3607 příspěvků 15.11.18 12:36

Nastydlá = rýma, kašel, teplota.
Nastydlá, zánět močových cest = časté močení, pálení, nutná návštěva lékaře
Krev v moči = už jsi měla sedět v čekárně u lékaře a ne u PC
Těhotná = pozitivní těhotenský test

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6643 příspěvků 15.11.18 12:43
@Anonymní píše:
@ii-ivuska
Ten jsem si včera také dělala, ale udělala jsem si ho chybne. :zed:

Udělat chybně těhotenský test? To jde? A jinak pri curani krve už bych byla u doktora

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >